;
تفریح و سرگرمی

تست هوش :اتوبوس به کدام سمت حرکت می کند، چپ یا راست؟

تست هوش با حرکت اتوبوس: اتوبوس به کدام سمت می رود؟ بازی فکری با حرکت اتوبوس برای کسانی است که از بازی های سرگرم کننده و پازل لذت می برند. بازی های فکری یک معمای ساده یا یک پازل را جالب تر می کند، زیرا این بازی های فکری با تفکر خلاق حل می شوند. در حین حل این معماها، باید مسئله را کمی متفاوت و خارج از چارچوب تحلیل کنید. با مجله خبری چشمک و جدیدترین معماها و سرگرمی ها روز همراه باشید.

برای رسیدن به راه حل، باید از ذهن خلاق خود استفاده کنید زیرا پاسخ درست در مقابل چشمان شما نخواهد بود. امروز شما را با یک بازی فکری جالب روبرو کرده ایم که در آن باید تشخیص دهید اتوبوس تصویر به کدام سمت حرکت می کند. با بخش سرگرمی چشمک و تست هوش با حرکت اتوبوس همراه باشید.

بیشتر بخوانید:چیستان: نه خواهرته، نه برادرته، اما بچه پدر و مادرته، اون کیه؟

تست هوش با حرکت اتوبوس

در تصویر زیر شما باید تشخیص دهید که اتوبوس به کدام سمت می رود. یک ذهن خلاق می تواند این معما را در عرض 10 ثانیه حل کند. لازم است قبل از پاسخ دادن به سوال به تصویر با دقت نگاه کنید زیرا پاسخ آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست. اگر آماده هستید می توانید به تصویر تست هوش با حرکت اتوبوس با دقت نگاه کنید.

شاید بپسندید: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

تست هوش با حرکت اتوبوس

شاید بپسندید: چیستان: جانوری خطرناک است که اگر اسمش را وارونه کنیم، یک واحد اندازه گیری می شود!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط افراد تیز 3 تفاوت تصویر تعمیرکار را پیدا می کنند!

همانطور که اشاره شد در این پازل فکری، باید تجزیه و تحلیل کنید که آیا اتوبوس در جهت راست یا چپ حرکت می کند. امیدوارم تاکنون توانسته باشید به پاسخ سوال رسیده باشید. اگر نه می توانید به پائین صفحه مراجعه کنید.

شاید بپسندید:اشتباه تصویر دو دختر بازیگوش چیست!؟ | فقط یک نابغه متوجه می شود!

.

.

 

 

 

شاید بپسندید:کدامیک از افراد تحت تعقیب، همسر این زن است!؟

پاسخ تست هوش با حرکت اتوبوس

همانطور که شما نمی توانید درب اتوبوس را در تصویر ببینید، به این معنی که اتوبوس در جهت “چپ” حرکت می کند و نه سمت راست. این در کشورهایی که در سمت راست جاده رانندگی می‌کنید، مانند ایران کار می کند.  در کشورهایی که در سمت چپ رانندگی می کنید، مانند هند، بریتانیا و … این امر برعکس خواهد بود.

بنابراین، پاسخ معما سمت چپ است. اتوبوس در مسیر درست حرکت می کند. استفاده از تفکر جانبی به شما کمک می کند تا در چنین بازی های فکری پاسخ هایی را بدست آورید. این معما پیچیده اما ساده بود، زیرا برای حل آن به زمان و قدرت مغز کمتری نیاز است. اما مطمئناً وقتی در عرض چند ثانیه پاسخ را می‌فهمید، احساس خوبی دارد.

شاید بپسندید:تست شخصیت : منظره پاییزی مورد علاقه‌ات کدومه!؟

تست هوش با حرکت اتوبوس (2)

امیدوارم از تست هوش با حرکت اتوبوس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: مهارت کارآگاهی داشته باشی فرد مشکوک به قتل رو شناسایی می کنی!

 

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:آیا می توانید 3 تفاوت در دو تصویر این خانم باکلاس را پیدا کنید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تفاوت های تصویر دو درخت پاییزی را پیدا کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوبه با حرکت دادن 2 چوب کبریت معادله را اصلاح کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بهت بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

شاید بپسندید: اگه چشات تیز باشه تو یه نگاه آدم فضایی تصویر رو پیدا می کنی!

حکایت ضرب المثل زیر آب زدن!

تست قدرت تمرکز: 5 تفاوت میان دو تصویر قورباغه سبز را پیدا کن!

چیستان: کدام فلز است که اگه برعکسش کنید یک سبزی می شود؟

 هوش کارآگاهی داشته باشی، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =

دکمه بازگشت به بالا