;
تفریح و سرگرمی

چند خرگوش در تصویر وجود دارد | فقط تیزبین ها متوجه میشن!

تست قدرت بینایی با تعداد خرگوش: آیا به جزئیات توجه دارید؟ اگر چنین است، سعی کنید تعداد خرگوش های این تصویر را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید. پیدا کردن چند خرگوش در این تصویر یک چالش واقعی است! در این بازی تصویری، مهارت های مشاهده، تمرکز و مهارت های بصری شما مورد آزمایش قرار می گیرد. هدف این است که بدانید دقیقاً چند خرگوش در این تصویر پنهان شده اند. در نگاه اول، این تست ساده به نظر می رسد، اما مراقب باشید، نباید آن را دست کم گرفت.

این آزمایش می تواند به خصوص دشوار باشد زیرا خرگوش ها می توانند به روش های مختلفی با پس زمینه ترکیب شوند. بنابراین، آیا شما آماده هستید تا چالش را قبول کنید و این بازی را انجام دهید؟ این بازی یک راه عالی برای گذراندن زمان و سرگرم کردن خود به شیوه ای سرگرم کننده است. هر کسی می تواند آن را بازی کند، به شرطی که چند دقیقه فرصت داشته باشید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با تعداد خرگوش همراه شوید.

شاید بپسندید:اگر تیزبین باشی، اشتباه میز غذاخوری را تو یه نگاه متوجه میشی!

تست قدرت بینایی با تعداد خرگوش

شما می توانید این بازی را به تنهایی یا با دیگران بازی کنید، نکته اصلی این است که اوقات خوبی داشته باشید، چه برای استراحت و چه برای به چالش کشیدن دوستان خود، می توان آن را به طرق مختلف بازی کرد.

علاوه بر این، این بازی می تواند برخی از مهارت های شما را تقویت کند. با بررسی دقیق هر قسمت از تصویر، توانایی خود را برای تشخیص جزئیات ظریف و شناسایی اشکال در صحنه های پیچیده توسعه می دهید. این یک راه سرگرم کننده برای کار بر روی مهارت های خود در حین تفریح ​​است. پس اگر آماده هستید به دقت به تصویر تست قدرت بینایی با تعداد خرگوش نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل باز فیلش یاد هندوستان کرده!

تست قدرت بینایی با تعداد خرگوش

شاید بپسندید: تست قدرت دید: چند تفاوت میان تصویر گل رز سمت راست و چپ می بینی!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی ملانصرالدین و دزد کفش!

 

 

 

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هم بچه دارد و هم تفنگ!؟

پاسخ تست قدرت بینایی با تعداد خرگوش

آیا موفق به شمارش تمام خرگوش ها شدید؟ در اینجا نحوه شمارش موفقیت آمیز آمده است. قبل از شروع به شمارش، لحظه ای به کل تصویر نگاه کنید. این به شما یک ایده کلی از چینش خرگوش ها می دهد. خرگوش ها می توانند از نظر اندازه و شکل متفاوت باشند، اما برخی از آنها ویژگی های متمایزی دارند که می توانید آنها را راحت تر تشخیص دهید. در صورت لزوم روی تصویر زوم کنید تا کوچکترین جزئیات را بررسی کنید.

این می تواند به شما کمک کند خرگوش های کوچکتر را تشخیص دهید. هنگامی که همه خرگوش ها را شمردید و به یک عدد رسیدید، آخرین بار به تصویر کامل نگاه کنید و مطمئن شوید که چیزی را از دست نداده اید.

بیشتر بخوانید: اگه چشات مثل عقاب باشه تو نگاه اول گربه را بین جغدها پیدا می کنی!

 

 

 

.

.

.

.

شاید بپسندید: معمای خطای دید: چه کسی روی صندلی نشسته، مرد یا زن!؟

جواب تست قدرت بینایی با تعداد خرگوش: در این تصویر در مجموع 12 خرگوش وجود دارد. اگر جواب را پیدا کردید به شما تبریک می گویم! این بازی تمرینی برای صبر و مشاهده است و شما به خوبی موفق به شناسایی هر یک از خرگوش ها شدید! توجه شما به جزئیات و پشتکار شما نتیجه داد. به تقویت مهارت های مشاهده خود ادامه دهید، زیرا این می تواند در موقعیت های مختلف مفید باشد!

شاید بپسندید:تست هوش: در صورت ادغام شدن 2 قطعه، نتیجه کدام گزینه است!؟

پاسخ تست قدرت بینایی با تعداد خرگوش

امیدوارم از تست قدرت بینایی با تعداد خرگوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:تفاوت های میان دو تصویر زن جادوگر را پیدا کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: بگو در نگاه اول چی دیدی، تا بعدش تفسیرش رو بگم | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت تمرکز: 6 تفاوت تصویر دیگ جادویی را پیدا کنید!

شرلوک هولمز باشی در یک نگاه مادر کودک را شناسایی می کنی!

اگر تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر دخترک را پیدا کردی، حتماً برا خودت اسپند دود کن!

یک خفاش را انتخاب کنید تا به شما بگوئیم که سنتی هستی یا مدرن!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا