;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت بینایی نوشته مبهم: قدرت بینایی خود را با شناسایی نوشته درون تصویر بسنجید!

تست قدرت بینایی نوشته مبهم: یکی از ابزارهایی که این روزها برای بررسی میزان قدرت بینایی در اینترنت و شبکه های اجتماعی در حال فراگیر شدن است، تصاویر توهم نوری هستند. این تصاویر ممکن است سبب خطای چشم شوند و نتوانند آنچه که در واقعیت در تصویر وجود دارد را شناسایی کند. در تست قدرت بینایی نوشته مبهم نیز شما با یک دیگر از تصاویر توهم نوری روبرو خواهید شد. به باور طراح این تست، تنها افراد متمرکز و نیز دقیق می توانند در کمتر از 3 ثانیه نوشته موجود در تصویر را شناسایی کنند.

عملکرد کدامیک از دو نفر درباره کسی که توسط مار نیش زده شده، درست نیست!؟

تست قدرت بینایی نوشته مبهم از جمله چالش های تصویری است که در روزهای گذشته در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت. به گونه ای که پس از انتشار در فیس بوک، در مدت زمان بسیار کم، بیش از 600 مرتبه همرسانی شد. آیا شما فکر می کنید فرد بسیار متمرکز و دقیقی هستید. اگر این طور است، بهتر است تست قدرت بینایی نوشته مبهم  را از دست ندهید. این تست می تواند ادعای شما را اثبات یا رد کند.

شاید بپسندید: تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

تست قدرت بینایی نوشته مبهم

تصاویر توهم نوری همان گونه که از اسمشان پیداست نوعی توهم تصویری است که توسط سیستم بینایی در تصاویر ایجاد می شود. هر چه قدر سطح ادراک بالاتر باشد، سریعتر شما می توانید اصل و واقعیت تصویر را مورد شناسایی قرار دهید.

به این ترتیب تصاویر توهم نوری، تصاویری هستند که ممکن است ما با دیدن آنها دچار توهم و فریب شویم. به همین علت تصاویر توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم به ارمغان می آورد. کاوش در این تصاویر نه تنها افراد را کنجکاوتر می کند، بلکه می تواند عملکرد و فعالیت مغز و چشم را در شناخت پدیده ها بهبود ببخشد.

اگر ضریب هوشی بالایی دارید، می توانید فرد دروغگو فروشگاه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!

با توجه به آنچه گفته شد در مطلب تست قدرت بینایی نوشته مبهم، شما با یک تصویر توهم نوری روبرو هستید. آیا می توانید در کمتر از 3 ثانیه نوشته درون این تصویر را شناسایی کنید. به تصویر تست قدرت بینایی نوشته مبهم با دقت نگاه کنید. یادتان باشد برای شناسایی نوشتار درون تصویر تنها 3 ثانیه فرصت دارید.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال در تصویر: اگر احساس می کنی خیلی تیزبین هستی اشکال تصویر را پیدا کن!

تست قدرت بینایی نوشته مبهم

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر فکر می کنی باهوشی، بگو که کدام فرد تصویر در حال دروغ گفتن است!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:کدوم شی در تصویر نظرتون رو بیشتر جلب کرد؟ از نتیجه شگفت زده خواهید شد!

.

پاسخ تست قدرت بینایی توهم نوری

شاید در ابتدا با دیدن تست قدرت بینایی نوشته مبهم دچار ابهام و سردرگمی شدید. اما همانطور که اشاره شده افراد دقیق و متمرکز می توانند در زمان مشخص شده نوشته درون تصویر را شناسایی کنند. می توانید شانس خود را برای بار دوم نیز امتحان کنید. در پایان ما پاسخ را به شما ارائه خواهیم کرد.

.

برایتان جالب خواهد بود:تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: اگر می کنی خیلی تیزبینی، پس اشتباه تصویر اتاق نشیمن را در عرض 5 ثانیه پیدا کن؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو زندانی یکی از اعضای مافیا و ثروتمند است، اما کدامیک!؟

پاسخ تست قدرت بینایی نوشته مبهم: برای دیدن نوشتار این تصویر کافی است کمی تصویر را از مقابل چشمان خود دورتر کنیم. بله پاسخ کاملاً درست است. نوشته درون متن با عبارت DEAD SHOT مشخص می شود.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک : اگر باهوشی، فرد مرده را در تصویر شناسایی کن!

 

پاسخ نوشته مبهم

.

شاید بپسندید:با توجه به علائم و نشانه ها،کدامیک از افراد فروشگاه تصمیم به خودکشی دارد!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:آزمون شناخت خون آشام: اگرتیزبینی فوق العاده داری، جوان خون آشام را شناسایی کن!

.

یک تصویر توهم نوری جالب

اگر آماده باشید یک تصویر توهم نوری جالب دیگر را نیز با شما به اشتراک می گذاریم. این تصویر در درون خود تصویر دیگری را پنهان کرده است. یک چشم تیزبین بلافاصله آن را شناسایی می کند. شما نیز امتحان کنید.

 

شاید بپسندید:اگر واقعا نبوغ داری، تنها با جا به جا کردن یک کبریت معادله را حل کن!!

 

تست قدرت بینایی نوشته مبهم

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد: چه کسی بچه گربه دزدیده است!؟

امیدوارم از تست قدرت بینایی نوشته مبهم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت بیمار در حال مرگ: کدام بیمار با توجه به بریدن لوله سرم ها، اول خواهد مرد!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن احمق: کدامیک از این دو زن با توجه به فعالیت خود، می تواند یک احمق باشد!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

آزمون شناسایی قاتل شاهزاده: از هوش کارآگاهی خودت استفاده کرده و قاتل را شناسایی کنید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

جالب خواهد بود: در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

آزمون شناسایی افراد بینا: فردی را که ادای نابینایان را در می‌آورد را شناسایی کنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود:اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید برایتان جالب باشد

 

کته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

 قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

اگر در یک نگاه کودک گم شده زن تصویر را پیدا کنی، یک چشم عقابی تمام عیار هستی!

معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا