;
تفریح و سرگرمی

چی تو زندگی عصبانیت می کنه!؟ اگه میخای جوابش رو بفهمی یکی از حیوانات تصویر را انتخاب کن!

تست شخصیت براساس متکی به حیوان: حیوانی که در تست شخصیت براساس متکی به حیوان انتخاب می کنید نشان می دهد که چه چیزی شما را در زندگی عصبانی تر می کند! هر یک از ما شخصیت، ترجیحات و ویژگی های شخصیتی خود را داریم که باعث شکل گیری خود واقعی ما می شود و ما را دیگران مشخص می کند.

تست های شخصیت می تواند به ما کمک کند تا بفهمیم چگونه فکر می کنیم و چگونه عمل می کنیم تا بتوانیم خود و دیگران را بهتر بشناسیم. در تست شخصیت براساس متکی به حیوان خواهید فهمید چه چیزی در زندگی شما را عصبانی می کند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس متکی به حیوان همراه شوید.

شاید بپسندید: چیستان: نام گلی است که باحذف کردن حرف اولش روی آب شناورمی شود…!؟

تست شخصیت براساس متکی به حیوان

این تست بر اساس انتخاب یک حیوان از بین احتمالات مختلف است که نشان می دهد چه چیزی شما را در زندگی عصبانی تر می کند. انتخاب خود را انجام دهید و کشف کنید که کدام جنبه از شخصیت شما برجسته تر است.

شاید بپسندید: یکی از زندانی ها برای فرار از زندان داره برنامه ریزی می کنه، به نظرتون کدومیکی هست!؟

تست شخصیت براساس متکی به حیوان

شاید بپسندید: یه دونه از این برگ های فانتزی رو انتخاب کن و بعد تفسیرش رو بخون! نکات جالبی را برات رو می کنه!

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: سریع بگو، کلمه ایی که همه می تونند درست بنویسنش!

تفاسیر مربوط به تست شخصیت براساس متکی به حیوان

ما اطمینان داریم که پس خواندن پاسخ انتخاب خود شگفت زده می شوید. باید بدانید هر انتخابی در زندگی براساس ناخودآگاه افراد  است و روانشناسان براساس همین ناخودآگاهها تلاش می کنند انسان ها را مورد بررسی قرار دهند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: 3 تا اختلاف تصویر دخترک کوچولو را پیدا کن! | اگه تو 10 ثانیه 5 تا اختلاف پیدا کنی چشای عقاب داری!

تست براساس متکی به حیوان

افرادی که کوالا را انتخاب می کنند

شخصیت افرادی که کوالا را انتخاب می کنند این است که نسبت به اطرافیان خود نسبت به محیط اطراف آگاه تر هستند. این افراد به نیازها و احساسات دیگران بسیار توجه دارند و برای کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود احساس مسئولیت می کنند.

آنها در همدلی قوی هستند و به رفاه عمومی اهمیت می دهند. افرادی که این حیوان را انتخاب می کنند نسبت به بی عدالتی بسیار حساس هستند و به شدت از بی عدالتی ناراحت می شوند.

برای آنها عدالت یک ارزش اساسی است و وقتی بی عدالتی را می بینند برای ایجاد تعادل می جنگند. آنها برای گوش دادن به نظرات و نگرانی های دیگران بسیار آماده هستند و در صورت نیاز آماده کمک اند.

احتمالاً بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

افراد انتخاب کننده شیر

افرادی که شیر را انتخاب می کنند مسیر مشخصی برای زندگی خود دارند. این افراد برای شاد و موفق بودن به ساختار، ثبات و سازماندهی نیاز دارند.

آنها برای روزهای خود برنامه ریزی می کنند و سعی می کنند نظم منطقی را در زندگی شخصی و حرفه ای خود حفظ کنند. این افراد منضبط هستند و قوانین سختگیرانه ای را برای خود و اطرافیانشان اعمال می کنند.

آنها از پیش بینی ناپذیری یا خودانگیختگی در تصمیم گیری قدردانی نمی کنند زیرا می خواهند برای هر چیزی که سر راهشان قرار می گیرد آماده باشند. چیزی که آنها را عصبانی می کند، سازماندهی ضعیف یا سهل انگاری دیگران است.

برایتان جالب خواهد بود: اگه با جابجایی 1 چوب کبریت بتونی معادله 8+5-6=4 رو درست کنی، یه نابغه تمام عیاری!

انتخاب خرگوش

افرادی که خرگوش را انتخاب می کنند معمولاً بسیار خلاق، تخیلی و مبتکر هستند. آنها دوست دارند ایده های خود را بیان کنند، ابتکار عمل داشته باشند، مشکلات را حل کنند و راه حل های نوآورانه پیدا کنند.

این افراد می توانند طیف وسیعی از امکانات را تصور کنند و از آزادی کشف انواع مختلف ایده ها بدون محدودیت قراردادهای اجتماعی یا اخلاقی لذت ببرند. چیزی که می تواند آنها را عصبانی کند زمانی است که مانع یا محدودیتی در آزادی فکر یا عمل آنها بوجود آید.

شاید بپسندید:با انتخاب یکی از سنگ ها، خود واقعی‌ات را کشف کن! آیا برای کشف شخصیت درونی‌ات آماده ای؟

شخصیت افرادی که گوزن را انتخاب می کنند

افرادی که گوزن را انتخاب کرده اند دوست دارند از زندگی لذت ببرند، چیزهای جدید کشف کنند و نظرات خود را بدون ترس از قضاوت دیگران بیان کنند.

آنها از چالش لذت می برند و از ریسک های حساب شده برای رسیدن به هدف بزرگتر لذت می برند. این افراد می توانند کاریزماتیک، سرگرم کننده و برون گرا باشند که می تواند آنها را در میان گروه های اجتماعی خاص محبوب کند. چیزی که می تواند آنها را عصبانی کند زمانی است که ما از کنجکاوی طبیعی آنها انتقاد می کنیم یا آنها را محدود می کنیم یا سعی می کنیم آنها را از دستیابی به هدفی باز داریم.

انتخاب زرافه

افرادی که زرافه را انتخاب کرده اند می خواهند درک بهتری از دنیای اطراف خود داشته باشند. آنها نه تنها به دنبال درک اطرافیان خود هستند، بلکه به دنبال کسب دانش بیشتر در مورد یک موضوع خاص هستند تا بتوانند با اطرافیان تعامل بهتری داشته باشند.

این افراد وقتی چیزی را نمی دانند احساس ناراحتی می کنند زیرا می ترسند اعتماد به نفس آنها به خطر بیفتد. چیزی که می تواند آنها را عصبانی کند زمانی است که تحقیقات آنها جدی گرفته نمی شود یا دسترسی به اطلاعات مورد نیاز آنها محدود یا رد می شود.

امیدوارم از تست شخصیت براساس متکی به حیوان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان:آن چيست كه بسيارش كم است و آن چيست كه كمش بسيار است؟

 

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

داستان ضرب المثل از این ستون به آن ستون فرج است!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

کدوم راننده باعث و بانی تصادف رانندگی بوده!؟ | مرد جوون یا زن جوون!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

جالب خواهد بود: سعی کنید برای اثبات دقت و تمرکزتون تو 10 ثانیه اختلافات تصویر اژدها رو پیداشون کنی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

جالب خواهد بود: کدومیکی از این خانم خوشکلا به نسبت دیگری پولدارتره!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم یکی از این خانم خوشکلا نامزد بیمار روی تخت هست!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: اگه فکر می کنی خدای ریاضیاتی با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این مسافران مترو، پولش از پارو بالا میره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:  چیستان: آن چیست که متعلق به شماست، اما افراد دیگر هم از آن استفاده می كنند!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: یه پر را انتخاب کن تا مهارت های اجتماعی ات رو کشف کنی و قدرت تعامل خودت را بشناسی!

شاید برایتان جالب باشد

داستان ضرب المثل علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد!

خود را آرام می بینی یا عصبانی!؟ | یکی از این قورباغه های بامزه را انتخاب کن تا از نتیجه شگفت زده شی!

فقط باهوشا میتونن بگن که کدومیکی از این عروس خانم های عصبانی، عروس اقای داماده!؟

چیستان: چه چیزی آنقدر شکننده است که گفتن نامش هم آن را می شکند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا