;
تفریح و سرگرمی

اگر بینایی‌تان مشکلی نداشته باشد باید در 3 ثانیه نوشته تصویر را تشخیص دهید!

تست بینایی نوشته نامشخص: از ابزارهایی که این روزها برای بررسی میزان قدرت بینایی در شبکه های اجتماعی و اینترنت در حال فراگیر شدن است، تصاویر توهم نوری هستند. همانطور که می دانید این تصاویر ممکن است سبب خطای چشم شوند و نتوانند آنچه که در واقعیت در تصویر وجود دارد را شناسایی کند. شما در تست قدرت بینایی نوشته مبهم نیز شما با یک دیگر از تصاویر توهم نوری روبرو خواهید شد. طراح این تست معتقد است که تنها افراد متمرکز و نیز دقیق می توانند در کمتر از 3 ثانیه نوشته موجود در تصویر را شناسایی کنند.

آزمون شناسایی خطای جالب: اگر در 3 ثانیه خطای جالب تصویر را پیدا کنید، نابغه اید!؟

با نگاهی به شبکه های اجتماعی دریاففتیم که تست بینایی نوشته نامشخص از جمله چالش های تصویری است که در روزهای گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پس از انتشار در فیس بوک، در مدت زمان بسیار کم، بیش از 1000 مرتبه همرسانی شد. اگر فکر می کنید فرد بسیار متمرکز و دقیقی هستید، تست بینایی نوشته نامشخص را از دست ندهید. این تست می تواند ادعای شما را اثبات یا رد کند. با مجله خبری چشمک و تست بینایی نوشته نامشخص همراه باشید.

آزمون شناسایی زامبی: زامبی تصویر کجاست؟ |95 درصد از مردم در این چالش تصویری شکست خوردند!

تست بینایی نوشته نامشخص

به واقع، تصاویر توهم نوری همان گونه که از اسمشان پیداست نوعی توهم تصویری است که توسط سیستم بینایی در تصاویر ایجاد می شود. باید بدانید که هر چه قدر سطح ادراک بالاتر باشد، سریعتر شما می توانید اصل و واقعیت تصویر را مورد شناسایی قرار دهید. تصاویر توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم به ارمغان می آورد. جستجو در این تصاویر نه تنها افراد را کنجکاوتر می کند، بلکه می تواند عملکرد و فعالیت مغز و چشم را در شناخت پدیده ها بهبود ببخشد.

بنابراین با توجه به آنچه گفته شد در مطلب تست بینایی نوشته نامشخص، شما با یک تصویر توهم نوری روبرو هستید. آیا می توانید در کمتر از 3 ثانیه نوشته درون این تصویر را شناسایی کنید. به تصویر تست بینایی نوشته نامشخص با دقت نگاه کنید. یادتان باشد برای شناسایی نوشتار درون تصویر تنها 3 ثانیه فرصت دارید.

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت خون آشام: اگرتیزبینی فوق العاده داری، جوان خون آشام را شناسایی کن!

تست بینایی نوشته نامشخص

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت بیمار در حال مرگ: کدام بیمار  با توجه به بریدن لوله سرم ها، اول خواهد مرد!؟

.

.

.

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

.

.

.

.

.

.

 برایتان جالب خواهد بود: بگو چه جوری دست میدی، تا بگم به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

پاسخ تست بینایی نوشته نامشخص

شاید در ابتدا با دیدن تست بینایی نوشته نامشخص دچار ابهام و سردرگمی شدید. اما همانطور که اشاره شده افراد دقیق و متمرکز می توانند در زمان مشخص شده نوشته درون تصویر را شناسایی کنند. می توانید شانس خود را برای بار دوم نیز امتحان کنید. در پایان ما پاسخ را به شما ارائه خواهیم کرد.

احتمالاً بپسندید: در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

.

 

.

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه وحشتناک تصویر: اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، خطای تصویر را در 5 ثانیه پیدا کنید!

پاسخ تست بینایی نوشته نامشخص: نوشته درون متن عبارت I CANT SLEEPمی باشد.

 

شاید بپسندید:بگین چی جوری دستتون رو مشت می کنید، تا بگم چه شخصیتی دارید!؟

 

پاسخ تست

چگونه می خندید!؟| نحوه خندیدن، اطلاعات زیادی را در مورد شما افشا می کند!

امیدوارم از تست بینایی نوشته نامشخص استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون اتاقک امن: اگر هوش منطقی داری بگو کدوم یکی زنده می مونه؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آزمون شناسایی زن احمق: کدامیک از این دو زن با توجه به فعالیت خود، می تواند یک احمق باشد!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: اگه برق از سرت نمی پره بگو کدوم مسافر میلیاردی پول پارو می کنه؟!!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آزمون فرد در معرض خطر مرگ: کدامیک از افراد زودتر می میرد!؟| غواص یا فضا نورد؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: با توجه به علائم و نشانه ها،کدامیک از افراد فروشگاه تصمیم به خودکشی دارد!

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

شاید بپسندید: تیزبینی و هوش خود را با شناسایی خون آشام در غذاخوری اثبات کنید!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

احتمالاً بپسندید: اگر می کنی خیلی تیزبینی، پس اشتباه تصویر اتاق نشیمن را در عرض 5 ثانیه پیدا کن؟

برایتان جالب خواهد بود

 

 آزمون شناسایی قاتل در ساندویچی: اگر هوش کارآگاهی داری، می تونی قاتل را پیدا کنی!

آزمون شناسایی قاتل در شهربازی: اگر قاتل را در 3 ثانیه شناسایی کنی، باید بگم فوق العاده باهوشی!

اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا