;
تفریح و سرگرمی

اگه فکر می کنی تیز و زبلی، گربه رو میون دسته جغدها پیدا کن!

تست قدرت دید با گربه میان جغدها: این روزها به شدت گرفتار روزمره گی و کم تحرکی شده ایم. کم تحرکی به جسم و روح ما آسیب می زند. بر همین اساس پزشکان همواره توصیه می کنند که برای سلامت جسم و روح به ورزش و فعالیت های مربوط به مغز بپردازیم. ورزش در باشگاهها و پارک ها و … تا اندازه ای عملی می شود، اما برای تحرک چشمان، افزایش تمرکز و ورزش مغز خود چه کنیم. برای این مسئله نیز روان شناسان ایده های جذاب زیادی ارائه کرده اند. بازی های هوش، سوالات هوش و پازل ها و تصاویر مختلف که مغز را به چالش دعوت می کنند؛ فراوان هستند.

امروز مجله خبری چشمک با شماست با تست قدرت دید با گربه میان جغدها. دوداس هنرمند مجارستانی در این چالش یا بازی فکری، در میان حجمی از جغدهای زیبای رنگی، گربه ای را استتار یا پنهان کرده است. شما باید بتوانید آنها را بیابید. پیدا کردن این گربه در کمتر از 5 ثانیه به معنای تیزبینی شما و قدرت تمرکز شماست. نشان می دهد که شما جزئی بین هستید و ساده ترین و کوچکترین جزئیات از دیدگان تیزبین شما مخفی نمی ماند. البته اگر نتوانستید پیدا کنید، اشکالی ندارد. شما با حل این پازل ها و معماها قدرت تمرکز و توجه به جزئیات را افزایش می دهید.

بیشتر بخوانید:با پیدا کردن مقدار عددی هر شی، مجموع معادله ها را به صورت افقی و عمودی حل کن!

درباره دوداس و آثار زیبای او

با توجه به آنچه که ذکر شد، دوداس مجارستانی، طرح های جالبی را خلق کرده است.او در واقع یک هنرمند نابغه است. آثاری که او خلق کرده است در شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی پیدا کرده است. چرا که او توانسته است چشم، مغز و ذهن مخاطبان خود را به چالش دعوت کند. آثار هنری  Gergely Dudás می تواند واقعا ذهن و دقت چشمان مخاطبان خود را به یک چالش دعوت کند. او با ارائه جزئیاتی متفاوت در یک تصویر، قدرت بینایی افراد را نیز محک می زند. البته که دقت در تصاویر و یافتن جزئیات در بلند مدت می تواند به افزایش قدرت تمرکز ما بیفزاید.

وب سایت چشمک تلاش دارد این چالش ها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. تست قدرت چشم با گربه تنها، مطلب جدیدی است که قرار است چشم، ذهن و مغز شما را به چالش بکشد. با این چالش همراه باشید و چشم و مغز خود را به فعالیت وادار کنید.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هم در کولر است و هم در تلویزیون!؟

تست قدرت دید با گربه میان جغدها

شاید بپسندید:یه گربه میون هیزم ها خوابیده! | میتونی تو یه نگاه پیداش کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: در میان حیوانات موجود یک حیوان از یک جهت با بقیه ارتباطی ندارد، با دلیل منطقی بگو کدام حیوان!؟

 

 

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چشات تیز و عقابی باشه تو یه نگاه همه بزهای کوهی تصویر رو شناسایی می کنی!

پاسخ تست قدرت دید با گربه میان جغدها

دوداس در این چالش یا بازی فکری، در میان حجمی از جغدهای زیبای رنگی، گربه ای را استتار یا پنهان کرده است. شما باید بتوانید آنها را بیابید. پیدا کردن این گربه در کمتر از 5 ثانیه به معنای تیزبینی شما و قدرت تمرکز شماست. نشان می دهد که شما جزئی بین هستید و ساده ترین و کوچکترین جزئیات از دیدگان تیزبین شما مخفی نمی ماند. البته اگر نتوانستید پیدا کنید، اشکالی ندارد. شما با حل این پازل ها و معماها قدرت تمرکز و توجه به جزئیات را افزایش می دهید.

با تمرین و حل این پازل ها، بعدها برای آزمون های بعدی می توانید سریعتر عمل کنید. مغز و چشمان شما نیز نیاز به فعالیت و ورزش دارد و چشمک این زمینه را فراهم کرده است. خوب آیا می توانید این گربه را پیدا کنید؟ به تصویر با دقت نگاه کنید:

شاید بپسندید:چشات تیزه مثل عقاب، پس چهره مخفی تصویر اسب رو تو 5 ثانیه پیدا کن!

.

.

 

 

 

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی رو دست همه باهوشا زدی، با دلیل بگو کدوم ظرف آب زودتر پر میشه!

آیا توانستید آنها را در کمتر از 5  پیدا کنید؟ اگر نه، نگران نباشید. به جستجو ادامه دهید. جایی همانجاست.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است!

اگر هنوز آنها را پیدا نکرده اید، پاسخ در پایان صفحه نشان داده شده است.

اگر می خواهید آنها را ببینید، به پائین صفحه بروید.

.

.

.

.

.

.

.

آخرین فرصت برای بازگشت و جستجوی مجدد!

ایناهاش:

شاید بپسندید: آزمون تصویری شناخت آدم احمق: کدومیکی در حماقت دست اون یکی رو از پشت بسته!

پاسخ تست قدرت دید با گربه میان جغدها

آیا این چالش تصویری را دوست داشتید؟ شاید برای شما خیلی راحت بود؟امیدوارم از آزمون ریاضی با تست قدرت دید با گربه میان جغدها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه میخای نقاط ضعف خودت را شناسایی کنی، یکی از خانه ها را انتخاب کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: قدرت دیدت خوب باشد، در 10 ثانیه تفاوت های دو تصویر سگ بامزه را پیدا می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل بند را آب دادن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: 5 تا تفاوت بین دو تا تصویر راکون هست که فقط تیزبین ها متوجهش میشن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر معلم و دانش آموز، توانائی هات رو ارزیابی کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:  داستان زیبا و عاشقانه پستچی!

شاید برایتان جالب باشد

داستان ضرب المثل نه سیخ بسوزد نه کباب!

 با پیدا کردن مقدار عددی هر کیک، معادله آخر را حل کن!| ریاضی‌ات چقدر خوبه!

شما طعمه ها را ئر تصوبر می بینید، اما آیا می‌توانید شکارچی را هم ببینید؟

 اگر به این سوال هوش تصویری پاسخ دهید، ضریب هوشی ات بالای 120 هست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا