;
تفریح و سرگرمی

هوش کارآگاهی‌ات رو فعال کن و بگو چه کسی در ساخت لونه سگ نقش نداشته!؟

آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت: کدامیک از افراد تصویر در ساخت لانه سگ نقشی نداشته است؟ در آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت شما باید با کمک نشانه و سطح ادراک و تحلیل منطقی خود، فرد فاقد مسئولیت و کسی که در ساخت لانه سگ مشارکت نداشته را شناسایی کنید. به واقع اوقات فراغت و چگونگی سپری نمودن آن از جمله مسائلی است که امروزه بسیار مورد توجه کارشناسان حوزه سلامت قرار گرفته است. برخی از بیماری هایی که ممکن است امروزه با آن روبرو باشیم، بدلیل کاهش تحرک جسمی و مغزی است. بنابراین بسیاری معتقدند برای سلامت جسم، ورزش صبحگاهی یا عصرگاهی چند دقیقه ای برای بدن لازم است. وقتی جسم نیازمند تمرین و ورزش است ذهن و مغز نیز برای حفظ سلامتی خود به تمرین و ورزش کردن نیازمند است.

مجله خبری چشمک با درک این مسئله تلاش می کند تا روزانه جدیدترین و جذاب ترین سوالات و بازی های هوش تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. شما می توانید با اختصاص تنها چند دقیقه از وقت فراغت خود برای انجام این سوالات و بازی های معمایی، سلامت مغز خود را در سنین کهنسالی و میان سالی تضمین نمائید. با آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت با مجله خبری چشمک همراه باشید و تلاش کنید تا این معمای تصویری را در کمتر از 3 ثانیه حل نمائید.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوب باشه در 15 ثانیه، مجموع معادله آخر را بدست میاری!

آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت

بخش قابل توجهی از معماهای تصویری بیشتر از آنکه نیازمند منطق و تحلیل باشند، تلاش دارند تا توانائیهای شناختی شما را به صورت عملی محک بزنند. اما ذهن آنقدر گرفتار کلیات شده است که نمی تواند بدیهی ترین چیزها را مشاهده کند. بنابراین این سوالات تصویری تلاش می کند تا قدرت تمرکز و جزئی نگری را در ما افزایش دهند. انجام چنین آزمون هایی می تواندشما را دقیق تر و جزئی نگرتر کند.

لذا اگر احساس می کنید که نیازمند چنین آزمون ها ومعماهای تصویری هستید آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت و آزمون های مشابه را که در بخش سرگرمی مجله خبری چشمک با شما به اشتراک گذاشته می شود را فراموش نکنید.

در صورتی که به دنبال اثبات قدرت بینایی و دیگر مهارت های شناختی خود هستید،آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت را دنبال کنید. واقعا کدامیک از این افراد در ساخت لانه سگ نقشی نداشته است؟ شما وظیفه دارید با دلیل و در یک نگاه این فرد فاقد مسئولیت را شناسایی کنید. اگر آماده هستید به دقت به تصویر آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت نگاه کنید. یادتان باشد که 3 ثانیه وقت دارد.

شاید بپسندید: اگه باهوشی سریع بگو کدوم یکی ادای نقاشا رو در میاره!

آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هر چیز و هر کس آن را دارد!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی آنچه تو از رو می خوانی من از برم!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تو محیط کار بیشتر روحیه همکاری داری یا رقابت، چیزی که اول می بینی جوابتو میده!

پاسخ آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت

موفقیت شما در آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت وابسته به قدرت تمرکز و جزئی نگری شماست. اگر در یک نگاه نتوانستید از تصویر چیزی متوجه شوید، یک فرصت 3 ثانیه ای دیگر در اختیار شما گذاشته می شود.

شاید بپسندید: (ویدیو) برداشت دیدنی عسل کوهی| این عسل با زنبورای توش واقعا پرخاصیت هست!

.

.

.

شاید بپسندید:  حکایت حرف مفت زدن| ضرب المثل حرف مفت زدن از کجا آمد!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:بگو دوست داری روی کدام نیمکت بنشینی تا بگم چقدر با دیگران همدلی داری!؟

پاسخ آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت:لانه سک کاملاً از چوب ساخته شده است. سه نفر اول از سمت چپ هر کدام ابزاری دارند که از آن در جهت ساخت این لانه استفاده کرده اند. مرد اول از سمت راست آجر به دست دارد. در این لانه از آجر استفاده نشده است. لذا به نظر می رسد که این فرد در ساخت این لانه، مشارکتی نداشته است.

شاید بپسندید:فقط یه چشم عقابی میتونه چنگالی که با بقیه فرق داره رو شناسایی کنه!

پاسخ آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت

احتمالاً بپسندید: (ویدیو)تایم ناهار در یکی از روستاهای هند!| لامصب چرا ملاقه استفاده نمی کنی!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی مرد فاقد مسئولیت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون دقت ذهن:خرسی که خودش رو از شکارچی مخفی کرده پیدا کن!

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: روح شما تشنه چیست؟ یک نماد را انتخاب کنید تا متوجه شوید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: تست هوش: با دست زدن به یکی از لیوان ها تعادل صف بین لیوان های خالی و پر ایجاد کنید!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگر نکته تصویر ببر حنگلی را پیدا کنی، جزو 1 درصد تیزبین جهان هستی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: (ویدیو) جالب تهیه شیرنی زبان در قنادی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

دانش آموزی که داره تقلب می کنه رو شناسایی کنی نابغه ای!

داستان ضرب المثل عطایش را به لقایش بخشیدم!

اگر تونستی جادوگر را در تصویر 7 ثانیه ای پیدا کنی،چشمات مثل عقابه.

فیلم سر کار گذاشتن ببر توسط میمون (خیلی باحاله)

ضریب هوشی‌ات رو با جابجایی یک چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

معمولا چه رنگ لباسی را بیشتر می پوشید و انتخاب می کنید؟ نتیجه رو حتما ببین

شاید بپسندید: آدم گوشه گیر و منزوی هستی یا اجتماعی و فعال!؟ یه گیتار را انتخاب کن تا بهت بگم!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا