;
تفریح و سرگرمی

آدم خودخواه هستی یا متواضع و نوع دوست؟ | یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بهت بگم!

تست شخصیت براساس انتخاب منظره خاص: یک منظره را در تست شخصیت براساس انتخاب منظره خاص انتخاب کنید و طبیعت پنهان خود را کشف کنید. آیا شما فردی خودخواه یا نوع دوست هستید؟ آیا به اندازه کافی شجاع هستید که در آزمون شخصیتی فراتر از حد معمول شرکت کنید؟ در تست شخصیت براساس انتخاب منظره خاص شیرجه بزنید! این تست ادراکات و تصورات شما از خود را به چالش می کشد و حتی ممکن است ویژگی هایی را آشکار کند که هرگز نمی دانستید دارید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل بار الاغ را که بردارند پالانش را هم به مقصد نمی رساند!

تست شخصیت براساس انتخاب منظره خاص

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که واقعاً در زیر سطح شخصیت شما چه چیزی نهفته است؟ بیشتر خودخواه هستید یا نوع دوست؟ ما یک تست شخصیتی ساده و در عین حال موثر ابداع کرده‌ایم که می‌تواند به شما در کشف این جنبه‌های پنهان شخصیتتان کمک کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک منظره را از سه مورد زیر انتخاب کنید. اجازه دهید ناخودآگاه شما انتخاب شما را هدایت کند. با تست شخصیت براساس انتخاب منظره خاص، بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک را همراهی کنید.

شاید بپسندید:  با دلیل منطقی بگو که احمق ترین فرد تصویر کیه!؟

تست شخصیت براساس انتخاب منظره خاص

شاید بپسندید: چیستان:آن چیست که هر چه بیشتر باشد، کمتر می‌بینید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از این دو تا زن عصبانی ربات هست، اگه تیز باشی تو یه نگاه تشخیصش میدی!

تفسیر تست شخصیت براساس انتخاب منظره خاص

انتخاب شما ممکن است چیزی را نشان دهد که هرگز در مورد خودتان نمی دانستید. اکنون که منظره خود را انتخاب کردید بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. تفسیر انتخابتان شما را شگفت زده خواهد کرد.

شاید بپسندید: ریشه و داستان ضرب المثل قمپز در کردن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: آن چیست که هنگام خشک کردن خیس می‌شود؟

تست شخصیت براساس انتخاب منظره خاص

منظره 1

اگر اولین منظره را انتخاب کردید، فردی با حس عمیق همدلی هستید. اغلب متوجه می‌شوید که نیازهای دیگران را بر نیازهای خود ترجیح می‌دهید، که نشان‌دهنده ماهیت نوع‌دوستانه است.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما فاقد جاه طلبی هستید. شما چشم انداز روشنی برای زندگی خود دارید، اما از اهمیت رفتار با مهربانی و احترام با دیگران نیز آگاه هستید. شما به اصل دادن و گرفتن اعتقاد دارید و درک می کنید که حفظ تعادل می تواند منجر به یک زندگی رضایت بخش تر شود.

شاید بپسندید:اگه میخای نقاط ضعف خودت را شناسایی کنی، یکی از خانه ها را انتخاب کن!

منظره 2

انتخاب چشم انداز دوم نشان می دهد که بین خود خدمتی و نوع دوست بودن تعادل دارید. شما به دیگران اهمیت می دهید اما اهمیت مراقبت از نیازهای خود را نیز درک می کنید. این ترکیب از ویژگی ها شما را به فردی عملگرا تبدیل می کند.

شما انعطاف پذیر هستید و می توانید خود را با موقعیت های مختلف وفق دهید و بهترین استفاده را از آنها برای خود و اطرافیانتان ببرید. در اصل، شما پلی بین افراد صرفاً خودخواه و کاملاً نوع دوست هستید.

شاید بپسندید: در 10 ثانیه تفاوت های تصویر ساحل و دخترک را پیدا کنید!

منظره 3

اگر چشم انداز سوم توجه شما را به خود جلب کرد، ممکن است بیشتر طرفدار این طیف باشید. این لزوماً به این معنی نیست که شما خودخواه هستید. درعوض، نشان دهنده میزان بالای خوداتکایی و استقلال شماست.

شما به ایجاد مسیر خود اعتقاد دارید و به راحتی تحت تأثیر نظرات دیگران قرار نمی گیرید. این ویژگی می تواند مفید باشد زیرا ویژگی های رهبری شما را نشان می دهد، اما به یاد داشته باشید که در نظر گرفتن نیازها و احساسات دیگران می تواند منجر به روابط بهتر و تجربه زندگی غنی تر شود.

آیا این تست برای شما جالب بود؟ آن را در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و به دوستانتان اجازه دهید چیزهای جدیدی در مورد خودشان کشف کنند! همچنین، فراموش نکنید که سایر تست های شخصیتی ما را برای کشف چهره های مختلف شخصیت خود بررسی کنید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب منظره خاص استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:تست هوش:اگر N=333، 444=T، 555=F باشد، 888=؟ چه حرفی خواهد بود؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:3 تفاوت بین دو تصویر رو نهنگ رو تو 8 ثانیه پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: اگه چشات عقابی باشه در 20 ثانیه تفاوت های دو تصویر کف دریا را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: 95 درصد افراد افراد در رمزگشایی این دنباله عددی ناموفق بوده اند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط باهوشا متوجه میشن: همسر مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

 

شاید برایتان جالب باشد

تست هوش: با توجه به 2 معادله اول، پاسخ معادله سوم را بدست آورید!

فقط یه نابغه تو نگاه اول اشکال تصویر فوتبالیست ها را شناسایی می کند!

تیز و زبل باشی خیلی راحت 3 تا تفاوت این اورانگوتان بامزه را پیدا می کنی!

حکایت جالب ملانصرالدین و دزد کفش!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا