;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: نوع جواهری را که انتخاب می‌کنید، شخصیت شما را رو می‌کند!

از قدیم الایام تا به امروز سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در میان مردم جایگاه خاصی داشته و دارند. علاوه بر زیبایی این سنگ ها برای استفاده شخصی و تزئینات خانه و ساختمان و … مردم به وجود قدرت های ماورایی در این سنگ ها معتقد بوده و هستند. معتقدند که سنگ ها از اعماق زمین می آیند و نماد ارتباط با طبیعت هستند. پس طبیعی است که انتخاب سنگ ها نیز ممکن است بر شخصیت ما موثر باشند. با تست شخصیت شناسی تصویری سنگ قیمتی با بخش تفریح و سرگرمی همراه باشید.

بیشتر بخوانید: آزمون دقت ذهن: آیا توانستید خرس پنهان شده در جنگل را پیدا کنید!؟

تست شخصیت شناسی تصویری سنگ قیمتی

برخی افراد ادعا می کنند که سنگ ها و کریستال ها انواع خاصی از انرژی را ساطع می کنند و این انرژی به طرق مختلف بر ما تأثیر می گذارد. بر همین اساس وقتی به سوی گوهری جذب می شود، یک ارتبا ط و پیوستگی میان شما و آن سنگ قیمتی در ضمیر ناخودآگاه و انرژی ساطع شده از آن سنگ وجود دارد. این تست شخصیتی سرگرم‌کننده را امتحان کنید و ببینید در مورد شما چه می‌گوید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی: نوع نشستن شما، از شخصیت شما چه می‌گوید؟

سنگ شماره 1

تست شخصیت شناسی تصویری سنگ قیمتی

شما دارای قلبی بزرگ هستید و تواضع ویژگی اصلی شماست!

شما فردی با وقار و متشرع هستید. اعتماد به نفس خوبی دارید و از آن می توانید برای موفقیت در امور زندگی خود استفاده کنید. آرامش خود یک انرژی مثبت است که شما همواره به سوی آن جذب می شوید.  درجستجوی آرامش بودن از شما فردی متواضع و فروتن ساخته است و برهمین اساس مردم این ویژگی شما را همواره تحسین می کنند. هر چند که ممکن است خود از این مسئله آگاهی نداشته باشید.

شما همچنین فردی بسیار باز هستید و همیشه درک می کنید که هر داستانی دو طرف دارد. ذهن منعطف و هوشمند به شما این امکان را می دهد که با طیف وسیعی از افراد با جهان بینی های مختلف در زندگی خود ارتباط برقرار کنید. ارتباطات مختلف می تواند از شما فردی منعطف تر و با تجربه تر بسازد. فردی که بتواند در موقعیت و شرایط مختلف با هر طیف آدمی بسازد و حتی کار کند.

انتخاب سنگ شماره 2 در تست شخصیت شناسی تصویری سنگ قیمتی

سنگ شماره 2

شما فرد پرشوری هستید!

شخصیت شما پرشورو سرشار از علاقمندی به زندگی است. همه زندگی می کنند، اما شما می دانید که هر لحظه از عمرتان دیگر بازگشتی ندارد، لذا تلاش می کنید در لحظه زندگی کنید و از تک تک لحظات زندگی استفاده کنید. شما درک روشنی از آنچه قلبتان می خواهد دارید و هدف شما در زندگی یک هدف بسیار زیبا است. کسی که می خواهد همواره بهترین را در زندگی تجربه کند.

به دارایی های مادی کمتر اهمیت می دهید و برای عشق بیش از هر چیز دیگری ارزش قائل هستید. انگیزه قوی به شما این امکان را می دهد که به هر چیزی که بر روی آن تمرکز کنید، موفق باشید. اگر در کاری وارد شوید، بسیار پیگیر هستید و برای هدف می جنگید. با این اوصاف برای موفقیت کافی است که شما همواره به آوای درون و قلبتان گوش فرا دهید. به آن عمل کنید. مطمئنا زندگی در دنیا برای شما آنقدر سخت نخواهد بود.

سنگ شماره 3

تست شخصیت شناسی تصویری سنگ قیمتی

شما فرد آرامی هستید!

شما دارای روحی آرام و منعکس کنندهستید. بر همین اساس برای لحظات آرام و آرامش در زندگی ارزش قائل هستید. شما آموخته اید که خوشبختی در لحظه حال وجود دارد، نه با تصور تصویری از آینده یا گذشته. به این ترتیب  از زمان خود عاقلانه استفاده می کنید. به جای فکر کردن، استرس یا نگرانی زیاد، سخت کار می کنید تا ذهنی آرام و فعال داشته باشید. یکی از بزرگترین نقاط قوت شما هوش هیجانی است. چیزی که همه به آن نیاز بیشتری دارند و می توانند چیزهای زیادی در مورد آن از شما بیاموزند.

انتخاب سنگ شماره 4 در تست شخصیت شناسی تصویری سنگ قیمتی

سنگ شماره 4

شما فرد خلاقی هستید!

روحیه مثبت اندیش و خلاق با اشتیاق واقعی برای زندگی مشخصه شماست. شما کنجکاوی زیادی در زمینه های مختلف زندگی نشان می دهید و همیشه به دنبال معنای عمیق تر زندگی هستید. شما در هر زمینه علاقه دارید. به این معنا که دوست دارید در هر زمینه اندک تخصص و مهارتی داشته باشید. به این ترتیب شما اطلاعات و دانش زیادی را در زمینه های مختلف جمع آوری کرده اید. دانش در کنار تجربه از شما در هر زمینه ای یک نیمه متخصص ساخته است.

به طور طبیعی کاریزماتیک و دارای حس شوخ طبعی هستید. همین مسئله سبب شده است که افراد زیادی را به سوی خود جذب کنید. به احتمال زیاد،اطرافتان آدمهای زیادی حضور دارند، افرادی که شما را دوست دارند و از شما متأثر هستند.

سنگ شماره 5

تست شخصیت شناسی تصویری سنگ قیمتی

شما فردی با اراده قوی هستید.

شما دارای اراده قوی، مصمم و دارای سطح بالایی از عزت نفس هستید. وفاداری شما هیچ حد و مرزی نمی شناسد. به افرادی که به آنها اهمیت می دهید از همه لحاظ احترام قائلید و همواره با آنها ارتباط دارید. شما برای صداقت ارزش زیادی قائل هستید و هرگز سعی نمی کنید عمداً به کسی که دوستش دارید آسیب برسانید.

منطقی بودن شما یکی از نقاط قوت شماست. همواره صحبت های خود را براساس دلیل و مدارک انجام می دهید. حتی در ارائه نظرات، تلاش می کنید این نظرات مبتنی بر تحقیق و روند علمی باشد. همین مسئله سبب جلب اعتماد دیگران شده است. آنها تلاش می کنند همواره با شما صحبت کنند و به شما احترام بگذارند.  شما در واقع یک رهبر زاده شده اید و وقتی از صمیم قلب رهبری می کنید، باعث می شوید که اتفاقات خوبی هم برای شما و هم اطرافیانتان بیفتد.

سنگ شماره 6 در تست شخصیت شناسی تصویری سنگ قیمتی

تست شخصیت شناسی تصویری سنگ قیمتی

شما فردی دلسوز هستید

شما دارای روحی ملایم، دلسوز و حساس هستید. سطح درک و همدلی شما با دیگران بسیار بالاست.  شما یاد گرفته اید که با خودتان مهربان و دلسوز باشید. این رویکرد سبب شده که شما دارای روح لطیفی باشد که همواره می خواهد و تلاش می کند که به سوی اطرافیان خود دست دوستی و کمک کردن دراز کند.

اغلب به راحتی می توانید احساسات دیگران را درک کنید، و زمانی که آنها رنج می برند، تا آنجا پیش می روید که برای کمک به آنها، پیراهن را از تن خود و کفش ها را از پا در می آورید. در حالی که شما خواهان قدرت نمایی در زندگی و اطرافیانتان نیستید، اما بدانید که جهان به افراد بیشتری مانند شما نیاز دارد که در جامعه تصمیمات مهم بگیرند. یافتن افراد همفکر را در نظر بگیرید و برای دستیابی به یکی از اهداف زیبای خود برای کمک به دیگران تلاش کنید.

در پایان باید گفت که همه ما آدمهای بی نظیری هستیم. همه ما دارای روح واحدیم، اما گذر زمان و شرایط زندگی در ما تغییرات بعضاً عمیق ایجاد می کند. پس هیچ وقت فراموش نکنید که خود شما یک گوهر بی نظیر هستید. پس به خود احترام بگذارید و هیچ وقت خود را دست کم نگیرید.

درباره سنگ های قیمتی

سنگ‌های که اصطلاحاً به‌عنوان «سنگ های قیمتی» شناخته می‌شوند الماس، یاقوت، زمرد و یاقوت کبود هستند. این ۴ سنگ از گران‌ترین و سنگین‌ترین سنگ‌ها هستند. سنگ‌های قیمتی به‌وسیله کارشناسان سنگ شناسایی می‌شوند. آن‌ها بر حسب ویژگی‌های سنگ‌ها آن‌ها را در زمینه گوهرشناسی برچسب‌گذاری می‌کنند.

سنگ‌ های قیمتی از زمان‌های بسیار گذشته توجه بشر را به خود جلب کرده‌اند و از همان گذشته تاکنون برای ساخت انواع جواهرات استفاده می‌شوند. رنگ و درخشش که می‌تواند در زیبایی یک جواهر بسیار مؤثر باشد، از ویژگی‌های سنگ‌های قیمتی به شمار می‌آید. علاوه بر زیبایی برای اینکه یک سنگ حفظ شود و در برابر سایش مقاوم باشد باید از ویژگی دوام برخوردار باشد. علاوه بر استفاده از سنگ‌های قیمتی به‌عنوان جواهرات به دلیل داشتن خواص درمانی، از آن‌ها برای درمان برخی از بیماری‌ها نیز استفاده می‌شد. از دیرباز مردم باور داشتند که سنگ‌ها قدرت و خواص فراوانی دارند و در حال حاضر نیز استفاده از این سنگ‌ها به دلیل خواص آن‌ها بسیار رایج است.

چیستی تست های شخصیت شناسی و اعتبار آنها

احتمالاً هر روزه شما با چنین تست هایی روبرو می شوید. تست های تصویری که ادعا می کنند می توانند زوایای پنها شخصیتی شما را منعکس کنند. جدا از درستی یا نادرستی کامل این تست ها، به نظر می رسد که نفس وجود این تست ها می تواننند به ما کمک زیادی کنند. این تست ها امروز بیشتر جنبه تفریح و سرگرمی پیدا کرده اند و همین مسئله کافی است. دغدغه های زندگی جدید در حال فرسوده کردن ماست و بی توجهی ما هر چند اندک به آنها می تواند، خوشی را برای ما به ارمغان آورد.

البته ناگفته نماند که روانشناسان دریافته اند که آدمی ممکن است در قبال بعضی از موقعیت واکنشی متفاوت و یا مشابه از خود نشان دهد. همین مسئله سبب شکل گیری یک معیار شناختی برای آنان شده است. برخی از تصاویر شخصیت شناسی در همین جهت شکل گرفته اند و نتایج آنها تا اندازه ای قابل اتکا است.

انتخاب افراد برای پذیرفتن یک چیز، اولین تصور و دید از یک پدیده و شی، همه و همه مربوط به ضمیر ناخودآگاه انسان می باشد. ضمیر ناخودآگاه آدمی نقش جدی در رفتارها و انتخاب های آدمی دارد. براساس همین موضوع، انسان در شرایط مختلف رفتارهای خاصی از خود بروز می دهد. شاید تست های شخصیت شناسی زمینه خوبی را ایجاد کرده اند که ضمیر ناخودآگاه آدمی بیشتر شناسایی شود. تست های شخصیت شناسی تصویری براساس چنین رویکردی ایجاد شده اند و تلاش دارند ما را بیشتر با خودمان آشنا سازند.

ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

لینک های مرتبط:

تست شخصیت: با کمک این تست بدترین ویژگی شخصیتی خود را بشناسید!

چشمی که انتخاب می‌کنید،ضمیر ناخودآگاه شما را آشکار می‌کند!

تست شخصیت:مسیر انتخابی شما، زوایای شخصیتی شما را روشن می‌کند!

پری را که انتخاب می‌کنید، قدرت پنهان شما را آشکار می کند!

تست شخصیت: چند سگ در تصویر می بینید؟

 پروانه‌های در تصویر از جنبه‌های پنهان شخصیت شما می‌گویند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا