;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت دید با عدد 36: آیا می توانید عدد 36 را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

تست قدرت دید با عدد 36: هدف این چالش تصویری، آرامش دادن به شما در حین آزمایش مهارت‌های مشاهده است. این پازل درک و توانائی شناختی شما را مشخص خواهد کرد. در واقع، تصویری که روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود، یک توهم نوری را ارائه می دهد. در نگاه اول خواهید گفت که همه چیز عادی است. در این دام نیفتید؛ یک ویژگی خاص در تست قدرت دید با عدد 36 مجله خبری چشمک وجود دارد که شما مشخص خواهید کرد که آیا چشمان عقابی دارید یا خیر؟

لازم به ذکر است که اکثر کاربران اینترنتی در حل این معما یا پازل تصویری موفق نبوده اند. بیایید ببینیم آیا شما یک استثنا هستید یا خیر؟ چگونه این تست بصری را انجام دهیم؟ در تست قدرت دید با عدد 36، یک تصویر پر از اعداد 35 وجود دارد. این چیزی است که در نگاه اول متوجه خواهید شد. اما در میان آنها یک و تنها یک عدد 36 وجود دارد. شما 8  ثانیه فرصت دارید تا آن را پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با عدد 36 همراه شوید.

شاید بپسندید: درونگرایی یا برون گرا!؟ فقط بگو بعد از دیدن تصویر، اول چی دیدی تا بهت بگم!

تست قدرت دید با عدد 36

توجه داشته باشید که اگر تمرکز کافی نداشته باشید، این چالش پیچیده تر می شود. بنابراین، هر چیزی که می تواند حواس شما را پرت کند را حذف کنید. پس از آن، تصویر را با سطرها یا ستون های آن به دقت تجزیه و تحلیل کنید. می تواند به شما کمک کند تا در اسرع وقت هدف را پیدا کنید. پاراگراف بعدی را بخوانید تا از مزایای این تست مطلع شوید.

با حل این معما خلاقانه فکر خواهید کرد. بنابراین شما تکنیک های جدیدی را برای حل مشکلات ایجاد خواهید کرد. متعاقباً در هر کاری که انجام می دهید بهره وری بیشتری خواهید داشت. علاوه بر این، با روشن کردن این چالش بصری، از استرس و اضطراب دور خواهید شد. در واقع، این واقعیت که در چالش های کوچکی از این دست موفق بوده اید، رضایت شما را به همراه دارد.

انجام تست قدرت دید با عدد 36 روحیه شما را بهبود بخشیده و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. پس تلاش کنید در 8 ثانیه عدد 36 را پیدا کنید.

شاید بپسندید: چیستان: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست!؟

تست قدرت دید با عدد 36

شاید بپسندید: داستان مرد حکیم و حاکم شهر!

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر سنجاب بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

پاسخ تست قدرت دید با عدد 36

اگر به موقع عدد 36 را پیدا کردید، به شما تبریک می گویم! شما چشمان خاصی دارید که به شما اجازه می دهد تمام جزئیات را به خوبی تجزیه و تحلیل کنید.واضح است که مهارت مشاهده خوبی دارید. این به شما کمک می کند تا درک بهتری از کاری که انجام می دهید داشته باشید و از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.از طرف دیگر، اگر شکست خوردید، چرا دوباره تلاش نمی کنید؟

شاید بپسندید: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: آیا می دانید دیگران شما را با کدام ویژگی خاص می شناسند!؟

پاسخ عدد 36 در تقاطع ردیف 3 با ستون 6 قرار دارد. پیدا کردن آن آسان نیست. با این حال، اگر تکنیک پاراگراف دوم را دنبال کنید، قطعا متوجه آن خواهید شد.

شاید بپسندید: یکی از کوله پشتی ها را انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی، کینه توز یا مهربان!؟

پاسخ تست قدرت دید با عدد 36

امیدوارم از تست قدرت دید با عدد 36 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چشات عقابی باشه در 10 ثانیه تفاوت های دو آووکادو را پیدا می کنی!

 

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چشات تیز باشه توستر متفاوت را در یک نگاه شناسایی می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست شخصیت: در مواجه با شرایط سخت، چیکار می کنی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: کدومیک از این سه زن تنها، متهم فراری را تو خونه اش پنهون کرده!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از دو زن عصبانی، همسر این آقای بیچاره است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط باهوشا در یک نگاه میتونن بگن چند نفر در این کمپینگ حضور دارند!؟

 

شاید برایتان جالب باشد

کدومیکی از مسافرا بارداره!؟ | افراد با ضریب هوشی بالا تو یه نگاه متوجه میشن!

تست شخصیت: منظره ای که انتخاب می کنی نشان می دهد که چقدر در زندگی ریسک پذیری!؟

داستان ضرب المثل دیوار موش داره موشم گوش داره!

اگر چشمات مثل عقاب باشه 3 تفاوت تصویر جوجه تیغی را در 10 ثانیه پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. آقا اگه گفتی الکی می گم بیا دوربین بزار تو خونم
    بخدا داشتم از صفحه گوگل می یومدم پایین هنوز به نوشته نرسیده بود ۳۶ رو دیدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =

دکمه بازگشت به بالا