;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: انتخاب هر شکل می تواند بخشی از زوایای شخصیتی شما را روشن کند!

تست شخصیت براساس انتخاب اشکال هندسی: همه ما تمایلی عحیب به برخی رنگ ها و شکل ها داریم. که ترجیح می دهیم. ترجیحات ما از طریق انتخاب های ما در لباس، دکوراسیون منزل، مدل مو و حتی سلیقه ما در موسیقی نمایش داده می شود. بنابراین جای تعجب نیست که اگر چیزهای تمیز و منظم را دوست دارید، ترجیحات مستقیمی با رنگ ها و شکل هایی خواهید داشت که با آن مطابقت دارند.

برای مثال، ممکن است رنگ‌های روشن مانند سفید یا خاکستری روشن و سبک‌ها و اشکال مدرن‌تر با خطوط برش واضح را ترجیح دهید. بیائید به تست شخصیت براساس انتخاب اشکال هندسی نگاهی بیندازیم. انتخاب کنید که کدامیک از این تصاویر را بیشتر پسندیدید.

شاید بپسندید: یکی از تصاویر کوه را انتخاب کن تا بگم آدم رک هستی یا اینکه رودربایستی داری!؟

تست شخصیت براساس انتخاب اشکال هندسی

رنگ ها را به اندازه خود شکل در نظر بگیرید. هنگامی که شکلی را انتخاب کردید که واقعاً شما را صدا می کند، معنای آن را پیدا کنید و ببینید چه چیزی را در مورد شخصیت شما آشکار می شود. با بخش تفریح و سرگرمی چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب اشکال هندسی همراه باشید.

 شاید بپسندید: افسانه پادشاه و سه دخترش | داستان پسری که با هر سه دختر پادشاه ازدواج کرد!

تست شخصیت براساس انتخاب اشکال هندسی

بیشتر بخوانید: حیوانات مخفی تصویر را در 15 ثانیه پیدا کنی بینایی ات مشکلی نداره!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر حیواناتی که در تصویر کوهنورد مخفی اند را پیدا کنید، چشم هاتون مثل عقاب تیزه!

 

 

 

.

.

شاید برایتان جالب باشد: حروف متفاوت را در میان Yها پیدا کنید | خیلی ها موفق نشدند!

تفسیر تست شخصیت براساس انتخاب اشکال هندسی

اکنون که انتخاب خود را کرده اید به تفسیر انتخاب خود مراجعه کنید. اطمینان داریم نتیجه شما را شگفت زده می کند .

بیشتر بخوانید: با دلیل بگو که کی آب زیرکاهه و خودش رو به بیماری زده!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوب باشه تو 10 ثانیه جواب معادله را پیدا می کنی!

تست شخصیت براساس انتخاب اشکال هندسی

انتخاب شکل شماره 1

شما عاشق هوای گرم و رفتن به ساحل هستید. شما می دانید که چگونه حتی در موقعیت های دیوانه کننده آرامش داشته باشید و آرام بمانید. مردم دوست دارند وقت خود را با شما بگذرانند، زیرا شخصیت گرم و شادابی دارید.

انتخاب شکل شماره 2

شما خیلی با احساسات مردم در ارتباط هستید. دلسوز، کمی مذهبی و احتمالاً گیاهخوار هستید (یا حداقل سعی کرده اید در مقطعی از زندگی خود باشید). از پیاده روی، چای داغ و یک کتاب خوب لذت می برید. شما هر دو گربه و سگ را به یک اندازه دوست دارید.

احتمالاً بپسندید: اگه در این تصویر جنگلی سگ را پیدا کنی، چشمات مثل عقاب تیز هست!

انتخاب شکل شماره 3

شما آرام، خونسرد و اجتماعی هستید و در مجموع این شما را به یکی از خاص ترین افراد اطراف تبدیل می کند. شما حس بسیار خوبی از سبک دارید. نه تنها در مد، بلکه در دکوراسیون منزل. شما یا یک گربه خانگی دارید یا یک بار قبلاً یک گربه داشته اید.

انتخاب شکل شماره 4

شما زندگی را زندگی می کنید. مردم طبیعت خودجوش شما را دوست دارند. وقتی بیرون می روید، معمولا تمام شب را بیرون می مانید. در حالی که شما بسیار برون‌گرا هستید، گاهی از بودن در کنار افراد جدید، احساس ناراحتی می کنید، اما کسی ان را متوجه نمی شود.

شاید بپسندید: حکایت حیله زن مکار: داستان زنی که شرط بست می تواند شوهرش را لب آب تشنه ببرد و بیاورد + قسمت اول

انتخاب شکل شماره 5

شما بسیار سر به زیر و منطقی هستید. مردم به نظرات شما احترام می گذارند و به دلیل ماهیت متفکر شما دوست دارند برای مشاوره نزد شما مراجعه کنند. شما بسیار یکنواخت هستید و گاهی اوقات نگران هستید که خود و دیگرانی از این یکتواختی خسته شوند. اما نترسید – شما قطعا خسته کننده نیستید!

انتخاب شکل شماره 6

رودخانه های شما بسیار عمیق هستند. شما احساسات شدیدی نسبت به جامعه و سیاست دارید. شما عاشق موسیقی با صدای بلند هستید و نمی ترسید که در یک کنسرت با صدای بلند فریاد بزنید. دوستان شما مانند خانواده شما هستند. شما وفادار، قوی و انعطاف پذیر هستید.

 

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب اشکال هندسی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:حکایت چیزی که عوض داره گله نداره | داستان ملا نصرالدین و پای زن همسایه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

بیشتر بخوانید: ریاضی‌ات رو با حل این عبارت ارزیابی کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:قفل باز را در میان قفل های بسته پیدا کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالا بپسندید:  مرد بخت برگشته همسر کدومیکی از این خانمای عصبانی است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت نجس ترین چیز در دنیا | داستان وزیری که مدفوع خود را می خورد!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اصطلاح یا ضرب المثل رفته آب خنک بخوره از کجا آمده!؟

آیا می توانید مبل را در طبیعت زیبا پیدا کنید؟

یکی از لیوان های کاکائوی داغ را انتخاب کن تا بگم اهل عشق و عاشقی هستی یا نه!؟

حکایت مادر شوهر و عروس خل و چل | رازی که نباید فاش می شد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا