;
تفریح و سرگرمی

در نگاه اول متوجه چه چیزی در تصویر شدی تا بگم آدم جزئی نگر هستی یا کلی نگر!

تست شخصیت با تفسیر برداشت اول: تست شخصیت شناسی زیر در بسیاری از شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. زیرا با ویژگی های کاربرانی که آن را انجام دادند، مطابقت داشت. فکر می کنید این تست شخصیت در مورد شما چه می گوید؟ شما باید با دقت به تصویر زیر نگاه کنید. اولین تصویری که می بینید، جزئیات رفتار شما را نشان می دهد. با تست شخصیت با تفسیر برداشت اول مجله خبری چشمک را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید: تست تمرکزسنجی: سگ با عدد متفاوت را در یک نگاه پیدا کنید!؟

تست شخصیت با تفسیر برداشت اول

مدتی پیش، یک چالش تصویری در فضای مجازی منتشر شد که شامل نگاه کردن به یک تصویر و پاسخ به یک سوال ساده اما مهم بود: اولین چیزی که می بینید چیست؟ ممکن است تعجب کنید که بدانید، بسته به انتخاب شما، می توانید از جنبه های پنهان شخصیت خود آگاه شوید. به تصویر زیر با دقت نگاه کنید و صادقانه پاسخ دهید اولین چیزی که در عکس دیدید چیست؟ پای یک شخص یا یک کوسه؟

بیشتر بخوانید: چیستان: اسم پرنده ای است که اگر به آخر آن الف اضافه کنیم نام دخترانه می شود!

تست شخصیت با تفسیر برداشت اول

شاید بپسندید: اگر در نگاه اول عدد 38 را پیدا کردی، تمرکز و دقت ات عالی هست!

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: دکتر و دعای پیرزن فقیر | داستان پزشکی که هواپیمایش دچار سانحه شد تا دعای پیرزن مستجاب شود!

پاسخ تست شخصیت با تفسیر برداشت اول

شناخت ویژگی های شخصیتی افراد از جمله دغدغه هایی بوده است که همواره بشر به آن فکر کرده است. روان شناسان و جامعه شناسان همواره تلاش کرده اند تا نسخه ای در این زمینه ارائه دهند. بوجود آمدن ابزارهای مختلف سنجش شخصیت و رفتارها و … از جمله فعالیت هایی بوده است که در این زمینه داشته اند. روان شناسان معتقدند که تست های شخصیت شناسی تصویری قادرند برخی از ابعاد شخصیتی آدمها را افشا کنند.

بنا به گفته ایشان، این تصاویر براساس یک رویکرد مطالعه ای بوجود آمده است. رویکردی که در آن، هر فردی ممکن است واکنشی یکسان از خود نشان دهد. بر همین اساس می شود ویژگی شخصیتی آدمها را تا اندازه ای شناخت و تعریف نمود. اکنون تفسیر تست شخصیت با تفسیر برداشت اول را مطالعه کنید.

شاید بپسندید: کدام خانواده ساختگی است | فقط یک نابغه باهوش خانواده واقعی را از ساختگی تشخیص می دهد!.

.

.

.

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: حاصل عبارت 8÷2(2+2)=؟ چند می شود | خیلی ها اشتباه جواب دادن!

تست شخصیت با تفسیر برداشت اول

دیدن پا

اگر اولین چیزی که دیدید پای یک نفر بود، به این معناست که شما می توانید فردی بسیار مراقب باشید که از هیچ جزئیاتی غافل نمی شوید. شما به خاطر خلاقیت و سرعت حل مشکلاتتان متمایز هستید. شما در مشاوره دادن بسیار خوب هستید و دوستانتان اغلب برای تصمیم گیری به شما مراجعه می کنند. گاهی اوقات شما ممکن است مانند فردی بسیار سرد به نظر بیایید. با این حال، شما بسیار دوست داشتنی هستید. شما سعی می کنید به هر قیمتی از درگیری اجتناب کنید و افراد منفی را از زندگی خود دور کنید.

شما عشق را به عنوان یک سفر دائمی می بینید، راهی که باید با هم طی شود، با پویایی همیشه در حال تغییر. شما آرزوی رابطه ای دارید که رو به جلو حرکت کند، راکد نباشد و هر قدمی در آن مهم باشد. برای شما ضروری است که شریکی داشته باشید که در آرزوی شما برای حرکت به جلو، کشف افق های جدید و رشد با هم شریک باشد. در عشق، احتمالاً به دنبال تکامل مداوم و یک ماجراجویی مشترک هستید.

شاید بپسندید: با شناسایی موجود شبه انسان تصویر، تیزبینی خود را ارزیابی کنید!

دیدن کوسه

اگر اولین چیزی که دیدید یک کوسه بود، نشان می دهد که شما می توانید فردی باشید که کمتر به جزئیات توجه دارد. وقتی چیزی شما را آزار می دهد، برای بیان آن مشکلی ندارید. شما بیش از حد، از کسانی که دوستشان دارید محافظت می کنید. اگر کسی به فردی که شما دوستش دارید آسیب برساند، آستین ها را بالا می زنید تا عدالت را اجرا کنید. شما از دروغ و ریا متنفرید. اگر کسی را دوست ندارید، فوراً به او می گوئید. ترس به ندرت شما را فلج می کند و اصلاً به خرافات اعتقاد ندارید.

از رویارویی با چالش ها و محافظت از آنچه برای شما مهم است ترسی ندارید. شما احتمالاً کسی هستید که طرفدار رابطه ای هستید که در آن احترام متقابل و توانایی غلبه بر موانع با هم وجود دارد. شما به دنبال شریکی هستید که به همان اندازه جسور و انعطاف پذیر باشد و بتواند بدون ترس در اعماق عاطفی فرو برود.

امیدوارم از تست شخصیت با تفسیر برداشت اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان:به گردی یک تابه است و به گودی یک تشت، ولی با آب اقیانوس هم نمی‌توان آن را پر کرد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چه اشکال یا اشکالاتی در این تصویر وجود دارد | خیلی ها موفق نشدند!

 

برایتان جالب خواهد بود

شرط عحیب ازدواج دختر کشاورز | حکایت دم گاوی که شرط ازدواج بود!

سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 23+23=؟ چند می شود!؟

با دلیل بگو که آیا کارمنده دیر رسیده سر کار یا رئیس فقط داره غر میزنه!

اگر خرس قطبی تصویر را تو نگاه اول پیدا کردی حتما برا خود اسپند دود کن که چشم نخوری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا