;
تفریح و سرگرمی

تست روان شناسی: با انتخاب یکی از اسب ها قدرت درونی‌ات را بشناس!

تست شخصیت براساس انتخاب اسب: پازل ها، معماها،سوالات هوش، تست های شخصیت و … از مهمترین منابع سرگرمی مورد علاقه کاربران در سال های اخیر هستند. به خصوص با همه گیری ویروس کرونا و قرنطینه عمومی این تست ها بیشتر مورد توجه قرار گرفتند.

با کمک این سرگرمی ها می توان هم به افزایش عملکرد مغز کمک کرد و هم ساعاتی را به دور از دغدغه های زندگی در کنار خانواده و دوستان، لحظات خوشی رات سپری کرد. در تست شخصیت براساس انتخاب اسب شما می توانید قدرت درونی خود را بشناسید. با بخش سرگرمی چشمک و یک تست جدید شخصیت شناسی همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تست هوش: اگر 653=8، 724=5 و 823=7 باشد 999=؟ چند می شود؟

تست شخصیت براساس انتخاب اسب

در تست شخصیت براساس انتخاب اسب، شش اسب مختلف به تصویر کشیده شده اند. شما کافی است به تصویر نگاهی بیندازید و اولین اسبی که نظر شما را به خود جلب کرد را انتخاب کنید. انتخاب شما با ضمیر ناخودآگاه شما ارتباط مستقیم دارد. این انتخاب می تواند، اطلاعات جالبی در باره شما و قدرت درونی شما ارائه دهد. اگر آماده هستید با دقت به تصویر نگاه کنید و سپس اسب مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای دیدن تفاسیر کافی است به توضیح هر عدد مراجعه کنید.

شاید بپسندید: اگر پلنگ تصویر رو در یک نگاه پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

تست شخصیت براساس انتخاب اسب 

شاید بپسندید: حکایت هنوز زرده را بالا نکشیده قدقد می کند |ببین اگر زرده را بالا بکشد چه خواهد کرد!

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: کدام ویژگی ات را برای موفقیت باید تقویت کنی!؟ | در نگاه اول چی دیدی!؟

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: تست قدرت دید: دوربین عکاسی کجاست!؟

پاسخ تست شخصیت براساس انتخاب اسب

اسب مورد علاقه شما کدام است؟

شاید بپسندید: اگر ببر مخفی را در تصویر تشخیص دهید، جزو 1 درصد تیزبین جهان اید!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت دزد و مرد روستایی | داستان مرد روستایی که پدر دزد را درآورد!

تست شخصیت براساس انتخاب اسب 

اسب شماره 1

زیبایی باطن، صداقت و اصالت، به شما قدرت رویارویی با جهان و جمعیت آن را می دهد. به همین دلیل است که شما را رهبر خوبی می دانند. برخی ممکن است عزم شما را با سردی و سطحی نگری اشتباه بگیرند، اما وقتی اعتماد به نفس دارید، فردی بسیار دوست داشتنی و مهربان هستید. خود را جدی بگیرید.

شاید بپسندید: اگه چشمات مثل عقاب باشه در یک نگاه گربه دوم تصویر را پیدا می کنی!

اسب شماره 2

کسانی که این اسب را انتخاب می کنند، مردمی بی غل و غش و بسیار بهدنبال آرامش هستند. دقیقاً قدرت شما معطوف به حفظ آرامش و اجتناب از مشکلات به هر قیمتی است. البته باید گفت که این موضوع شما را به فردی مطیع تبدیل نمی کند. شما می دانید که هیچ آرامشی بالاتر از درک دیگری و قرار دادن  خود در  موقعیت و جای او نیست، تنها از این طریق می توانید به حفظ تعادل در حلقه دوستان خود کمک کنید.

احتمالا بپسندید: داستان حیله زن مکار و شوهرش: داستان زنی که شوهرش را لب آب تشنه برد و آورد + قسمت دوم

اسب شماره 3

اهداف شما در زندگی روشن است و به همین دلیل تمایل دارید که گاهی در کاری افراط کنید. دوست دارید همه کارها به صورت کامل انجام دهید، از نیم بند خوشتان نمی آید یا موقعیت ها را به تفسیر بسپارید. شما تلاش می کنید که فردی شفاف و صادق باشید. شما می دانید که باید قدرت خود را متمرکز کنید تا با احساسات خود صادقانه تر رفتار کنید و آنها را به روشی بهتر بیان کنید. این تنها چیزی است که به شما کمک می کند واقعاً در اهداف خود احساس رضایت داشته باشید.

اسب شماره 4

مهربانی و توجه شما به دیگران چیزی است که شما را با هر کسی متمایز می کند. شما فردی شریف و قابل اعتماد هستید، زندگی سعی کرده است شما را در بسیاری از جنبه ها خم کند، با این حال شما همیشه می دانید که چگونه قدرت خود را بر آنچه واقعاً مهم است متمرکز کنید و بهترین استفاده را از خود بگیرید تا بتوانید بر یک مشکل و یا همه مشکلات خود غلبه کنید.

اسب شماره 5

اگرچه شما فردی بسیار با اعتماد به نفس هستید. اما اعتماد به نفس کافی برای موفقیت در یک کار کافی نیست. باید از اراده خود نیز برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید. مخصوصاً وقتی صحبت از آسیب نرساندن به افرادی که دوستشان دارید با کلماتتان به میان می آید. اگر ریا یا دروغ را دوست ندارید، اشکالی ندارد، اما به یاد داشته باشید که برای گفتن با مهربانی بیشتر به یک تغییرات در کلمات خود نیاز دارید. قدرت خود را روی همدلی بیشتر با دیگران متمرکز کنید.

اسب شماره 6

شما کاملاً خجالتی و درونگرا هستید، مردم به دلیل روحیه آرامن شما، به شما ارزش قائل هستند. درونگرایی شما سبب می شود که بتوانید تمام ویژگی هایی را که در پشت این لایه ناامنی نگه می دارید، مشاهده کنید. حتی اگر آن را نشان ندهید، قدرت زیادی دارید. همین که خودت آن را باور کنی کافی است.

نظر شما در مورد آزمون چیست؟ آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟ خوب، اگر توانستید بیشتر در مورد خودتان و نحوه وجود یا تفکرتان بدانید، به شما تبریک می‌گوییم.

 

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب اسب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:  اگه گربه را بین کاکتوس ها پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست بینایی: گورخر را در میان زرافه ها شناسایی کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: تست قدرت چشم: جاروی جادگر را در میان جاروها شناسایی کنید

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید:حکایت شاهزاده و آهو | داستان پدری که از دخترش خواستگاری کرد!

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

ریاضی‌ات رو با حل این عبارت ارزیابی کن!

تست قدرت دید: مار را بین لاک پشت ها پیدا کن!

حکایت آموزنده بز را بکش تا تغییر کنی!

تست شخصیت: انتخاب یک حیوان تصویر ویژگی اصلی شخصیتی شما را افشا می کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =

دکمه بازگشت به بالا