;
تفریح و سرگرمی

تست شناخت خانواده ثروتمند: فقط یک نابغه می تواند، خانواده ثروتمند تصویر را در یک نگاه شناسایی کند!

تست شناخت خانواده ثروتمند: پازل های تصویری به یکی از محبوب ترین فعالیت ها در شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. به همین دلیل، ما یک آزمون تصویری جدید را به شما ارائه می کنیم که باید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را حل کنید، تنها در این صورت نشان خواهید داد که یک نابغه واقعی هستید. آیا اماده هستی؟ با مجله خبری چشمک و تست شناخت خانواده ثروتمند همراه باشید. شما در این تست یا آزمون باید خانواده ثروتمند تصویر را شناسایی کنید و توانائیهای خود را اثبات کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص زن ثروتمند: فقط باهوشا در یک نگاه زن ثروتمند تصویر را پیدا می کنند!؟

به یاد داشته باشید که انجام این نوع فعالیت ها به شما کمک می کند، ظرفیت تصویری و سطح تمرکز خود را برای حل تعارضات در زمان کوتاهی بهبود بخشید. بازی های فکری به خصوص معماها و سوالات تصویری جذاب و جالب هستند. لذا می توانند گزینه مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت باشند. با کمک این سوالات می توانید هم سرگرم می شوید و هم از طرف دیگر ذهن و مغزتان را به یک چالش و ورزش جدی ذهنی دعوت کنید.

شاید هدف از ساخت معماها و سوالات تصویری نظیر آزمون شناسایی نکته اساسی تصویر نیز در همین نکته باشد. به هر صورت مغز شما نیز برای بهبود عملکرد و حفظ سلامت خود به ورزش منظم نیاز دارد و بازی های فکری می توانند ورزش مناسبی برای مغز باشند. پس بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک را همیشه دنبال کنید.

شاید بپسندید: تست بینایی با پیدا کردن جغد: اگه تو 5 ثانیه جغد رو پیدا کنی، چشای عقابی داری!

تست شناخت خانواده ثروتمند

به یاد داشته باشید که انجام این نوع فعالیت ها به شما کمک می کند ظرفیت بصری و سطح تمرکز خود را برای حل تعارضات در زمان کوتاهی بهبود بخشید. خانواده سمت چپ این تست ضریب هوشی در حال خوردن پیتزا با شکلات هستند، در طرف دیگر صفحه، خانواده سمت راست در حال خوردن سبزیجات با پودینگ هستند. وظیفه شما در تست هوش این بار بسیار ساده است، یعنی اینکه بفهمید واقعاً کدام خانواده ها ثروتمند هستند.

این تست ضریب هوشی را انجام دهید و با توجه به شواهد، دریابید که ثروتمندترین خانواده کدام خانواده است. برای انجام این ازمون فقط 3 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

تست شناخت خانواده ثروتمند

 احتمالاً بپسندید: تست هوش مظنون خطرناک کیه؟ اگه درست بگی جاپای جین مارپل گذاشتی!

.

.

.

.

.

احتمالاًبپسندید: آزمون شناسایی دزد الماس گالری: اگه فکر می کنی خیلی تیزی، سریع بگو الماس رو کی دزدیده!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی تفاوت تصویر سگهای بامزه:تیزبینی خودت رو با پیدا کردن تفاوتهای دو تصویر اثبات کنید!

پاسخ تست شناخت خانواده ثروتمند

آیا توانستید که تست شناخت خانواده ثروتمند را رمزگشایی کنید. اگر در صدد پیدا کردن نکته هستید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مادر نوزاد: اگر تیزبین و باهوش باشی می تونی به راحتی مادر نوزاد را شناسایی کنی!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یه نگاه به تصویر بنداز بعد بگو اول چی دیدی تا بهت بگم آیا آدم مسئولیت پذیری هستی یا نه!؟

 

 

 

.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مأمور آتش نشان واقعی:باهوشا بگن که مأمور آتش نشان واقعی کدوم یکی هست!؟

پاسخ تست شناخت خانواده ثروتمند: نگران نباشید، در اینجا پرونده را حل می کنیم. در بسیاری از کشورهای غربی هزینه تهیه یک غذای گیاهی ارگانیک بسیار گرانتر از فست فودها است. لذا ثروتمندترین خانواده، خانواده ای است که یک وعده غذایی سبزیجات دارد. به این دلیل که نگهداری یک وعده غذایی سالم روزانه بسیار گران تر است، به خصوص برای کل خانواده. علاوه بر این، این خانواده از نظر سلامتی نیز ثروتمند و غنی است، زیرا رژیم غذایی متعادل تری دارند و مواد مغذی مفید و مناسب برای بدن خود استفاده می کند.

شاید بپسندید: میخای ببینی چقدر تیزبینی، پس تفاوت های این دو تصویر برفی را در 5 ثانیه پیدا کن!

پاسخ شناخت خانواده ثروتمند

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت دزد لباس: اگه فکر می کنی چشات تیزه، در 3 ثانیه دزد لباس را شناسایی کنید!

امیدوارم از تست شناخت خانواده ثروتمند استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اخلالگر مراسم جشن:کدومیکی با پاشیدن آبمیوه به لباس زن، اخلالگر جشن است!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالاً بپسندید: فقط هرکول پوآرو تو یه نگاه تونست مجرم تحت تعقیب را تو این تصویر شناسایی کنه!|خودتو امتحان کن!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: زنه حقیقتو میگه یا آقاهه!؟ | آیا مرده بی خود زنه رو متهم به خیانت می کنه!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی تعداد فیل ها: تنها یه ذهن آروم و چشم عقابی میتونه تو 5 ثانیه تمام فیلا را پیدا کنه!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: اگه خیلی باهوش ونکته سنجی،بگو کدوم یکی از این 3 تا مرد خیلی وقته که جان به جان آفرین تسلیم کرده!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی راه فرار از خطر: تنهایک نابغه میتونه این مرد را از خطری که در کمین اوست، نجات دهد!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی همسر مرد مافیا| باهوشا بگن: کدومیک از این خانم خوشکلا، همسر مرد مافیاست!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: فقط تیزبینا می تونن تو 5 ثانیه، 5 تفاوت تصویر مرغ و خروس بامزه را پیدا کنند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

آزمون شناسایی علت فریبکار بودن مرد: اگه خیلی تیزی بگو چرا مرد جوان تصویر، آدم فریبکاری هست!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت فرد باردار: اگه هوش کارآگاهی شبیه شرلوک هلمز داری، سریع بگو کدومیکی بارداره!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مامان گرگینه کدومه؟ اگه با مغزی بیا ملتو از کلافگی نجات بده!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه تو یه نگاه اشتباه عکس این دختر خانم زیبا را پیدا کنی، آخر تیزبینا هستی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت دو گرگ باشخصیت:فقط تیزبینا میتونند تفاوتای این دو تا گرگ شهری راپیدا کنند!؟

برایتان جالب خواهد بود

بگو کدوم کوله پشتی را انتخاب کردی، تا بگم در برخورد با دیگران دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

شناسایی نابغه ریاضی: نوابغ ریاضی بگن که کی معادله روی تخته رو درست محاسبه کرده!؟چرا؟

آزمون شناسایی علت قتل شوهر: چرا زن با آنکه شوهرش را دوست داشت، او را به قتل رساند!

قابل توجه باهوشا:میزان نکته سنجی ات رو با آزمون شناسایی اشکال تصویر خیابان امتحان کن!

شناسایی گزینه در معرض خطر: کدامیک در معرض خطر قرار دارد!؟

آزمون شناسایی چه کسی زودتر می میرد: کدوم یکی از این دو نفر با توجه به شرایط شون زودتر می میره!؟

شناسایی مرد در میان زنان: کدامیک از این سه نفر تلاش کرده خودشو یه زن جا بزنه!؟

نوشته های مشابه

10 دیدگاه

 1. اصلا دلایل پاسخ درست نبود
  اول از همه خانواده پولدار برا هر نفر یه غذا جدا سفارش داده بودن ولی خانواده چپی تنها یه پیتزا رو خانوادگی می خوردند
  دوم اینکه همراه غذا دسر هم سفارش داده بودند

  1. درسته ، شاید ثروتمند و همچنین توی ی کشور خارجی باشن ولی این دلیل نمیشه ک واسه ما هم صدق کنه ، در هر صورت اینجا ایرانه😊

 2. خیلی پاسختون بی معنی و منطقه خانواده سمت چپی همش آیفون دارن بعد به خاطر ۴ تا دونه لوبیا و کاهو سمت راست ثروتمند تره

  1. خانوادای که سبزیجات سفارش دادن دقت کرده باشین هر کدوم در ظرف جدا داره غذاشو میخوره اینم میتونه نشونه ثروتمندی باشه

 3. دلیل درست حسابی نبود ، خانواده سمت راست با لوبیا و کاهو ثروتمند محسوب نمیشه ، فک نکنم تو هیچ کشوری ام پیتزا ارزونتر چنتا لوبیا و کاهو باشه ، از لحاظ ظاهری هم خانواده سمت راست شلخته و نا مرتب هستن ، از هر زاویه ای نگا کنی جواب درستی نیست

 4. خانواده ی اولی میشه چون توان خرید سه تا غذا واسه نفرشون داشته پس ثروتمند خانواده دونی یه پیتزاخریده سه نفری میخورن پس توان خرید ندارن فقیرن

 5. اخه سگ لوبیا و کاهو میخوره؟😐😑 مثل اینه بگی پول کباب داری ولی نون و پیاز میخوری چون ثروت مندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا