;
تفریح و سرگرمی

یکی از تصاویر کوه را انتخاب کن تا بگم آدم رک هستی یا اینکه رودربایستی داری!؟

تست شخصیت براساس قله کوه: انتخاب شما نشان می دهد که آیا شما صریح هستید یا رودربایستی داری!؟ آیا برای یک چالش شخصیتی جدید آماده هستید!؟پس تست شخصیت براساس قله کوه را انجام دهید. این تست فقط در مورد عشق شما به ماجراجویی نیست، بلکه به رویکرد شما در زندگی نیز مربوط می شود. آیا آماده غلبه بر این چالش و کشف بیشتر در مورد خود هستید؟ مجله خبری چشمک را با یک تست شخصیت جدید یعنی تست شخصیت براساس قله کوه همراهی کنید.

شاید بپسندید: افسانه پادشاه و سه دخترش | داستان پسری که با هر سه دختر پادشاه ازدواج کرد!

تست شخصیت براساس قله کوه

این تست شخصیت نه تنها جنبه های جالب شخصیت شما را نشان می دهد، بلکه به این سوال پاسخ می دهد که آیا شما بیشتر رک هستید یا دیپلماتیک؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر سه قله کوه نگاه کنید و یکی را انتخاب کنید که می خواهید آن را فتح کنید.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوب باشه تو 10 ثانیه جواب معادله را پیدا می کنی!

تست شخصیت براساس قله کوه

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: انتخاب هر شکل می تواند بخشی از زوایای شخصیتی شما را روشن کند!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر حیواناتی که در تصویر کوهنورد مخفی اند را پیدا کنید، چشم هاتون مثل عقاب تیزه!

 

 

 

 

.

شاید برایتان جالب باشد: حروف متفاوت را در میان Yها پیدا کنید | خیلی ها موفق نشدند!

پاسخ تست شخصیت براساس قله کوه

به عقل خود اعتماد کنید، در انتخاب خود زیاد فکر نکنید و اجازه دهید ناخودآگاه ماهیت واقعی شما را آشکار کند. اگر آماده هستید بیائید شروع کنیم و تصویر را ببینیم و انتخاب خود را انجام دهیم. اکنون که انتخاب خود را کرده اید بهتر است به بخش تفسیرها مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: با دلیل بگو که کی آب زیرکاهه و خودش رو به بیماری زده!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اصطلاح یا ضرب المثل رفته آب خنک بخوره از کجا آمده!؟

تست شخصیت براساس قله کوه

قله شماره 1

اگر قله شماره 1 را انتخاب کردید، احتمالاً فردی ساده گیر هستید  که برای صداقت و شفافیت ارزش قائل هستید. از بیان نظرات خود هراسی ندارید، حتی اگر مورد پسند نباشد. اگرچه این ویژگی می تواند منجر به لحظاتی ناخوشایند شود، اما مردم از صراحت لهجه شما قدردانی می کنند و به شما به خاطر واقعی بودن احترام می گذارند.

قله شماره 2

انتخاب قله شماره 2 به این معنی است که شما فردی دیپلماتیک هستید. شما در مدیریت موقعیت های حساس با ظرافت و درایت مهارت دارید.

شما برای هماهنگی ارزش قائل هستید و اغلب صلح‌جوی گروه خود هستید. ممکن است گاهی اوقات برای حفظ آرامش احساسات واقعی خود را سرکوب کنید، اما به یاد داشته باشید، اولویت دادن به احساسات و رفاه ضروری است.

احتمالاً بپسندید: اگه در این تصویر جنگلی سگ را پیدا کنی، چشمات مثل عقاب تیز هست!

قله شماره 3

اگر قله شماره 3 انتخاب شما بود، شما ترکیبی از صریح بودن و دیپلماتیک بودن هستید. شما صادق هستید اما به احساسات دیگران نیز توجه دارید.

می دانید که چه زمانی باید موضع خود را حفظ کنید و چه زمانی برای منافع بزرگتر سازش کنید. این رویکرد متعادل شما را به یک رهبر عالی و یک دوست قابل اعتماد تبدیل می کند.

به یاد داشته باشید، هیچ انتخاب درست یا غلط یا ویژگی های بهتر یا بدتر وجود ندارد. هر کدام از این ویژگی ها نقاط قوت و چالش های خاص خود را دارند.

شاید بپسندید: حکایت حیله زن مکار: داستان زنی که شرط بست می تواند شوهرش را لب آب تشنه ببرد و بیاورد + قسمت اول

امیدوارم از تست شخصیت براساس قله کوه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

بیشتر بخوانید: ریاضی‌ات رو با حل این عبارت ارزیابی کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:قفل باز را در میان قفل های بسته پیدا کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالا بپسندید:  مرد بخت برگشته همسر کدومیکی از این خانمای عصبانی است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت نجس ترین چیز در دنیا | داستان وزیری که مدفوع خود را می خورد!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

آیا می توانید مبل را در طبیعت زیبا پیدا کنید؟

یکی از لیوان های کاکائوی داغ را انتخاب کن تا بگم اهل عشق و عاشقی هستی یا نه!؟

حکایت مادر شوهر و عروس خل و چل | رازی که نباید فاش می شد!

تست هوش: آدم فضایی تصویر رو پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا