;
تفریح و سرگرمی

این سوال رو از خودت پرسیدی دقیقا کی هستی و میخای چی بشی!؟| برا جواب یه دونه از رزا را انتخاب کن!

تست شخصیت بر اساس گل رز: گل رز انتخابی نشان می دهد که خود را چگونه می بینید؟ آیا برای خود در آینده چشم اندازی دارید؟ این تست شخصیتی جالب و روشنگر را انجام دهید تا متوجه شوید! کشف کنید که چگونه 5 گل رز شما چشم انداز شما را برای آینده نشان می دهد. پتانسیل خود را کشف کنید و یک برنامه عملی ایجاد کنید تا به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت بر اساس گل رز همراه شوید.

شاید بپسندید: آیا می توانید ارزش عددی پروانه و سنجاقک را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

تست شخصیت بر اساس گل رز

تست های شخصیت قرن هاست که وجود داشته و برای ارزیابی جنبه های مختلف شخصیت افراد مورد استفاده قرار می گیرد. گل سرخی که انتخاب می‌کنید نشان می‌دهد که در آینده چگونه خود را می‌بینید، یک تست شخصیتی است که می‌تواند به افراد کمک کند اطلاعات بیشتری در مورد خودشان پیدا کنند. هدف این آزمون ارائه بینشی در مورد چگونگی درک یک فرد از خود و تغییراتی است که می خواهد در آینده ایجاد کند.

شاید بپسندید: تیزبینا بیان جلو: خونه ای که با بقیه متفاوته رو تو یه نگاه پیدا کن!

تست شخصیت بر اساس گل رز

شاید بپسندید: اگه با جابجایی 1 چوب کبریت بتونی معادله 8+5-6=4 رو درست کنی، یه نابغه تمام عیاری!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: در نگاه اول به این درخت، چی کم داره چی زیاد داره!؟| پاسخت خیلی چیزا درباره ات رو میکنه!؟

.

.

.

.

.

اختمالاً بپسندید: بیمار باندپیچی شده یه زنه یا یه مرد!؟ | دکتر داره راست میگه یا خانم توی اتاق!؟

تفسیر تست شخصیت بر اساس گل رز

از شرکت کنندگان خواسته می شود که یک گل رز را از میان پنج گونه مختلف انتخاب کنند که نشان دهنده جنبه های مختلف شخصیت و دیدگاه آنهاست. با انتخاب گل رز مورد نظر خود، شرکت کنندگان درک بیشتری از نحوه دید خود در آینده به دست خواهند آورد.

برایتان جالب خواهد بود: کدومیکی از این دانش آموز لباس بافت همکلاسی اش رو برداشته!؟| تیزبینا سریع تشخیص میدن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

تست شخصیت بر اساس گل رز

1. رز صورتی

افرادی که گل رز صورتی را انتخاب می کنند، اغلب حس جاه طلبی قوی دارند و احتمالاً برای موفقیت در زندگی تلاش می کنند. انتخاب آنها منعکس کننده دیدگاه آنها در آینده به عنوان یک صاحب کسب و کار موفق، با موقعیت مالی قوی است. آنها تمایل دارند که محرک و رقابتی باشند و بدون توجه به هر چیزی می خواهند به اهداف خود برسند.

آنها همچنین ممکن است خلاق و هنری باشند که می تواند از طریق تلاش های کارآفرینانه آنها بیان شود. در نهایت، کسانی که گل رز صورتی را انتخاب می کنند، احتمالاً از آن دسته افرادی هستند که برای رسیدن به اوج تلاش می کنند.

2. رز سبز

کسانی که گل رز سبز را انتخاب می کنند ممکن است در آینده خود را افرادی ببینند که برای خانواده ارزش قائل هستند و مطمئن می شوند که لحظات با کیفیتی را با عزیزان خود سپری می کنند.

این ویژگی شخصیتی در انتخاب گل رز آنها منعکس می شود. آنها احتمالاً افرادی مراقبت کننده هستند و همیشه نیازهای دیگران را بر نیازهای خود ترجیح می دهند. این افراد از لذت های ساده زندگی قدردانی می کنند و برای گذراندن وقت با نزدیک ترین افراد ارزش قائل هستند.

شاید بپسندید: شوهر این خانم پرمدعا، کدومیکی از این 3 آقای شیرین عقل هست!؟

3. رز نارنجی

کسانی که رزهای نارنجی می چینند احتمالاً افراد بسیار جاه طلبی هستند که اهداف حرفه ای بالایی برای خود در نظر گرفته اند. انتخاب آنها منعکس کننده دیدگاه آنها از خود در آینده به عنوان یک حرفه ای ماهر در زمینه انتخابی خود است. آنها برای کار سخت و فداکاری ارزش قائل هستند و مایلند برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنند. این افراد همچنین ممکن است افراد ریسک پذیری باشند که مایلند فرصت هایی را که برایشان پیش می آید، به خطر بیاندازند.

جالب خواهد بود: کدوم کلاه با بقیه متفاوته!؟ | اگه پیداش کنی آخر تیزبینا هستی!

4. رز سالمون

افرادی که رزهای رنگی سالمون را انتخاب می کنند، روحیه ماجراجویانه و میل عمیقی برای کشف جهان دارند. آنها برای تجارب بیش از دارایی های مادی ارزش قائل هستند و اغلب ترجیح می دهند پول خود را به جای دیگر تجملات در سفر خرج کنند.

انتخاب آنها منعکس کننده تصور آنها از خود در آینده، یک جهانگرد است که از کشورهای بسیاری در سراسر جهان بازدید کرده اند. این افراد همچنین ممکن است اشتیاق به یادگیری فرهنگ های جدید و به دست آوردن دیدگاه های جدید داشته باشند.

برایتان جالب خواهد بود: تیزی ذهنی خودت رو با حل مجموع عددی کیک ها در 10 ثانیه اثبات کن!

5. رز زرد

کسانی که رزهای زرد می چینند ممکن است در آینده خود را بشردوست ببینند که به دلایلی که به آن اعتقاد دارند باز می گردند و تأثیر مثبتی بر جامعه می گذارند. این ویژگی شخصیتی در انتخاب گل رز آنها منعکس می شود. آنها به احتمال زیاد افرادی سخاوتمند با قلب های بزرگ هستند و همیشه مایلند در صورت نیاز دست یاری دراز کنند. این افراد اغلب نسبت به آنچه که به آنها داده شده است قدردانی می کنند و در هر زمان ممکن تلاش می کنند تا آن را پس بدهند.

امیدوارم از تست شخصیت بر اساس گل رز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: کدومیکی از این مسافران مترو، پولش از پارو بالا میره!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

حکایت خنده دار ملا نصرالدین و غاز یک پا!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

اگه این دو نفر با هم مسابقه سرعت بدن، کدومیکی برنده مسابقه خواهد بود!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

چیستان: آن چیست من می روم و او می ماند!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:چیستان: خواهر دایی است اما خاله نیست! او کیست؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: چون چهارده شود بالغ شود/ چون به سی رسد بچه شود!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: اون چه سوالیه که هیچ وقت نمی‌تونی بهش پاسخ بله بگی؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کلاه سر کسی گذاشتن!

شاید برایتان جالب باشد

سه تا هندونه رو طوری انتخاب کن که جمع شون 30 بشه!؟

چیستان: آن چیست که بالا می رود ولی هرگز پایین نمی آید!؟

 کدومیکی از افراد حاضر تو قبرستون، زنده نیست!؟ | تیزبینی و نکته سنجی خودت رو اثبات کن!

اگه فکر می کنی رو دست همه باهوشا زدی، با حرکت دادن 2 چوب کبریت 6 تا مربع درست کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا