;
تفریح و سرگرمی

دو تا خرگوش خودشون رو از دست شکارچی مخفی کردند، شما میتونی پیداشون کنی!؟

تست قدرت دید با دو خرگوش: یک شکارچی بزرگ به دنبال طعمه خود می گردد، اما طعمه ها که دو خرگوش بزرگ است، از چنگال او گریزان و از چشم دید او پنهان شده است. تنها یک چشم تیزبین آنها را در تست قدرت دید با دو خرگوش مجله خبری چشمک می بیند. آیا می توانید دو خرگوش را که در این حفاظت گاه پنهان شده اند را کشف کنید؟

بازی های فکری می توانند امتیاز IQ شما را بهبود بخشند. از آنجایی که پازل ها می توانند حافظه، تمرکز، دایره لغات و مهارت های استدلال ما را بهبود بخشند،خود به خود ضریب هوشی ما را نیز بالا می برند. مطالعه ای در دانشگاه میشیگان نشان داد که انجام پازل به مدت حداقل 25 دقیقه در روز می تواند ضریب هوشی شما را تا 4 امتیاز افزایش دهد.

همه چیز در جزئیات است. شما فقط باید دو خرگوش را پیدا کنید که به روشی استادانه پنهان شده اند که به این راحتی دیده نمی شوند، پس تمام توجه خود را معطوف کنید. می گویند بهترین شکارچی دلتنگ کبوترها می شود، اما این شکارچی تازه کار نیست و فقط به دنبال فرصتی می گردد تا طعمه خود را پیدا کند. حالا اگر بتوانید در این چالش تصویری یا تست قدرت دید با دو خرگوش به او کمک کنید، او از شما سپاسگزار خواهد بود. برای پیدا کردن این خرگوش ها فقط 7 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید:ماری که می خواست هزارپا بخوره، خودش طعمه هزارپا شد + فیلم

تست قدرت دید با دو خرگوش

این چالش تصویری مهارت های شناختی شما را به حداکثر می رساند. برای حل تست قدرت دید با دو خرگوش، باید حواس پنج گانه خود را آماده کنید و در کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. شکارچی ما بی وقفه به دنبال طعمه خود است، اما آنها خود را از چنگال شکارچی به خوبی پنهان کرده اند.

فراموش نکنید که این تصاویر به ما کمک می‌کنند در هر جنبه ای پیشرفت کنیم. علاوه بر این، این تست ها ما را از نظر ذهنی قوی و سریع می‌کنند تا محرک‌های خاصی را روز به روز جذب کنیم. اگر در این چالش ها تجربه داشته باشید، می دانید که چالشی که امروز با آن روبرو هستید، یکی از پیچیده ترین چالش هاست. لذا با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با دو خرگوش همراه باشید. اگر آماده هستید به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:چیستان: شما می توانید مرا در زمین، زحل و زهره پیدا کنید اما در مریخ نیست!

تست قدرت دید با دو خرگوش

شاید بپسندید:همیشه ادعا می کنی در دوستی بهترینی، برای اثباتش این تست شخصیت رو انجام بده!

.

.

.

شاید بپسندید: یه آبشار رو انتخاب کن تا بفهمی موقع عصبانیت‌، چه جوری کنترلش می کنی!

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: آن چیست که سه چشم و یک پا دارد!؟

پاسخ تست قدرت دید با دو خرگوش

اگر نتوانستید تست قدرت دید با دو خرگوش را حل کنید، مشکلی نیست. شما بخشی از گروه منتخبی از نابغه‌هایی نبودید که در این چالش به موفقیت رسیدند.

شاید بپسندید: یکی از والدین تصویر به شدت احمق تشریف دارند، با دلیل بگو کدومیکی هست!؟

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: باهوشا جواب بدن: مجموع عددی ماسک ها در معادله آخر چند می شود!؟

 

 

.

.

 احتمالاً بپسندید:  تا حالا دیده بودی کبریت چطور ساخته میشه، اگه نه این فیلمو ببین+ویدیو

پاسخ تست قدرت دید با دو خرگوش: نگران نباشید. از شما دعوت می کنیم راه حل این چالش باورنکردنی ویروسی را ببینید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید:با پیدا کردن دو موش مخفی در تصویر شیر اثبات کن که خیلی زبل و تیزی!

پاسخ تست قدرت دید با دو خرگوش

شاید بپسندید: تست شخصیت: چه ارتباطی میان سبک مویتان و شخصیت تان وجود دارد!؟

امیدوارم از تست قدرت دید با دو خرگوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: کدوم بچه‌ است که وقتی به مادرش می‌رسه ناپدید می‌شه!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو باهوش و دقیق باشی، قاتل را در یک نگاه پیدا می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

داستان خر بیار باقلا بار کن!

 

شاید برایتان جالب باشد

اگه بین این همه آشغال و ضایعات، گربه رو پیدا کردی واقعا چشات عقابیه!

2 معمای هوش که افراد با ضریب هوشی بالای 125 قادر به رمزگشایی آن هستند!

 آدم صادقی هستی یا ریا کار!؟ | فقط بگو اول تو تصویر چی دیدی تا پاسخ رو بفهمی!

اگه آهوی تصویر رو تو یک نگاه پیدا کنی چشات مثل عقاب تیزه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا