;
تفریح و سرگرمی

درونگرایی یا برونگرا ؟ | برای پاسخ فقط بگو در نگاه اول به تصویر اول چی دیدی!

تست شخصیت با چهره و درخت: تست های شخصیت شناسی هرگز قدیمی نمی شوند. تست های توهم نوری در فضای مجازی هر روز در حال گسترش یافتن هستند. هیچ وقت به اندازه این روزها،تست های توهم نوری رایج نشده بودند. شما بر اساس آنچه در ابتدا در تصاویر توهم نوری می بینید، می توان شخصیت واقعی خود را رمزگشایی کنید. بخش تفریح و سرگرمی چشمک امروز با تست جدید یعنی تست شخصیت با چهره و درخت همراه شماست.

شاید بپسندید: کدام یک از این دو زن قاتل، همسر خود را به قتل رسانده است!؟

تست شخصیت با چهره و درخت

شناخت ویژگی های شخصیتی افراد از جمله دغدغه هایی بوده است که همواره بشر به آن فکر کرده است. روان شناسان و جامعه شناسان همواره تلاش کرده اند تا نسخه ای در این زمینه ارائه دهند. بوجود آمدن ابزارهای مختلف سنجش شخصیت و رفتارها و … از جمله فعالیت هایی بوده است که در این زمینه داشته اند. روان شناسان معتقدند که تست های شخصیت شناسی تصویری قادرند برخی از ابعاد شخصیتی آدمها را افشا کنند.

بنا به گفته ایشان، این تصاویر براساس یک رویکرد مطالعه ای بوجود آمده است. رویکردی که در آن، هر فردی ممکن است واکنشی یکسان از خود نشان دهد. بر همین اساس می شود ویژگی شخصیتی آدمها را تا اندازه ای شناخت و تعریف نمود.

برای انجام تست های شخصیت شناسی تنها کاری که باید انجام دهید این است که این تصاویر توهمات نوری را مرور کنید. ببینید چه چیزی ابتدا توجه شما را جلب می کند. سپس به پایین بروید و نتایج را ببینید. اولین بار در تصویر تست شخصیت با چهره و درخت چه می بینید؟

شاید بپسندید: حکایت شاگرد پارچه فروش و زن هوس باز | جوانی که به گناه خود را آلوده نکرده و خدا به او نام نیک عطا کرد!

تست شخصیت با چهره و درخت

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که همسر مرد تصویر، کدامیک از این دو زن عصبانی است!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: نام عضوی از بدن است که با اضافه کردن یک حرف به آن، نام یک ورزش بدست می آید!

تفسیر تست شخصیت با چهره و درخت

اکنون که تصویر را مشاهده کردید بهتر است تفسیر برداشت خود را مطالعه کنید. ما اطمینان داریم که این تست می تواند به خوبی شما را شگفت زده کند.

آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

شاید بپسندید: داستان چه کشکی چه پشمی!؟ | حکایت چوپان خسیسی که نذر کرد و بعداً پشیمان شد!

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آن چیست که در هر قرن یک بار، در هر دقیقه دوبار می‌آید؛ اما در سال نمی‌آید!؟

تست شخصیت با چهره و درخت

درخت

اگر ابتدا درخت را دیدید، در بیشتر موارد روی رشد خود تمرکز کرده اید، چه از نظر ذهنی، عاطفی یا معنوی. شما ذاتاً یک برنامه ریز هستید، که باید قبل از برداشتن قدم بعدی، همه چیز را از ابتدا برنامه ریزی کنید. شما می دانید که از زندگی چه می خواهید و هیچ چیز نمی تواند شما را از دستیابی به آن باز دارد.

به هر روی اگر اگر ابتدا درخت و شاخه های آن را دیدید، پس فردی هستید که برای آزادی و استقلال ارزش زیادی قائل هستید. طبیعتی بسیار باز دارید. هر گاه از انجام کاری مطابق با روش خود منع می شوید، احساس ناامیدی می کنید. شما دوست دارید به مردم شانس دوم بدهید و وقتی نوبت به کار روی روابط می رسد، همیشه تمام تلاش خود را می کنید.

صورت زن

اگر ابتدا صورت آن زن را دیدید، احتمالاً صمیمی ترین فردی هستید که تا به حال بوده اید. همه شما را دوست دارند. هیچ برنامه ای بدون حضور شما کامل نمی شود. شما بهترین دوستی هستید که همه در زندگی خود می خواهند.اگر ابتدا چهره را دیدید، پس فردی برونگرا هستید که توسط محیط بیرونی هدایت می شود. این کار درستی است که شما در کنار افرادی باشید که شما را همانگونه که واقعا هستید، می پذیرند و از شما حمایت می کنند. به جای اینکه با افرادی باشید که دائماً از هر کار کوچکی که انجام می دهید انتقاد می کنند، فقط به این دلیل که با آن موافق نیستند.

 

امیدوارم از تست شخصیت با چهره و درخت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:با دلیل منطقی بگو که چه کسی بین این بزرگوارا از همه احمق تره!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

معما: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست!

 فقط نابغه ها در نگاه اول، اشتباه این تصویر جنگلی را متوجه می شوند!

حکایت آرزوی دختر فقیر | پادشاهی که قالیچه جهیزیه دختر فقیر را به دوش کشید!

آزمون هوش: فقط باهوش ها قادر به پیدا کردن مجموع ارزش عددی عبارت آخر هستند!

شاید بپسندید: وقتی میگن مثل بز از دیوار راست بالا و پائین میره! | این ویدیو رو ببین تا متوجه مفهوم جمله بشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا