;
تفریح و سرگرمی

یک شکل  دایره ای را انتخاب کن تا بگم خوش بینی یا بدبین!

تست شخصیت براساس انتخاب سمبل: روح، روان و شخصیت خود را که در میان دایره ای که توجه شما را جلب کرده است، کشف کنید! همه ما حق داریم که ناشناخته ای داشته باشیم. چه یک شخص باشد و چه یک شی، راز و غرابت بسیار جذاب است و اغلب ما را بی حرف می گذارد. گاهی برای یافتن پاسخ نیاز داریم که در خودمان گم شویم. و اینجاست که تست های شخصیت وارد می شوند. این تست‌ها برای کمک به افراد برای درک بهتر هویت خود و کشف جنبه‌های پنهان شخصیت خود که نمی‌دانستند وجود دارد، طراحی شده‌اند.

شاید بپسندید: داستان جالب ضرب المثل صد رحمت به دزد سر گردنه!

تست شخصیت براساس انتخاب سمبل

این تست یک ابزار مفید ویژه برای کاوش در روان فرد است. تست شخصیت براساس انتخاب سمبل از شما دعوت می کند تا از میان چندین دایره، یکی را انتخاب کنید که هر کدام نمایانگر جنبه متفاوتی از روح عمیق شما هستند. از این ابزار می توان برای تعیین تیپ شخصیتی، ویژگی های روانشناختی و رویکرد شما به چالش ها و فرصت هایی که برایتان پیش می آید استفاده کرد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب سمبل همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی ضرب‌المثل نه شیر شتر نه دیدار عرب!

تست شخصیت براساس انتخاب سمبل

شاید بپسندید:داستان فقیر پرخور و هیزم فروش از داستان های پندآموز مثنوی معنوی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل شاهین تیزه، مغزهای ورزشکار فانتزی که با بقیه فرق دارند را پیدا کنید!

 

.

.

.

شاید بپسندید: گربه داخل کوچه رو تو یه نگاه ببینی، قدرت دید و تمرکزت مثل عقابه!؟

تفسیر تست شخصیت براساس انتخاب سمبل

احتمالاً تصویر مورد نظر خود را انتخاب کرده اید. ما به شما اطمینان می دهیم که تست شخصیت براساس انتخاب سمبل می تواند به شما در درک بهتر طرز تفکر و شناسایی نقاط قوت و ضعف الت کمک کند. بنابراین، اگر می خواهید بیشتر در مورد خود بدانید، این تست را امتحان کنید. اکنون تفاسیر را مطالعه کنید.

شاید بپسندید: (ویدیو) یک لیوان از این آبمیوه خیابانی هندی بخوری،در برابر همه میکروب ها واکسینه میشی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از این ماشین های ون یه تفاوت جزئی با بقیه داره که فقط افراد دقیق متوجه میشن!

تست شخصیت براساس انتخاب سمبل

نماد 1

افرادی که این دایره را انتخاب می کنند عموما موجوداتی خوش بین و باز هستند. آنها نگرش کل نگر به جهان دارند و هم در افکار و هم در اعمالشان عمیقاً با چرخه های طبیعت مرتبط هستند.

این افراد از تاثیری که بر محیط خود می گذارند آگاه هستند و می خواهند بخشی از راه حل باشند. آنها اغلب بسیار کاریزماتیک هستند و می دانند چگونه برای مشکلاتی که با آن مواجه می شوند راه حل های خلاقانه پیدا کنند.

این افراد بر رشد شخصی تمرکز می کنند و از تأثیر اعمال خود بر دیگران بسیار آگاه هستند. افرادی که این نماد را انتخاب می کنند به طور مستمر به دنبال رشد و تکامل هستند.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل نه کور می کند نه شفا می دهد!

نماد 2

افرادی که این دایره را انتخاب می کنند موجوداتی شهودی، حساس و همدل هستند. آنها استعداد درک سریع مقاصد پنهان دیگران را دارند و می دانند که چگونه واکنش نشان دهند. آنها نسبت به افرادی که در اطراف خود دارند احساس مسئولیت می کنند و تمایل دارند از کسانی مراقبت کنند که نمی توانند از خود مراقبت کنند.

افرادی که این نماد را انتخاب می کنند بسیار دوست داشتنی و وفادار هستند، اما تمایل دارند بیش از حد به دیگران ببخشند که می تواند منجر به احساس خستگی عاطفی شود. خوشبختانه، آنها همچنین دارای حس شوخ طبعی هستند که به آنها اجازه می دهد جنبه های روشن چیزها را ببینند.

نماد 3

افرادی که این حلقه را انتخاب می کنند عموما موجوداتی پرشور، با انگیزه و مبتکر هستند. آنها می دانند که در زندگی چه می خواهند و برای به دست آوردن آن دست از هیچ کاری نمی کشند. این افراد از چالش ها یا خطرات نمی ترسند زیرا می دانند که می تواند به فرصت های هیجان انگیز منجر شود.

این افراد بسیار فهیم هستند و می دانند چگونه از منابعی که در اختیار دارند برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند. افرادی که این نماد را انتخاب می کنند بسیار خلاق هستند و می توانند برای هر مشکلی راه حل های ابتکاری ارائه دهند.

احتمالاً بپسندید: نقطه جوش متولدین هر ماه: این چیزا متولدین هر ماه رو عصبی و بداخلاق می کنه؟

نماد 4

افرادی که این دایره را انتخاب می کنند معمولا موجوداتی آرام، متفکر و منطقی هستند. آنها برای ثبات و هماهنگی در زندگی روزمره خود ارزش قائل هستند. آنها دوست دارند به جای عجله برای تصمیم گیری عجولانه، وقت بگذارند و درباره تصمیمات مهم فکر کنند.

این افراد در هر کاری که انجام می دهند بسیار عملی و منطقی هستند که باعث می شود در انجام هر کاری که به آنها محول می شود بسیار قابل اعتماد باشند.

نماد 5

افرادی که این دایره را انتخاب می کنند آرزوی آزادی کامل را دارند و دائماً به دنبال ماجراجویی هستند. این افراد دوست دارند چالش ها را قبول کنند و هرگز در مواجهه با مانعی تسلیم نمی شوند، زیرا معتقدند اگر برای رسیدن به آن تلاش کافی داشته باشند، هر چیزی ممکن است. این افراد برای تغییر بسیار باز هستند و همیشه به دنبال یادگیری چیزهای جدید هستند. علاوه بر این، آنها از ناشناخته ها عقب نشینی نمی کنند، زیرا می دانند که در پایان راه، تجربیات غنی در انتظار آنهاست.

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب سمبل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط یک نابغه می تواند با جابجایی یک چوب کبریت معادله 511-2=309 را تصحیح کند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه هوشی پلیسی ات قوی باشه، می تونی قناد قاتل را شناسایی کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تو نقاشی اول چی دیدی تا بگم چه رابطه‌ای بین برداشت و نوع شخصیت‌ات هست!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:داستان کف گیرش به ته دیگ خورده، حکایتی زیبا و دلنشین از ادبیات فاخر زبان فارسی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان ضرب المثل یک کلاغ چهل کلاغ!

(ویدیو)تهیه بستنی جلو چشم مشتری با میوه‌های تازه، خیلی هم بهداشتی و خوشمزه!

چیستان: آن چیست که یک لایش نمی رسد ولی دولایش می رسد!؟

با حل معمای قتل مرد تصویر اثبات کن که لیاقت استخدام شدن در FBI داری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 2 =

دکمه بازگشت به بالا