;
تفریح و سرگرمی

چقدر پیگیر و خستگی ناپذیری!؟ یکی از این 3 کاملیا را انتخاب کن تا متوجه شوی!؟

تست شخصیت مبتنی به گل زیبا: آیا از جمله افرادی هستید که خیلی زود نا امید نمی شوید؟ یعنی با کوچکترین شکست دچار یأس شده و عقب نشینی می کنید. با شرکت در تست شخصیت مبتنی به گل زیبا ، دریابید که آیا از آن دسته هستید که با وجود تحت فشار بودن و یا حتی شکست، هرگز عقب ننشسته و  یا تحت فشار قرار نمی گیرید.؟ فقط با یک انتخاب ساده از یکی از سه گل کاملیا، صورتی، سفید یا قرمز، ما به روان شما می پردازیم و بینشی در مورد سطح پشتکار شما ارائه می دهیم.

برای کشف شخصیت واقعی خود آماده اید؟ همین الان تست شخصیت مبتنی به گل زیبا را انجام دهید.

شاید بپسندید: اگه دقت‌ات بالا باشه، اشتباهی که در ترتیب اعداد هست را در یک نگاه متوجه میشی!

تست شخصیت مبتنی به گل زیبا

آیا کنجکاو هستید که بیشتر در مورد خودتان بدانید؟ آیا آماده رویارویی با درونی ترین افکار و احساسات خود هستید؟ اگر چنین است، گل کاملیا می تواند بهترین راه برای درک بهتر شخصیت شما باشد. با شرکت در تست شخصیت مبتنی به گل زیبا، بینشی در مورد ویژگی های شخصی خود به دست خواهید آورد.

شاید بپسندید: یکی از والدین تصویر به شدت احمق تشریف دارند، با دلیل بگو کدومیکی هست!؟

تست شخصیت مبتنی به گل زیبا

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل آب حیات نوشیده!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یه آبشار رو انتخاب کن تا بفهمی موقع عصبانیت‌، چه جوری کنترلش می کنی!

.

.

.

شاید بپسندید: یعنی چشم شور به این میگن! بزکوهی رو ترکوند!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به گل زیبا

آیا با وجود فشارها استقامت می کنید و به مسیر خود ادامه می دهید یا اینکه وقتی تحت فشار قرار می گیرید متلاشی می شوید؟ بگذارید کاملیاها حقیقت شما را به ما بگویند. از زیبایی گل های صورتی، سفید و قرمز لذت ببرید، سپس انتخاب خود را انجام دهید و چیز جدیدی در مورد خود کشف کنید.

شاید بپسندید:اگه هند رفتی و هوس زولبیا کردی بی خیال شو | میخوای بدونی چرا، این فیلم رو ببین!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: وقتی میگن چینی ها اعجوبه ان، الکی نیست| میخوای بدونی چرا این فیلمو ببین!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به گل زیبا

کاملیا صورتی

کاملیا صورتی نمادی از استقامت و عزم شدید است. کسانی که به آن گرایش دارند اغلب برای زندگی دارای شور و حرارت هستند و اجازه نمی دهند موانع آنها را از مسیرشان باز دارد.

شما که این گل را انتخاب کردید،  دارای روحیه تسلیم ناپذیر هستید. موانع را به عنوان فرصت‌هایی برای رشد در نظر می‌گیرید و روی اهداف خود ثابت می‌مانید، از اشتباهات خود درس می‌گیرید و هر بار قوی‌تر بازمی‌گردید. شما مظهر ضرب المثل “هفت بار بیفتید، هشت بار برخیزید.”

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل بشنو و باور نکن!

کاملیا سفید

کاملیا سفید که نمادی از خلوص، صداقت و احترام است، هم نشان دهنده آرامش و هم قدرت است. اگر این انتخاب شماست، شکل ظریفی از پشتکار دارید که هم انعطاف پذیر و هم استراتژیک است. شما با آرامش و خردمندی به سناریوها نزدیک می‌شوید، و به طرز ماهرانه‌ای با مشکلات متعدد بدون از دست دادن تصویر بزرگ‌تر نزدیک می شوید. شجاعت در رگهایت موج می زند.

شما نه در کوری عجله می کنید و نه از انجام کارهای دلهره آور دوری می کنید. در عوض، شما با صبر و حوصله مسیر خود را ترسیم می کنید و به طور موثر شرایط خصمانه را به سنگ پله تبدیل می کنید.

احتمالاً بپسندید: باهوشا جواب بدن: مجموع عددی ماسک ها در معادله آخر چند می شود!؟

کاملیا قرمز

در زبان گل ها، کاملیا قرمز نشان دهنده عشق، اشتیاق و جاه طلبی بی امان است. اگر این شکوفه آتشین توجه شما را به خود جلب کرد، شما با یک روح تسلیم ناپذیر مشخص می شوید. شما با عطش دستیابی می سوزید و موانع را فقط به صورت ضربه هایی روی رادار خود می بینید. مسلح به اراده ای آهنین و طرز فکری استوار، شما مظهر پشتکار و فداکاری هستید.

شما بی وقفه اهداف خود را دنبال می کنید و تمام مراحل سفر خود را با غیرت و سرسختی آغشته می کنید و تا زمانی که چشم انداز شما محقق نشود در هیچ کاری توقف نمی کنید.

(ویدیو) تا حالا دعوای دو تا زرافه رو دیده بودید!| نبردی که تا مرگ یکی از زرافه ها ادامه پیدا می کند!

امیدوارم از تتست شخصیت مبتنی به گل زیبا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان خر بیار باقلا بار کن!

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:با شناسایی پلنگ برفی دراین منظر کوهستانی، ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو باهوش و دقیق باشی، قاتل را در یک نگاه پیدا می کنی!

 

شاید برایتان جالب باشد

اگه چشات مثل شاهین تیز باشه تو 5 ثانیه عدد 208 متفاوت رو پیدا می کنی!

 اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

اگر فکر میکنی بسته‌بندی میتونه نشونه اصلی بودن کالا باشه، این فیلم رو از دست نده!

چیستان: چه کلمه ای است که مردم به دنبالش هستند ولی از برعکسش دوری میکنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا