;
تفریح و سرگرمی

بگو چی تو تصویری دیدی تا بگم چه چیزی را در اعماق درونت از دست دادی!؟

تست شخصیت مبتنی بر نوع نگاه: انجام تست های شخصیت راهی عالی برای به دست آوردن بینش نسبت به خودتان است. این تست ها می تواند به شما کمک کنند تا عناصر پنهان شخصیت خود را که ممکن است از آنها آگاه نباشید، کشف کنید. این یک فرآیند سرگرم کننده و جذاب است که می تواند به شما کمک کند تا درک بهتری از خودتان و آنچه که باید روی آن کار کنید به دست آورید. پس گام بردارید و آنچه را که در اعماق وجود خود از دست داده اید را کشف کنید؟

شاید بپسندید: فقط یه نابغه تمام عیار می تونه تو یه نگاه اشکالات اصلی این تصویر از زندان زنان را تشخیص بده!

تست شخصیت مبتنی بر نوع نگاه

آیا تا به حال احساس می کنید که چیزی را در اعماق وجود خود از دست داده اید اما نمی دانید چیست؟ آیا تا به حال آرزو کرده اید که بدانید آن چه چیزی چیست و چگونه می توانید به آن دسترسی پیدا کنید؟

انجام تست شخصیت مبتنی بر نوع نگاه می تواند به شما کمک کند تا جنبه های پنهان شخصیت خود را کشف کنید. تست‌های شخصیت می‌توانند بینشی در مورد اینکه شما چه کسی هستید و چه چیزی شما را منحصربه‌فرد می‌کند، ارائه دهد. این تست شخصیتی خاص به آنچه که در ابتدا می بینید نگاه می کند و آنچه را که در اعماق درون خود از دست می دهید را نشان می دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی بر نوع نگاه همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه 3 تا اختلاف تصویر خوکچه هندی رو تو 7 ثانیه پیدا کردی، حتما بخاطر قدرت دید و دقت‌ات اسپند دود کن!

تست شخصیت مبتنی بر نوع نگاه

شاید بپسندید: با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن! | نابغه ها خیلی راحت موفق میشن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی بینایی‌ات مشکلی نداره باید تو یه نگاه گل متفاوت رو شناسایی کنی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: قدرت دید و چابکی ذهنی فوق العاده خودت رو با پیدا کردن عدد 119 اثبات کن! | فقط 5 ثانیه وقت داری!

تفسیر تست شخصیت مبتنی بر نوع نگاه

اکنون که تصویر را دیده و هر کدام از شما برداشت خود از این تصویر را بدست آورده اید، بهتر است به تفاسیر هر یک مراجعه کنیم. ما اطمینان داریم نتایح سبب شگفتی شما خواهد شد.

شاید بپسندید: قابل توجه کارآگاهها و باهوشا: کدومیکی از این سه تا زن، پیشخدمت نیست و یک قاتل اجیر شده است!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل چوب توی آستین کردن !

تست شخصیت مبتنی بر نوع نگاه

دیدن چهره

افرادی که برای اولین بار چهره ای را می بینند، اغلب از ارتباط با دیگران قدردانی می کنند. آنها نیاز عمیقی به ایجاد روابط معنادار و درک شدن توسط اطرافیان خود دارند.

آنها ممکن است احساس کنند که چیزی را در زندگی از دست داده اند و به دنبال احساس اجتماعی و تعلق هستند. آنها برای برقراری ارتباط و توانایی بیان خود به شیوه ای باز و صادقانه ارزش قائل هستند. چیزی که آنها در اعماق درون خود از دست داده اند، ارتباط عاطفی است.

دیدن گل

کسانی که برای اولین بار متوجه گل‌ها می‌شوند احتمالاً قدردان زیبایی، هنر و طبیعت هستند. آنها از چیزهای ساده در زندگی لذت می برند، لحظات کوچکی که باعث شادی می شوند.

این افراد ممکن است به دنبال منبع الهام یا آرامش در زندگی خود باشند. آنها ممکن است احساس کنند چیزی کم است، با این حال هنوز موفق می شوند شادی را در چیزهای کوچک بیابند. چیزی که در اعماق وجودشان از دست داده اند، آرامش ذهنی است.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه نابغه ها: به توالی اعداد دقت کرده و بگوئید چه عددی باید به جای علامت سوال قرار بگیرد!؟  

دیدن گلدان

وقتی کسی ابتدا متوجه یک گلدان می شود، معمولاً نشان می دهد که در زندگی او به ساختار و سازماندهی نیاز است. آنها ممکن است در میان هرج و مرج و عدم اطمینانی که آنها را احاطه کرده است به دنبال نظم باشند.

کسانی که برای اولین بار یک گلدان را می بینند اغلب برای وضوح و هدف تلاش می کنند. آنها مایلند بر زندگی خود کنترل داشته باشند، اما گاهی اوقات احساس می کنند کنترل ندارند. چیزی که آنها در اعماق خود از دست داده اند سازماندهی و جهت است.

شاید بپسندید: آیا احساسات خودت رو راحت کنترل می کنی!؟ | اگه نمی دونی یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

دیدن سیب

وقتی کسی ابتدا متوجه یک سیب می شود، معمولاً نشان می دهد که برای دانش و درک تلاش می کند. آنها مشتاق تحریک فکری هستند و مجذوب ایده های جدید هستند.

این افراد اغلب تمایلی سیری ناپذیر برای یادگیری، کاوش در فرهنگ های مختلف و گسترش افق های خود دارند. چیزی که آنها در اعماق خود از دست داده اند رشد همه جانبه است.

شاید بپسندید: فقط باهوشا میتونن بگن که کدومیکی از این عروس خانم های عصبانی، عروس اقای داماده!؟

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی بر نوع نگاه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:با پیدا کردن نکته تصویر قطار و مسافراش، ثابت کنید که کارآگاهی تیزبین هستید!

 

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:قرار باشه یکی از  این 5 میوه رو انتخاب کنی، کدومه!؟ | چقدر  میتونی احساسات بقیه رو درک کنی!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آقای داماد برای دیدن عروس خانم اونقدر عجله داشته که رفته سالن آرایش اونو ببینه، داماد کیه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: چه کسی کیف دستی زن تصویر رو دزدیده!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:کدوم زن، کودک رباست!؟ | قبل از اینکه به هدفش برسد او را شناسایی کنید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: کدام خودرو باید حرکت کند تا ترافیک از بین بره؟ | فقط یه نابغه میتونه ترافیک رو تو 10 ثانیه حل کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:  کدومیکی احتمال زنده موندنش بیشتره؟|مرد زنده به گور شده یا مردی که کوسه بهش حمله کرده!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: کدومیکی از افراد حاضر تو قبرستون، زنده نیست!؟ | تیزبینی و نکته سنجی خودت رو اثبات کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: تست هوش شناسایی صاحب گربه: کدومیکی صاحب گربه است؟

شاید برایتان جالب باشد

کدومیکی از این خانم خانما، همسر این آقای مافیاست!؟

چقدر دقیق و نکته بین هستی!؟ با پیدا کردن سگی که با بقیه متفاوته دقت ات رو امتحان کن!

کدومیکی از این دو اینفلوئنسر اینستاگرام، یه آدم واقعی نیست و بواقع یه خون آشامه!؟

تو زندگی و انجام کارها مستقل هستی یا وابسته به دیگران!؟ یکی از این 3 گلدان را انتخاب تا مطمئن بشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا