;
تفریح و سرگرمی

وقتی عصبانی میشی، چیکار می کنی، از کنترل خارج میشی یا …..!؟| یه منظره رو انتخاب کن تا بهت بگم!

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب منظره: آیا می دانید چگونه باید خشم خود را کنترل کنید؟ این تست شخصیت را انجام دهید و متوجه شوید! تست شخصیت مبتنی بر انتخاب منظره به شما کمک می‌کند بفهمید کدام رودخانه نگرش تان نسبت به خشم را منعکس می‌کند و چگونه می‌توانید از آن دانش برای مدیریت بهتر آن استفاده کنید! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی بر انتخاب منظره همراه باشید.

شاید بپسندید: 3 تا اختلاف بین دو تصویر عقاب هست که هر کسی نمی تونه در 9 ثانیه اونا را پیدا کنه! | شما چطور!؟

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب منظره

آیا کنجکاو هستید که بدانید چگونه خشم خود را کنترل می کنید؟ آیا آن را بیرون می‌دهید یا آن را درون خود نگه می‌دارید؟ تست شخصیت مبتنی بر انتخاب منظره سه رودخانه مختلف را بررسی می‌کند که هر کدام رویکرد متفاوتی را برای مقابله با خشم نشان می‌دهند. این تست به شما کمک می‌کند تا بینش خود را در مورد نحوه مدیریت خشم خود به دست آورید و فرصتی را برای تفکر در مورد چگونگی بهبود خود فراهم می‌کند.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: زن خدمتکار، انگشتر صاحبخونه را دزدیده یا اون رو از پسر صاحبخونه گرفته!؟

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب منظره

شاید بپسندید: یکی تو فروشگاه سرقت انجام داده، به نظر شما کدومیکی از این 3 زن سارق هست!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آیا احساسات خودت رو راحت کنترل می کنی!؟ | اگه نمی دونی یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل هرچه کنی به خود کنی!

تفسیر تست شخصیت مبتنی بر انتخاب منظره

اکنون که منظره یا رودخانه مورد نظر خود را انتخاب کردید، بهتتر است به بخش تفسیرها مراجعه کنید. هر تفسیر می تواند اطلاعات جالبی را به مخاطب ارائه دهد. با تست شخصیت مبتنی بر انتخاب منظره همراه باشید. در پایان آزمون، باید درک بهتری از رویکرد خود برای مدیریت خشم داشته باشید و به خودتان قدرت دهید تا تغییرات مثبتی ایجاد کنید.

شاید بپسندید: وقتی عصبانی میشی، چیکار می کنی، از کنترل خارج میشی یا …..!؟| یه منظره رو انتخاب کن تا بهت بگم!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

 

 

 

.

شاید بپسندید:چیستان جالب: یک واژه بگوید که همه حروف در آن باشد!؟

تست مبتنی بر انتخاب منظره

رودخانه 1

کسانی که در اطراف خشم جریان دارند

افرادی که اولین رودخانه را انتخاب کردند، دریانوردان ماهر احساسات خود هستند. آن‌ها هرگز اجازه نمی‌دهند خلق و خوی‌شان بدترین حالت را داشته باشد. اما به آسانی خشم خود را نیز نشان می دهند. آنها به خشم به عنوان یک مانع نگاه می کنند نه یک دشمن و با احتیاط و احترام به این لحظات نزدیک می شوند. اغلب به عنوان رهبرانی توانا در مواقع استرس دیده می شوند.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه نابغه ها: به توالی اعداد دقت کرده و بگوئید چه عددی باید به جای علامت سوال قرار بگیرد!؟  

رودخانه 2:

کسانی که از خشم راه انحرافی می گیرند

کسانی که رودخانه دوم را انتخاب کردند رویکرد غیرمستقیم تری برای کنترل خشم خود دارند. آنها به جای اینکه مستقیماً از احساسات عبور کنند، انحرافی را انتخاب و از خشم دور می شوند.

این بدان معنا نیست که آنها کاملاً آن را نادیده می گیرند، بلکه ترجیح می دهند از زاویه ای متفاوت به آن بپردازند. آن‌ها خشم را چیزی می‌دانند که می تواند آرامش را کاملا بهم بزند، لذا از نظر آنان باید برای دستیابی به نتیجه صلح‌آمیز باید بر روی کنترل آن کار کرد و اغلب در یافتن راه‌حل‌های سازنده موفق هستند.

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانما می خواهد از فروشگاه لباس چیزی را سرقت کند، کی دزده و میخاد چی بدزده!؟

رودخانه 3:

کسانی که در خشم فرو می روند

افراد با شخصیت رودخانه سوم از رویارویی با خشم خود ابایی ندارند. آن‌ها می‌دانند که تنها راه رهایی از این مسیر، روبرو شدن با خشم است، و مایلند در احساسات خود فرو بروند تا درک کنند که چرا احساس عصبانیت می‌کنند. افراد با این شخصیت می توانند پرشور باشند، اما در مواجهه با موقعیت های دشوار نیز فوق العاده شجاع و انعطاف پذیر هستند.

احتمالا بپسندید: خود را آرام می بینی یا عصبانی!؟ | یکی از این قورباغه های بامزه را انتخاب کن تا از نتیجه شگفت زده شی!

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی بر انتخاب منظره استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: تو برادر من هستی اما من برادر تو نیستم. من کی هستم!؟

 

 

 

 

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

داستان ضرب المثل شتر دیدی ندیدی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام شهر ایران است، که خوردن نیمه اولش کشنده اما نیمه دومش را هر روز می خورند؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: کدومیک از این خانم خوشکلا به لحاظ مالی اوضاع خوبی نداره!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی شکلک خندانی که با بقیه متفاوته پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:  کدومیکی احتمال زنده موندنش بیشتره؟|مرد زنده به گور شده یا مردی که کوسه بهش حمله کرده!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: برداشتت از دیگران در برخورد اول همیشه درسته!؟|چیزی که اول می بینی مسئله رو روشن می کنه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:کدوم زن، کودک رباست!؟ | قبل از اینکه به هدفش برسد او را شناسایی کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: کدومیکی از افراد حاضر تو قبرستون، زنده نیست!؟ | تیزبینی و نکته سنجی خودت رو اثبات کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: شما می توانید مرا در زمین، زحل و زهره پیدا کنید اما در مریخ نه! من چیستم!؟

شاید برایتان جالب باشد

قدرت دید و چابکی ذهنی فوق العاده خودت رو با پیدا کردن عدد 119 اثبات کن! | فقط 5 ثانیه وقت داری!

چیستان سخت: اون چیه که همیشه پیش روت هست، ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی تونی ببینی!؟

اگه باهوشی سریع بگو که آیا زن تصویر، مادر کودک بیمار است!؟

لیوانی که دوست داری توش چایی یا قهوه بخوری رو انتخاب تا بفهمی در محیط کار سازگاری یا جاه طلب!

احتمالاً بپسندید: چیستان: سریع بگو، کلمه ایی که همه می تونند درست بنویسنش!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 8 =

دکمه بازگشت به بالا