;
تفریح و سرگرمی

آدم عملگرا هستی یا محافظه کار و متفکر | این تست را انجام دهید تا متوجه شوید!

تست شخصیت عملگرایی: شخصیت خود را آزمایش کنید تا تعادل خود را بین عمل و تأمل کشف کنید. آیا کنجکاو هستید که بدانید آیا تمایل دارید در یک موقعیت خاص عمل کنید یا فکر کنید؟ با تشکر از این تست شخصیت، شما پاسخ خود را خواهید داشت. این تست ساده نصویری به تنهایی طرز فکر و عمل شما را به چالش می کشد تا ویژگی های شخصیت غالب شما را آشکار کند. آماده اید تا کمی بیشتر خودتان را بشناسید؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت عملگرایی همراه شوید.

شاید بپسندید: قصه عامیانه ارمنی: داستان بازرگان طماع و هیزم شکن فقیر!

تست شخصیت عملگرایی

در زیر شما نوعی توهم نوری دارید که از چندین سر حیوان تشکیل شده است. برای انجام تست شخصیت امروز، به این تصویر نگاه کنید و مشخص کنید کدام حیوان را ابتدا دیدید.

شاید بپسندید: معمای ریاضی چالشی که بیش از ۵۰ میلیون بار منتشر و ذهن هزاران نفر را درگیر کرد (+عکس)

تست شخصیت عملگرایی

احتمالاً بپسندید:  آیا فرد حساسی هستی؟ یک نماد را انتخاب کن تا تست بهت بگه!

.

.

.

شاید بپسندید: سرعت پردازش ذهنت را با ارائه پاسخ معادله 180÷3×2-6=؟ در 5 ثانیه امتحان کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تنها افراد با ضریب هوشی بالا، مربع های تصویر را شناسایی می کنند!

پاسخ تست شخصیت عملگرایی

آیا تست را انجام داده اید؟ پس اول چه چیزی دیدید، سگ یا گربه؟ بسته به پاسخ خود، دریابید که آیا شما فردی هستید که به سمت تأمل گرایش دارد یا بیشتر به سمت عمل؟

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا نامزد این خانم خوشکله رو بین این 3 نفر تشخیص میدن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلای شبیه هم، همسر واقعی مرد تصویره!؟

تست شخصیت عملگرایی

یک سگ

اگر به محض مشاهده تصویر، صورت سگی را دیدید به این معنی است که شما اهل عمل هستید. همانطور که پویا هستید، ترسی ندارید که از منطقه راحتی خود خارج شوید و چیزهای جدید را امتحان کنید و چالش های جدید را انجام دهید.

شما تمایل دارید همیشه در هر شرایطی رهبری را بر عهده بگیرید و سعی کنید راه حل های عملی برای حل مشکلات پیش روی خود بیابید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن تفاوت های تصویر دو پرنده، اثبات کن که توانائی های شناختی بالایی داری!

یک گربه

اگر گربه ای دیدی یعنی متفکری. شما ترجیح می دهید به همه گزینه ها فکر و تجزیه و تحلیل کنید تا اینکه با عجله وارد عمل شوید. به گفته شما، تأمل منجر به درک می شود که به نوبه خود به موفقیت شما منجر می شود. شما را فردی عاقل می بینند.

این تست شخصیت را با عزیزانتان به اشتراک بگذارید و ببینید چه کسی شبیه شماست!

امیدوارم از تست شخصیت عملگرایی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالا بپسندید: تست قدرت بینایی: گوجه فرنگی را در مزرعه پیدا کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو زرنگ باشی بابای نوزاد رو شناسایی می کنی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگر چشات تیز مثل شاهین باشه، اشکال تصویر زوج خوش‌تیپ رو پیدا می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:تفاوت های دو تصویر سگ بامزه را پیدا کنید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: شرلوک هولمز باشی در یک نگاه مادر کودک را شناسایی می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر دخترک باغبان را پیدا کنی، دقیق و تیزی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل تا بوق سگ کار می کنم!

شاید برایتان جالب باشد

اگه تو 10 ثانیه تفاوت های دو کدوی هالووین را پیدا کنی، دقت ات عالیه!

قدرت دید و تمرکزت قوی باشه در 10 ثانیه همه خرس ها را شناسایی می کنی!

تست شخصیت: در مواجه با شرایط سخت، چیکار می کنی!؟

حکایت ضرب المثل توبه گرگ مرگ است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا