;
تفریح و سرگرمی

بزهای کوهی مخفی تصویر رو شناسایی کنی، قدرت دیدت مثل عقابه!

تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی: طبیعت مملو از شگفتی های فراوان است. این شگفتی ها گاهی باعث می شود که حیرت کنید. از جمله مواردی که در طبیعت فراوان به چشم می خورد استتار حیوانات در آن است. این روزها تصاویر زیادی را می توانید در فضای اینترنت بیابید که در آنها یک حیوان توانسته است به خوبی خود را با محیط پیرامون خود سازگار کند. در تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی نیز ما با یک استتار روبرو هستیم. شما باید بتوانید بزهای کوهی را میان صخره ها شناسایی کنید.

در واقع این تست ها و آزمون ها بر اساس استتار حیوانات استوار هستند. استتار یک گونه به عوامل مختلفی بستگی دارد. ویژگی های فیزیکی ارگانیسم مهم است. به عنوان مثال، حیواناتی که خز دارند نسبت به حیوانات دارای پر یا فلس به تاکتیک‌های استتار متفاوتی متکی هستند. پرها و فلس ها را می توان به طور منظم و سریع از دست داده و یا تغییر دهند. از سوی دیگر، رشد خز ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد. حیوانات با خز بیشتر بر اساس فصل استتار می شوند. برای مثال روباه قطبی در زمستان پوست سفید دارد، در حالی که پوشش تابستانی آن قهوه ای است. در ادامه با تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:حکایت با کم عقل رفیق نشو!

تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی

سنگ‌ها و تخته‌سنگ‌های قهوه‌ای در پارک ملی جاشوا تری در کالیفرنیا پس‌زمینه‌ای عالی برای رنگ قهوه‌ای بزهای کوهی است که به خوبی با هم ترکیب می‌شوند که به سختی می‌توانید آنها را ببینید. یک عکاس حیات وحش در جاشوا تری تصویری از بزهای کوهی گرفته که روی صخره‌ای در فضای باز حضور دارند، با این حال این بزها به خوبی با هم محیط ترکیب شده، به گونه ای که شناسایی آن را مشکل کرده است و آن را به یک جستجوی سرگرم‌کننده تبدیل کرده است.

پارک ملی این عکس را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد و گفت: بزهای کوهی از تاکتیکی به نام استتار یا رنگ‌بندی مرموز برای ترکیب شدن با محیط خود استفاده می‌کنند. پوست  قهوه‌ای آن‌ها ظاهر آن‌ها را بت محیط ترکیب می‌کند  و دیدن آنها را برای شکارچیان (و کوهنوردان) دشوار می کند. آیا شما از جمله کسانی هستید که معتقد هستید قدرت بینایی و دقت تان عالی است؟ اگر این طور هست، ما می خواهیم با تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی شما را به یک چالش دعوت کنیم. آیا شما می توانید بزهای کوهی را زودتر از بقیه در این تصویر ببینید؟ به تصویر زیر نگاه کنید و سعی کنید در عرض 5 ثانیه بزهای کوهی استتار شده را ببینید.

اگر بتوانید آن را قبل از دیگران و در کمتر از 5 ثانیه تشخیص دهید، در جمله 18 ٪ از افرادی هستید که این کار را انجام داده اند و واقعا قدرت بینایی و دقت تان عالی است. امیدوارم بزهای کوهی را پیدا کنید.

شاد بپسندید:عدد 696 را در تصویر پیدا کن | فقط نابغه ها موفق میشن!

تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی

شاید بپسندید: داستان آموزنده پادشاه و سگ های وحشی اش! 

.

.

.

 

بیشتر بخوانید: تست هوش: زن جادوگر را بین شاهدخت ها پیدا کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت عاشقانه شاهزاده و دختر ابراهیم کش از داستان های کهن فارسی+ بخش اول

پاسخ تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی

باید به شما بگوییم که پیدا کردن یک بز کوهی آسان است. اما شناسایی بز دوم در اینجا اصلاً آسان نیست، زیرا به خوبی خود را استتار کرده است. ما احساس می کنیم که عکاس این تصویر نیز از حضور این بز کوهی بی خبر بوده است و شاید بعدا متوجه حضور آن شده است.

شاید بپسندید: حکایت مرد شیاد و مردم بی سواد و معلم بیچاره!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اصطلاح یا ضرب المثل رفته آب خنک بخوره از کجا آمده!؟

به قسمت علامتگذاری شده در تصویر تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی دقت کنید. آیا متوجه این بز کوهی شدید!؟

شاید بپسندید: اشکال اصلی تصویر رو پیدا کن | خیلی ها موفق نشدند!

جواب تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی

اشاید بپسندید: تست قدرت دید: تفاوت های دو تصویر برکه زیبا را پیدا کن!

میدوارم از تست قدرت بینایی با شناسایی بزهای کوهی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگر مداد مخفی را بین هویج ها پیدا کنی قدرت دیدت مثل شاهینه!

 

 

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:حکایت طلبه جوان و دختر فراری شاه | داستان طلبه ای که دختر فراری شاه را به خانه اش راه داد!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

بیشتر بخوانید: تست قدرت دید: مار را بین لاک پشت ها پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی خیاط دزد | داستان خیاطی که شیک و ماهرانه از پارچه‌هاي مردم مي‌دزدید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالا بپسندید: حکایت شنیدنی امتحان رفقا: داستانی برای شناخت رفیق از نارفیق!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: ریاضی ات خوب باشه تو 10 ثانیه جواب معادله را پیدا می کنی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تخم مرغ را قبل اینکه خرگوشا بشکنند پیدا کن!

چشمات مثل شاهین باشه میتونی 3 تفاوت تصویر سگ بامزه را پیدا کنی!

 ابر انتخابی تان نشان می دهد که آیا انعطاف پذیری یا سرسخت؟

تست هوش: کدومیکی به همسرش خیانت کرده!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا