;
تفریح و سرگرمی

اگه میخای بدونی در برابر مشکلات و مسائل زندگی انعطاف پذیری یا نه، فقط یه دونه پر را انتخاب کن!

تست شخصیت مبتنی بر گزینش پر: آیا شما فردی انعطاف پذیر هستید؟ این تست شخصیتی جالب را انجام دهید تا با انتخاب پر متوجه شوید! این یک راه آسان و سریع برای به دست آوردن بینش در مورد شخصیت شما و دیدن اینکه چقدر سازگار هستید می باشد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی بر گزینش پر همراه شوید. اکنون در آزمون شرکت کنید و ماهیت واقعی خود را کشف کنید!

شاید بپسندید:اگه هوش و نبوغ ات مثل هرکول پوآروست، باید بگی کدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

تست شخصیت مبتنی بر گزینش پر

آیا از خود می پرسید که آیا شما فردی انعطاف پذیر هستید؟ پس تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پر برای شماست! با انتخاب یک پر، می توانید متوجه شوید که چقدر انعطاف پذیر هستید.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی خودت یا اطرافیانت چقدر منظم هستید، با انتخاب یک گل متوجه خواهید شد!

تست شخصیت مبتنی بر گزینش پر

شاید بپسندید: آزمون شناسایی متوفی در سینما: کدومیکی از افراد حاضر در سالن سینما فوت کرده است!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: در کمتر از 5 ثانیه گربه را میان جغدها شناسایی کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: با حرکت دادن و جابجایی 1 چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کن! | نابغه ها تو یه نگاه موفق میشن!

تفسیر تست شخصیت مبتنی بر گزینش پر

این تست جالب و ساده به شما بینشی در مورد شخصیت خود و تأثیر آن بر زندگی روزمره شما می دهد. با توجه به اینکه هر نوع پر ویژگی متفاوتی را نشان می دهد، راه جالبی برای یادگیری در مورد خودتان و درک بهتر شخصیت شماست. اکنون که پروانه مورد نظر خود را در تست شخصیت مبتنی بر گزینش پر انتخاب کردید، بهتر است به تفاسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل آش نخورده دهن سوخته!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی تو این تصویر تضاهر می کنه که پولداره، اون کیه!؟| پسره است یا آقا و خانمه!؟

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پر

پر A:

افرادی که پر A را انتخاب می کنند دارای شخصیت انعطاف پذیری هستند. آنها برای شنیدن دیدگاه ها و ایده های مختلف از دیگران آماده هستند و می توانند به راحتی با موقعیت های مختلف سازگار شوند.

این افراد از ایجاد تغییرات نمی ترسند و می توانند رویکرد خود را متناسب با محیط تنظیم کنند. آنها همچنین در حل مسئله مهارت دارند و به راحتی بدون گرفتار شدن در تله تفکر سفت و سخت تصمیم می گیرند. انتخاب پر A نشان می دهد که شما فردی انعطاف پذیر هستید که مایل به پذیرش تغییرات و سازگاری متناسب با آن هستید.

احتمالاً بپسندید: کدام صندلی را انتخاب می کنی؟ | صندلی ای که انتخاب می کنی نکات جالبی را افشا می کند!

پر B:

کسانی که پر B را انتخاب می کنند شخصیت سفت تری دارند. آنها تمایل دارند به یک راه برای انجام کارها پایبند باشند، روال ها را ترجیح می دهند و فرآیندهایی را تنظیم می کنند که اغلب تغییر نمی کنند.

این افراد مشتاق امتحان چیزهای جدید نیستند و اغلب از ریسک کردن یا انحراف از مسیری که قبلاً انتخاب کرده‌اند دوری می‌کنند. انتخاب پر B نشان می دهد که شما فردی سفت و سخت تر هستید که ثبات را به تغییر ترجیح می دهید.

احتمالاً بپسندید: راحت تصمیم می گیری یا سخت!؟ اگه مطمئن نیستی فقط چشمت رو ببند و یکی از جاده ها را انتخاب کن!

پر C:

افرادی که پر C را می چینند شخصیتی سازگار دارند. آنها نیاز به تغییر را درک می کنند و می توانند به راحتی رویکرد خود را بسته به موقعیت تنظیم کنند.

این افراد حاضرند ریسک کنند و چیزهای جدید را امتحان کنند، بدون اینکه احساس کنند توسط سنت یا قوانین محدود شده اند. آنها می توانند خارج از چارچوب فکر کنند و ایده هایی برای حل مشکلات به روشی نوآورانه ارائه دهند. انتخاب پر C در تست شخصیت مبتنی بر گزینش پر نشان می دهد که شما فردی سازگار با ذهنیت باز هستید.

احتمالاً بپسندید: تست هوش ریاضی مختص نابغه ها: فقط نابغه ها می توانند عدد مناسب را در تصویر پیدا کنند!

پر D:

کسانی که پر D را انتخاب می کنند شخصیتی انعطاف ناپذیر دارند. آنها ثبات را بر هر چیز دیگری ترجیح می دهند، به جای کاوش در فرصت های جدید، به آنچه بهتر می دانند پایبند هستند.

این افراد ریسک نمی‌کنند یا برای شنیدن نظرات یا نظرات جایگزین آماده نیستند، در عوض ترجیح می‌دهند همیشه در منطقه آسایش خود باقی بمانند. انتخاب پر D نشان می دهد که شما فردی انعطاف ناپذیر هستید و ثبات را بیش از هر چیز ترجیح می دهید.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه کارآگاهها و باهوشا: کدومیکی از این سه تا زن، پیشخدمت نیست و یک قاتل اجیر شده است!؟

پر E:

افرادی که پر E را می چینند شخصیتی متغیر دارند. آنها از تنوع استقبال می کنند و هر از چند گاهی از مخلوط کردن چیزها لذت می برند.فرقی نمی‌کند مسیری را که برای رسیدن به محل کار طی می‌کنند تغییر دهند یا سرگرمی جدیدی را امتحان کنند، آنها دوست دارند چیزها را تازه و هیجان‌انگیز نگه دارند.

آنها برای سازگاری با محیط های جدید یا پذیرش ایده های متفاوت از دیگران مشکلی ندارند، در عوض آنها را به عنوان بخشی از تجربه یادگیری در نظر می گیرند. انتخاب پر E در تست شخصیت مبتنی بر گزینش پر نشان می دهد که شما فردی متغیر هستید که از کشف احتمالات مختلف لذت می برید.

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی بر گزینش پر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:کدومیکی از این دو اینفلوئنسر اینستاگرام، یه آدم واقعی نیست و بواقع یه خون آشامه!؟

 

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این 3 مسافر با اینکه وضع مالی خوب نداره، سوار بخش بیزنس کلاس قطار شده، اون کیه!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: اگر هنوز استعدادت رو نشناختی، یه نماد را انتخاب کن تا متوجه شی! | آدم خلاق هستی یا منطقی یا ….؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که بی صدا زنگ می زند؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چیستان: نام گلی است که باحذف کردن حرف اولش روی آب شناورمی شود…!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: تمرکزت خوب باشه، تو 7 ثانیه 3 اختلاف دو تصویر راستی و چپی از عروس و دوماد را پیدا میکنی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: 3 تا اختلاف بین دو تصویر عقاب هست که هر کسی نمی تونه در 9 ثانیه اونا را پیدا کنه! | شما چطور!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آیا کسی رو که به عنوان دیوونه گرفتن، واقعا یه دیوونه است!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: دقت ات خوب باشه خیلی سریع مقدار عددی میوه ها را بدست میاری!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: تقریباً هیچ کی غیر یه نابغه نمی تونه همسر بابانوئل را تو 3 ثانیه پیدا کنه!

شاید برایتان جالب باشد

فقط افراد تیزبین می توانند 3 تفاوت را در تصویر وسایل مراسم چای سبز ژاپنی شناسایی کنند!

حکایت ضرب المثل همان آش و همان کاسه!

یه آدم شجاعی یا ترسوی بزدل که همه چیز را راحت رها می کنه!؟ فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!؟

آزمون شناسایی دو برادر واقعی: تیز و زبل باشی، دو برادر واقعی را بین 3 تا جوون خوش تیپ پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا