;
تفریح و سرگرمی

یکی از نوشیدنی ها رو انتخاب کن تا بگم دقیقاً چه جور احساس داری!؟

تست شخصیت براساس انتخاب نوشیدنی: آیا کنجکاو هستید که انتخاب نوشیدنی شما در مورد احساسی که اکنون دارید چه می گوید؟ تست شخصیت براساس انتخاب نوشیدنی را انجام دهید و بینشی منحصر به فرد از وضعیت فعلی ذهن خود بدست آورید! آنچه در پس زمینه شخصیتی شما نهفته است را کشف و اعماق ناخودآگاه خود را بهتر بشناسید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب نوشیدنی همراه باشید.

شاید بپسندید: نکته سنجی خودت را با پیدا کردن زنی که متأهله، اثبات کن!

تست شخصیت براساس انتخاب نوشیدنی

آیا تا به حال کنجکاو بوده اید که بدانید وضعیت روانی فعلی شما چگونه می تواند در انتخاب هایی که انجام می دهید منعکس شود؟ این تست شخصیت نگاهی به وضعیت فعلی ذهن شما دارد، همانطور که با انتخاب نوشیدنی شما مشخص شد. به سادگی یک نوشیدنی حباب دار را انتخاب کنید و بینش خود را در مورد احساس خود  دریافت کنید. این تست شخصیت برای استفاده به عنوان یک ابزار تشخیصی نیست، بلکه برای روشن کردن وضعیت فعلی ذهن شماست.

شاید بپسندید: تست شخصیت: به سرنوشت اعتقاد داری یا نه !؟

تست شخصیت براساس انتخاب نوشیدنی

احتمالاً بپسندید: آزمون دقت ذهن:خرسی که خودش رو از شکارچی مخفی کرده پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن مقدار عددی هر کیک، معادله آخر را حل کن!| ریاضی‌ات چقدر خوبه!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه نابغه ای، بگو عدد بعدی چیست؟

تفسیر تست شخصیت براساس انتخاب نوشیدنی

تجربه هر فردی منحصر به فرد است، بنابراین نتایج این آزمایش ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. به آن به عنوان یک راه سرگرم کننده برای کشف آنچه در حال حاضر در ذهن شما می گذرد فکر کنید!

شاید بپسندید: مقدار عددی لوازم آرایشی رو پیدا کن!| ببینم ریاضی‌ات چقدر خوبه!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل برو کشکتو بساب!

تست شخصیت براساس انتخاب نوشیدنی

نوشیدنی 1

کسانی که نوشیدنی 1 را انتخاب کردند ممکن است در مورد آینده ای که در انتظارشان است، سردرگم و نامطمئن باشند. این انتخاب نشان می دهد که آنها ممکن است در تلاش باشند تا بدانند قدم های بعدی خود در زندگی چه باید باشد. آنها به دنبال راهنمایی و ثبات هستند، اما خود را قادر به تصمیم گیری نمی دانند. این می تواند منجر به احساس کلی غرق شدن در احتمالات شود.

شاید بپسندید:(ویدیو) جالب تهیه شیرنی زبان در قنادی!

نوشیدنی ۲

کسانی که نوشیدنی 2 را انتخاب کردند ممکن است ترس عمیقی از ناامید کردن عزیزان خود داشته باشند. این انتخاب نشان می دهد که آنها احساس می کنند دائما مورد قضاوت قرار می گیرند و نگران هستند که هر تصمیمی که می گیرند انتظارات را برآورده نکند. آنها ممکن است احساس کنند که نمی توانند هیچ کاری را به درستی انجام دهند و هر چقدر هم که تلاش کنند، هرگز به اندازه کافی خوب نخواهند بود.

احتمالاً بپسندید:فقط کسایی که حواسشون جمع هست متوجه اشتباه تصویر این ماهیگیر میشن!

نوشیدنی 3

کسانی که نوشیدنی 3 را انتخاب کردند ممکن است در بیان احساسات خود مشکل داشته باشند یا در مورد احساس واقعی خود صحبت کنند. این انتخاب نشان می دهد که آنها ممکن است احساسات واقعی خود را پنهان نگه دارند و خود را به طور واقعی ابراز نکنند. آنها ممکن است از گفتن حرف نادرست یا قضاوت شدن به خاطر عقایدشان بترسند، بنابراین در عوض، همه چیز را در بطری می اندازند تا زمانی که برایشان خیلی زیاد شود.

احتمالاً بپسندید: اگر نکته تصویر ببر حنگلی را پیدا کنی، جزو 1 درصد تیزبین جهان هستی!

نوشیدنی 4

کسانی که نوشیدنی 4 را انتخاب کردند ممکن است در لحظه حال زندگی کنند و نگران آینده نباشند. این انتخاب نشان دهنده نگرش بی دغدغه و گشودگی نسبت به هر چیزی است که بعدا می آید.

آنها بر لذت بردن از هر لحظه در زمان فرا رسیدن آن تمرکز می کنند و در مورد آینده یا بر گذشته تمرکز نمی کنند. آنها زندگی را همانطور که می آید می گیرند و نگاه مثبتی به زندگی دارند.

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب نوشیدنی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:با پیدا کردن مقدار عددی برگها و گل، معادله آخر را حل کن!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این 3 زن، کودک خودش رو بغل نکرده!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:  داستان ضرب المثل از آب گل آلود ماهی گرفتن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست شخصیت: از نظر دیگران قابل اعتمادی هستی یا خیر!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: بینایی ات مشکلی نداشته باشه در یک نگاه چهره دوم و مخفی تصویر را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:  با دلیل منطقی بگو کدومیکی از این سه زن می تواند یک جادوگر خبیث باشد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر این دو کودک بازیگوش رو پیدا کنی، واقعاً نابغه ای!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

قدرت دید و چابکی ذهنی خودت رو با پیدا کردن عدد 89 اثبات کن!

داستان خواندنی پهلوان پنبه!

اگه تیزبینی سریع بگو اشکال این باغچه زیبا چیه!؟

 هوش ریاضی ات رو با جابجایی 3 چوب کبریت و ایجاد یک معادله درست ارزیابی کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا