;
تفریح و سرگرمی

آنچه در ابتدا می بینید، دیدگاه شما را نسبت به دوستی آشکار می کند!

تست شخصیت براساس نگاه نخستین: آیا می خواهید بدانید چه نوع دوستی هستید؟ این تست جالب را انجام دهید و متوجه شوید! ببینید چگونه دیدگاه شما از دوستی با دیدگاه شما نسبت به جهان و روابط شما با مردم مطابقت دارد. برای کشف چیزهای جدید و روشنگرانه در مورد خود آماده شوید!آیا کنجکاو هستید که دیدگاه خود را از دوستی بدانید؟ اگر بله، پس تست شخصیت براساس نگاه نخستین مجله خبری چشمک برای شما بسیار جالب خواهد بود.

شاید بپسندید: یکی از این دخترا نوه پیرزنه است اما کتمان می کنه، اون بی ادب رو شناسایی کن!

تست شخصیت براساس نگاه نخستین

این تست مبتنی بر پدیده ای به نام آنچه شما ابتدا می بینید است که چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما آشکار می کند. تست شخصیت براساس نگاه نخستین از شما می‌خواهد که یک تصویر را مشاهده کنید و ابتدا آنچه را که می‌بینید انتخاب کنید. انتخاب شما دیدگاه شما را از دوستی و اولویت هایی که برای حفظ روابط تعیین می کنید آشکار می کند.

شاید بپسندید:اگه باهوشی باید تو یه نگاه، چیزی که این تصویر کم داره رو شناسایی کنی!

تست شخصیت براساس نگاه نخستین

شاید بپسندید: یکی از آدم رباها همسر مرد اسیره، به نظر شما کدومیکی است!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آیا میتونی در یک نگاه قاتل را شناسایی کنی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان جالب کشاورز فقیر و بد بیار!

پاسخ تست شخصیت براساس نگاه نخستین

اکنون که تصویر را مشاهده کرده اید، بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. این تست می تواند به خوبی شما را شگفت زده کند. بهتر است هر تفسیر را مطالعه کنید و سپس این مطلب را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام شهر است که اگر حرف اول آن را برداریم، نام یک غذای خوشمزه می شود!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:حکایت خرگوش پير و دسته فيلها!

 

 

 

 

شاید بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی حاکم نیشابور و کشاورز بیچاره!

تفسیر تست شخصیت براساس نگاه نخستین

شخصیت افرادی که در ابتدا ماه را دیدند

افرادی که برای اولین بار ماه را هنگام انجام این تست شخصیت دیدند، احتمالاً برای دوستی و حمایت ارزش قائل هستند. آنها احتمالاً فهمیده و سخاوتمند هستند، زیرا می توانند احتمال آینده ای روشن را ببینند، حتی اگر انجام این کار دشوار باشد.

آنها صبور و دلسوز هستند و همیشه مایلند به دوستان خود کمک کنند. آنها همچنین افرادی هستند که از کشف چیزهای جدید لذت می برند، زیرا چشم انداز تشخیص فرصت های جدید را دارند. افرادی که برای اولین بار ماه را دیدند، نسبت به آینده خود خوشبین هستند و معتقدند که همه چیز در نهایت به بهترین شکل ممکن خواهد شد.

احتمالاً بپسندید: چیستان : چهارتا کبوتر رو درخت نشستن؛ دوتاشون می خوان پرواز کنن، چندتا کبوتر رو درخت مونده!؟

شخصیت افرادی که در ابتدا یک زن دیدند

کسانی که در هنگام انجام این تست شخصیت اول زن را دیدند، احتمالاً برای روابط ارزش زیادی قائل هستند. آنها به احتمال زیاد دلسوز، همدل و همیشه مایل به دراز کردن گوش یا کمک هستند. آنها ارتباط و تفاهم را در هر موقعیتی در اولویت قرار می دهند و اغلب افرادی هستند که دیگران به مشاوره و درک متوسل می شوند.

افرادی که یک زن را دیدند ابتدا اهمیت وفاداری و اعتماد در روابط دوستانه را درک می کنند و اغلب عمیقاً به دوستان خود وفادار هستند.

احتمالاً بپسندید: یکی از جاده ها را انتخاب کن تا بگم در مسائل مختلف راحت تصمیم میگیری یا نه!؟

شخصیت افرادی که در ابتدا گل ها را دیدند

کسانی که اولین بار هنگام انجام این تست شخصیت گل ها را دیدند، احتمالاً برای زیبایی ارزش زیادی قائل هستند. آنها از لحظات کوچکی که زندگی ارائه می دهد قدردانی می کنند و شادی را در لذت های کوچک می یابند. آنها اغلب از هنر و موسیقی قدردانی می کنند و از بیان خلاقانه خود لذت می برند.

افرادی که ابتدا گل‌ها را می‌دیدند، روح‌های ملایمی با دید مثبت به زندگی دارند و هر روز را فرصتی برای اتفاق شگفت‌انگیز می‌دانند.

احتمالاً بپسندید:  5 تفاوت موجود میان دو تصویر اسب را در 15 ثانیه پیدا کنید!؟

شخصیت افرادی که در ابتدا : سیاره را دیدند

کسانی که در هنگام انجام این تست شخصیتی ابتدا یک سیاره را دیدند، احتمالاً برای دانش و اکتشاف ارزش قائل هستند. آنها معمولاً ذاتاً کنجکاو هستند و همیشه می خواهند در مورد دنیای اطراف خود اطلاعات بیشتری کسب کنند.

آنها ممکن است از یادگیری مهارت های جدید یا تحقیق در مورد موضوعات مورد علاقه خود لذت ببرند. کسانی که ابتدا یک سیاره را دیدند، افرادی جاه طلب هستند که در هر کاری که انجام می دهند برای برتری تلاش می کنند. تمرکز آنها بر پیشرفت آنها را به سمت موفقیت در بسیاری از زمینه های زندگی سوق می دهد.

امیدوارم از تست شخصیت براساس نگاه نخستین استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 تیز و زبل باشی تو 5 ثانیه عدد 89 رو پیدا می کنی!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

داستان ضرب المثل آب زیر کاه!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:   اگه تو یه نگاه گربه سیاهگوش تصویر را پیدا کردی چشات مثل شاهین تیزه!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه ریاضی میتونه مجموع ارزش عددی حیوونا را تو 15 ثانیه پیدا کنه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: حکایت وزیر نادان دهقان دانا، مرد فقیری که راز پادشاه را فهمید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بیشتر بخوانید:چیستان: کدام حیوانی است که وارونه اش در حمام وجود دارد!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: چیستان: دو مادر و دو دختر در یک خانه مشغول آشپزی هستند اما سه نفر در خانه حضور دارند؛ چطور ممکن است؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چقدر خودت یا اطرافیانت رو می شناسی، با انتخاب یکی از این پرنده ها نکات جالبی رو می فهمی!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل توبه گرگ مرگ است!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریش گرو گذاشتن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: من یک حیوان آبزی هستم؛ قسمت دوم اسم من نام یک ساز است، من چه هستم!؟

شاید برایتان جالب باشد

دقت‌ات بالا و تیزبینی‌ات مثل عقاب باشه، تفاوتهای تصویر دخترک تو ساحل را پیدا می کنی!

ضریب هوشی ات رو با پاسخ به این سوال ریاضی محک بزنید!

اگه میخای بفهمی درونگرا هستی یا برونگرا به تصویر نگاه کن و بگو اول چی دیدی!؟

چشات تیز باشه تو یه نگاه چهره های مخفی را پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سه =

دکمه بازگشت به بالا