;
تفریح و سرگرمی

زن سمت چپ پرستار آمپول زن رو متهم کرده که پرستار نیست، آیا او درست می گوید!؟

تست شناسایی کسی که راست می گوید: معمای تصویری امروز از جمله معماهایی است که احتمالا ذهن شما را حسابی درگیر کند. بسیاری از سوالات هوش، به گونه ای طراحی می شوند که شما برای ارائه پاسخ به آنها، علاوه بر داشتن هوش بالا، باید از سایر ادراکات خود نیز به نحو احسن استفاده کنید. بواقع انجام یک معمای تصویری در زمان مشخص شده، ضریب هوشی بالا و همچنین دقت و تمرکز عالی نیاز دارد. با مجله خبری چشمک و تست شناسایی کسی که راست می گوید همراه باشید و بفهمید که آیا زن تصویر راست می گوید و پرستار تقلبی است. پس اثبات کنید که یک کارآگاه هستید و دارای مهارت های شناختی بالائید.

شما با انجام منظم بازی های فکری و تست های هوش می توانید ذهن و مغز خود را فعال نگه دارید. تست شناسایی کسی که راست می گوید و همچنین دیگر آزمون هایی که بخش تفریح و سرگرمی چشمک به اشتراک می گذارند، می تواند مطالب سرگرم کننده ای برای شما باشد. در عین حال تمرکز و دقت شما می تواند فعالیت های مغزی شما را افزایش دهد و در بلند مدت سلامت مغز شما را تضمین کند. با مجله خبری چشمک و تست شناسایی کسی که راست می گوید همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت خنده دار ملا نصرالدین و غاز یک پا!

تست شناسایی کسی که راست می گوید

شما برای پاسخ گویی به تست شناسایی کسی که راست می گوید، فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا بر این چالش جدید که به دلیل سطح سختی آن تبدیل به یک ترند در شبکه های اجتماعی شده است، غلبه کنید.

پس اگر به دنبال یک معمای چالشی هستید،تست شناسایی کسی که راست می گوید را از دست ندهید. این چالش را حل کنید که تنها 15 درصد از مردم در زمان تعیین شده موفق به غلبه بر آن شدند، حتی تبدیل به یک ترند در شبکه های اجتماعی شد. در تست شناسایی کسی که راست می گوید، باید بفهمید که کدام فرد تصویر واقعیت را می گوید؟  شاید در نگاه اول ارائه پاسخ به این آزمون چندان مشکل نباشد!؟ اما باید بدانید که راائه پاسخ نیازمند هوش منطقی بالاست.

پس اگر آماده اید تصویر تست شناسایی کسی که راست می گوید را با هم مرور می کنیم. یادتان باشد برای ارائه پاسخ زمان کمی در اختیار دارید. 5 ثانیه شما از هم اکنون آغاز شد.

شاید بپسندید:از زندگی‌ات راضی هستی یا نه!؟ میخای بدونی یه عکس رو انتخاب کن!؟

تست شناسایی کسی که راست می گوید

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این مسافران مترو، پولش از پارو بالا میره!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: با جابجایی 1 چوب کبریت، معادله را درست کن! | فقط نابغه ها موفق میشن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: برای داشتن یک تعطیلات عالی به چه چیزی واقعاً احتباج داری!؟ دیدن یه فیلم یا مهمونی رفتن یا ….!؟

جواب تست شناسایی کسی که راست می گوید

امیدوارم پاسخ تست شناسایی کسی که راست می گوید را بدست آورده باشید. اگر مدعی است که یک زمان کوتاه دیگر می تواند به شما کمک کند که پاسخ آزمون را پیدا کنید، می توانید به بالا برگشته و چند ثانیه دیگر تصویر و توضیحات را بررسی کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام کشور است که اگر حرف اولش را بردارید نام یک بیماری می شود!؟

.

.

.

 

یک آزمون تصویری جذاب: آیا بچه زن وسطی زایشگاه واقعاً دزدیده شده است!؟ | باهوشا بگن!

 

 

 

 

احتمالاً بپسندید: صاحب اسب دختر خانما هستن یا پسر جوون!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

پاسخ تست شناسایی کسی که راست می گوید: زن سمت چپ راست می گوید. زنی که آمپول به دست دارد، واقعا پرستار نیست. او فقط یک روپوش سفید پوشیده است. به پرستار دیگر نگاه کنید. کلاه پرستاری اش آرم صلیب سرخ دارد، اما زنی که آمپول به دست دارد، این چنین نیست. احتمالاً او خدمتکار خانه است و قصد دارد مرد را به قتل برساند. احتمالاً او در حادثه ای که سبب شده مرد باندپیچی شود نیز نقش داشته و می خواسته مرد تصویر را از بین ببرد.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که اتاق داره، هال نداره، دیوار داره، در نداره!؟

شناسایی کسی که راست می گوید

احتمالاً بپسندید: یکی از آدمای داخل رستوران مسافر زمان است، کدومیکی هست!؟

امیدوارم از تست شناسایی کسی که راست می گوید استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: یکی از نمادهای عشق را انتخاب کن تا بفهمی چه چیزی از شریک زندگی ات انتظار داری!؟

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

داستان زنان بیشتر مکارند یا مردان! | حکایتی شنیدنی و جالب

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: نبوغ ریاضیاتی خودت رو با تصحیح معادله اثبات کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: چیستان:  آن چیست که انگشت شصت و چهار انگشت را دارد، اما دست نیست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان:  آن چیست که انگشت شصت و چهار انگشت را دارد، اما دست نیست!؟

شاید برایتان جالب باشد

بابای بچه کدومیکی از این دو تا آقای خوش تیپه!؟

اگه تو یه نگاه، گربه ای که داره گریه می کنه را پیدا کنی خیلی تیزی!

ضریب هوشی خودت رو با پیدا کردن قاتل مرد نقاش اثبات کن!!!

چیستان جالب: یک چشم دارد اما نمی بیند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا