;
تفریح و سرگرمی

یه شکل را انتخاب کن تا نکته های جالبی را درباره خودت بفهمی! | این تست خیلی عجیبه!

تست شخصیت براساس تصاویر هندسی: همه ما تمایلی عحیب به برخی رنگ ها و شکل ها داریم. همین باعث می شود که به سمت یک رنگ گرایش پیدا کنیم. ترجیحات ما از طریق انتخاب های ما در لباس، دکوراسیون منزل، مدل مو و حتی سلیقه ما در موسیقی نمایش داده می شود. بنابراین جای تعجب نیست که اگر چیزهای تمیز و منظم را دوست دارید، ترجیحات مستقیمی با رنگ ها و شکل هایی خواهید داشت که با آن مطابقت دارند. برای مثال، ممکن است رنگ‌های روشن مانند سفید یا خاکستری روشن و سبک‌ها و اشکال مدرن‌تر با خطوط برش واضح را ترجیح دهید.

بیشتر بخوانید:فکر می کنی خیلی چشات قویه، پس تفاوت های تصویر مرد و میمون بازیگوش امتحان کن!

تست شخصیت براساس تصاویر هندسی

بیائید به تست شخصیت براساس تصاویر هندسی نگاهی بیندازیم. انتخاب کنید که کدامیک از این تصاویر را بیشتر می پسندید. رنگ ها را به اندازه خود شکل در نظر بگیرید. هنگامی که نامی را انتخاب کردید که واقعاً نام شما را صدا می کند، معنای آن را پیدا کنید و ببینید چه چیزی را در مورد شخصیت شما آشکار می شود. با بخش تفریح و سرگرمی چشمک و تست شخصیت براساس تصاویر هندسی همراه باشید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی چه کسی دروغ می گوید: آیا مرد تصویر، واقعاً به خانمش خیانت کرده!؟

تست شخصیت براساس تصاویر هندسی

شاید بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر سگ مزرعه را پیدا می کنی!

.

.

.

.

شاید برایتان جالب خواهد بود: اگه فکر می کنی آخر تیزبینایی، تفاوت های تصویر زنی که تو فروشگاه لباسه را پیدا کن!

.

.

.

شاید بپسندید: کدام درب به خوشبختی باز می‌شود: انتخاب درب،شخصیت شما را آشکار می‌کند!

تفسیر تست شخصیت براساس تصاویر هندسی

اکنون که شکل مورد نظر خود را انتخاب کردید بهتر است به بخض تفاسیر نگاه بیندازید. ما اطمینان داریم که نتایح شما را شگفت زده خواهد کرد. در صورت تماسل می توانید این تست را با دوستان و اطرافیان خود نیز به اشتراک بگذارید.

احتمالا بپسندید: اگه واقعاً میخای بدونی اولوبت زندگی ات چیه، فقط بگو موقع نگاه کردن به تصویر چی دیدی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت وقتی همه کدخدا باشند ده ویران می شود!

تست براساس تصاویر هندسی

انتخاب شکل شماره 1

در صورت انتخاب این شکل در تست شخصیت براساس تصاویر هندسی: شما عاشق هوای گرم و رفتن به ساحل هستید. شما می دانید که چگونه حتی در موقعیت های دیوانه کننده آرامش داشته باشید و آرام بمانید. مردم دوست دارند وقت خود را با شما بگذرانند، زیرا شخصیت گرم و شادابی دارید.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوشی سریع بگو که آیا کودک بیمار، فرزند زن است یا اینکه زن تصویر فرزندی ندارد!؟

انتخاب شکل شماره 2

اگر این شکل را در تست شخصیت براساس تصاویر هندسی انتخاب کردید: شما خیلی با احساسات مردم در ارتباط هستید. دلسوز، کمی مذهبی و احتمالاً گیاهخوار هستید (یا حداقل سعی کرده اید در مقطعی از زندگی خود باشید). از پیاده روی، چای داغ و یک کتاب خوب لذت می برید. شما هر دو گربه و سگ را به یک اندازه دوست دارید.

شاید بپسندید: می دونی واقعاً چند ساله ای!؟| با این آزمون علمی،سن واقعی (بیولوژیکی) خودت رو تشخیص بده!

انتخاب شکل شماره 3

در صورت انتخاب این شکل در تست شخصیت براساس تصاویر هندسی: شما آرام، خونسرد و اجتماعی هستید و در مجموع این شما را به یکی از خاص ترین افراد اطراف تبدیل می کند. شما حس بسیار خوبی از سبک دارید. نه تنها در مد، بلکه در دکوراسیون منزل. شما یا یک گربه خانگی دارید یا یک بار قبلاً یک گربه داشته اید.

شاید بپسندید: اگه توجه ات عالیه، مار رو میون لاک پشت ها پیدا کن!

انتخاب شکل شماره 4

اگر این شکل را در تست شخصیت براساس تصاویر هندسی انتخاب کردید: شما زندگی را زندگی می کنید. مردم طبیعت خودجوش شما را دوست دارند. وقتی بیرون می روید، معمولا تمام شب را بیرون می مانید. در حالی که شما بسیار برون‌گرا هستید، گاهی از بودن در کنار افراد جدید، احساس ناراحتی می کنید، اما کسی ان را متوجه نمی شود.

برایتتان جالب خواهد بود: آیا می‌تونی 6 انسان را در این تصویر ببینی؟|سلامت روانی خودت را با این تست جذاب بررسی کن!

انتخاب شکل شماره 5

در صورت انتخاب این شکل در تست شخصیت براساس تصاویر هندسی: شما بسیار سر به زیر و منطقی هستید. مردم به نظرات شما احترام می گذارند و به دلیل ماهیت متفکر شما دوست دارند برای مشاوره نزد شما مراجعه کنند. شما بسیار یکنواخت هستید و گاهی اوقات نگران هستید که خود و دیگرانی از این یکتواختی خسته شوند. اما نترسید – شما قطعا خسته کننده نیستید!

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از این دو تا مرد تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

انتخاب شکل شماره 6

اگر این شکل را در تست شخصیت براساس تصاویر هندسی انتخاب کردید: رودخانه های شما بسیار عمیق هستند. شما احساسات شدیدی نسبت به جامعه و سیاست دارید. شما عاشق موسیقی با صدای بلند هستید و نمی ترسید که در یک کنسرت با صدای بلند فریاد بزنید. دوستان شما مانند خانواده شما هستند. شما وفادار، قوی و انعطاف پذیر هستید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس تصاویر هندسی امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی‌ات را فقط با حرکت دادن 1 چوب کبریت و تصحیح معادله اثبات کن!

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت مرد عاشق:کدومیکی از این سه جوون، باید سریعتر خودشو به یک قرار عاشقانه برسونه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آیا آدم متزلزل و بی طرفی یا اینکه وفاداری و پرتلاش؟ کافیه یکی از درب ها را انتخاب کنی تا بگم!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: حکایت تب کرد و مُرد!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگر پزشک باشی،اول کدوم بیمار را درمان میکنی؟|پاسخت نشون میده که در زندگی به چه کسی بیشتر اهمیت میدی!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگر فکر می کنی حیلی تیزی، سریع بگو که کدوم یکی از این خانم خوشکلا واقعا پرستاره!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: از جمله آدمایی هستی که راحت اعتماد می‌کنی،اگه نمیدونی بگو که تو تصویر چی نظرت رو جلب کرد!؟

شاید برایتان جالب باشد

 یه چهره تو این تصویر مخفی شده، تیزبین باشی می تونی تو یه نگاه پیداش کنی!؟

تنها تیزبین ها قادر به شناسایی اشتباهات تصویر آشپزخانه زن خانه دار هستند!

با نگاه به تصویر چی دیدی تا بگم چه اندازه شخصیت باثبات داری!؟

اگه ریاضیاتت خوب باشه، میتونی معادله “تست ریاضی با معادلات تصویر البسه” را در 8 ثانیه حل کنی!

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی خون آشام فقیر: با توجه به نشانه ها بگوئید کدام خون آشام فقیرتر است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا