;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت بینایی: مار را بین زرافه ها پیدا کن!

آزمون قدرت بینایی با شناخت مار: یک هنرمند مجارستانی، نقاشی های متفاوتی را خلق می کنید. وی در اثار هنری خود تلاش کرده است مغز و چشمان مخاطبان آثار خود را به چالش بکشد. وی از این طریق تلاش کرده است که مغز و ذهن و چشمان مردم را به فعالیت بیشتر وادار کند. زندگی ماشینی امروز باعث شده که مغز و چشم نیز به مانند دیگر اعضای عمومی بدن فاقد فعالیت باشد.

بر همین اساس او در آثار خود، در کنار جزئیات کلی تصویر، شی متفاوتی را جایگزین کند. در چالشی که امروز برای شما تهیه کرده ایم، دوداس تعداد زیادی لاک پشت به تصویر کشیده است. اما در میان این لاک پشت ماری هم با زبان دو شاخ خود دیده می شود که کاملا شبیه لاک پشت ها ست. با آزمون قدرت بینایی با شناخت مار، وب سایت خبری چشمک را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید: تست بینایی: گورخر را در میان زرافه ها شناسایی کنید!

آزمون قدرت بینایی با شناخت مار

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود. پس آزمون قدرت بینایی با شناخت مار مجله خبری چشمک را نیز انجام دهید.

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند. به تصویر با دقت نگاه کنید. همه زرافه ها را از نظر بگذرانید. یکی از زرافه ها با گردن دراز در واقع یک مار است که زبان نازک دو شاخش نیز دیده می شود. آیا می توانید تشخیص دهید آن مار کجاست؟

تصاویری شبیه تصویر آزمون قدرت بینایی با شناخت مار تصویر می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود. برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر آزمون قدرت بینایی با شناخت مار نگاه کنید. رکورد یافتن این تصویر 5 ثانیه بوده است. اما طراحان این تصویر معتقدند که افراد چشم عقابی در زمان کمتر هم می توانند مار را در تصویر شناسایی کنند.

شاید بپسندید: چیستان: نام حیوان درنده ای است که آدم ها سرش را می خورند!

آزمون قدرت بینایی با شناخت مار

بیشتر بخوانید: چیستان: تو زندگی دوبار رایگان بهت میدن، اما بار سوم بابتش ازت پول میگیرن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه نمی دونی تو چی استعداد داری یکی از این چشم ها را انتخاب کن!

 

.

.

.

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه 13 چهره مخفی تصویر را پیدا می کنی!

پاسخ آزمون قدرت بینایی با شناخت مار

اگر نتوانستید مار را بیابید ما آن را علامت زده ایم. تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خود مار را بیابید.

شاید بپسندید: به شاهدخت کمک کنید تا شاهزاده طلسم شده اش را بین قورباغه ها پیدا کند!

.

.

.

.

.

 شاید بپسندید: چه جوری وایمیستی | نحوه ایستادن نشان میده که چقدر اعتماد به نفس داری!؟

پاسخ در زیر آمده است. اگر می خواهید ببینید مار کجاست، هنوز فرصت هست. اگر می‌خواهید یک بار دیگر نگاه کنید، اکنون فرصت دارید تا به بالا بروید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: یکی از گل ها را انتخاب کن تا بهت بگم چقدر عاشق پیشه ای!؟

پاسخ آزمون قدرت بینایی با شناخت مار

امیدوارم از آزمون قدرت بینایی با شناخت مار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: حکایت شنیدنی حضرت سلیمان و زبان گربه ها | حکایت مردی که می‌خواست زبان حیوانات را بیاموزد!

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: ضرب المثل پته اش رو آب افتاد!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اگر سگ را بین گربه ها پیدا کنی چشمات مثل عقاب تیزه!

چیستان:کدام اسم دخترانه است که بر روی برخی لباس ها قرار می گیرد!؟

سوال هوش تصویری: پدر نوزاد کدامیکی از این سه مرد است!؟

حکایت ناصرالدین شاه و مرد ذغال فروش |ذغال فروشی که درباره جهنم به ناصرالدین شاه گزارش داد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا