;
تفریح و سرگرمی

آیا آدم مستقل و آزاد اندیشی!؟| کافیه یه پروانه رو انتخاب کنی تا بفهمی!

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پروانه: آیا شما یک فرد آزاد و مستقل هستید؟ پس کافی است تا یکی از این پروانه ها را انتخاب کنید تا در چند ثانیه متوجه شوید. به عبارت دیگر آیا می خواهید خود را 100% بشناسید؟ پس تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پروانه را پشت سر بگذارید که با آن می توانید بفهمید که آیا شما یک فرد کاملاً آزاد هستید یا خیر!؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پروانه همراه باشید.

شاید بپسندید: فقط کسایی که هوش کارآگاهی مثل شرلوک هلمز دارن، میتونن خانواده فقیر رو شناسایی کنند!

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پروانه

انتخاب هایی که هر روز انجام می دهیم به ما امکان می دهد تا جزئیات بی سابقه شخصیت شما را کشف کنیم. به همین دلیل است که این تست روانشناسی که در بخش سرگرمی مجله خبری تحت عنوان تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پروانه منتشر شده ، بسیار محبوب شده است، زیرا به شما امکان می دهد جزئیات و اسرار باورنکردنی را که ناخودآگاه شما پنهان می کند را بر ملا کند. آیا می خواهید در مورد تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پروانه و شخصیت خودتان بیشتر بدانید؟ پس به خواندن این یادداشت ادامه دهید.

شاید بپسندید: تا حالا فکر کردی نقطه قوت‌ات چیه!؟ یه درخت رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پروانه

شاید بپسندید: داستان تا پول داری رفیقتم قربان بند کیفتم!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:یکی از این خانم خوشکلا همسر آقای رئیسه، فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه تشخیص‌اش بدن!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: زبل بودن و باهوشی خودت رو با تقسیم مساوی دو تا سیب بین 3 تا کودک اثبات کن!

تفسیر تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پروانه

پویایی این تست شخصیت بسیار ساده است، این یک انتخاب است. با این حال، نتیجه ای که ارائه می هد یکی از دقیق ترین ها است، بنابراین از شما دعوت می کنیم با احتیاط به آن نزدیک شوید، زیرا آنچه که ارائه می دهد، می تواند زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد. اگر می خواهید جزئیات بی سابقه شخصیت خود را بدانید، یکی از این پروانه ها را انتخاب کنید.

زمان آن فرا رسیده است که بدانید آیا شما یک فرد 100٪ آزاد هستید یا خیر! از همه حواس‌پرتی‌ها دور شوید و تمرکز کنید، از آنجایی که باید فقط یک پروانه را انتخاب کنید، به این ترتیب می‌توانید جزئیات بی‌سابقه‌ای از شخصیت خود را بشناسید. انتخاب شما کلید شناخت حقیقت خواهد بود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی کی دروغ میگه: آیا مرده واقعاً به همسرش خیانت کرده!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر قاطر مزرعه را پیدا می کنی!

تست شخصیت مبتنی بر پروانه

پروانه 1

شما فردی هستید که عاشق می شوید و به عشق در نگاه اول اعتقاد دارید. فریب ظاهر را نخورید، زیرا ممکن است صدمه ببیند. مشکلی از گذشته دارید که عذابتان می دهد، باید آن را رها کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دو برادر واقعی: تیز و زبل باشی، دو برادر واقعی را بین 3 تا جوون خوش تیپ پیدا می کنی!

پروانه 2

شما فردی بسیار فعال هستید و از لذت های بزرگ زندگی لذت می برید. دوست دارید در کنار مردم باشید، بنابراین همیشه آنها را دوست دارید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مادر دخترک زیبا:کدامیک از این دو زن، مادر این دختر نوجوان زیباست!

پروانه 3

اگر این پروانه را انتخاب کردید، به احتمال زیاد فردی هستید که از زیبایی لذت می برد و به همین دلیل در بین افراد دیگر متمایز هستید.

شاید بپسندید: چه کسی سطل آبمیوه رو روی عروس خانم خالی کرده!؟

پروانه 4

شانس با شماست و به همین دلیل است که قادر خواهید بود به تمام اهدافی که برای خود تعیین کرده اید برسید. به حرکت رو به جلو ادامه دهید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل آش نخورده دهن سوخته!

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی بر انتخاب پروانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: با توجه به اعداد تصویر، به جای علامت سوال چه عددی باید قرار گیرد!؟

 

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل دم خود را روی کول گذاشتن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: شوهر این خانم پرمدعا، کدومیکی از این 3 آقای شیرین عقل هست!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: این سوال رو از خودت پرسیدی دقیقا کی هستی و میخای چی بشی!؟| برا جواب یه دونه از رزا را انتخاب کن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن کله سگی که با بقیه متفاوته تیزی ات رو امتحان کن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: اگه 3 تا اختلاف تصویر خوکچه هندی رو تو 7 ثانیه پیدا کردی، حتما بخاطر قدرت دید و دقت‌ات اسپند دود کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگر می خواهید از یک نابغه ریاضی پیشی بگیرید، عدد مناسب را به جای علامت سوال پیدا کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: 3 تا تفاوت تو تصویر پاندا بامزه هست که فقط یه چشم تیزبین قادر به شناسایی اوناست!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: در برابر چالش های زندگی چه رفتاری داری، اگر تا حالا نمی دونی یه خونه رو انتخاب و تفسیرش رو بخون!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:اگه تو یه نگاه عدد 38 رو تو تصویر پیدا کنی، تمرکز و دقت ات عالی هست!

شاید برایتان جالب باشد

با پیدا کردن اشتباهات کارگاه مکانیکی، اثبات کن که نابغه ای!

فقط باهوشا میتونن مردی که دو تا معشوقه داره رو پیدا کنن!

داستان ضرب المثل ماستمالی کردن!

فقط یه تیزبین واقعی میتونه تو یه نگاه تفاوت تصویر کمک به پیرزن سمت چپ و راست را تشخیص بده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا