;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این 3 زن، کودک خودش رو بغل نکرده!؟

آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد: کدامیک از این سه زن، فرزند کس دیگر را در آغوش گرفته است؟ این شاید ساده ترین سوالی باشد که از شما پرسیده می شود. در آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد، شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه معمای تصویر را رمزگشایی کنید. طراح این آزمون معتقد است که تنها افراد باهوش، تیزبین و کسانی که دارای هوش کارآگاهی بالا هستند، می توانند این آزمون را حل کنند. کافی است متمرکز باشید. زمان شما محدود است.

با توجه به آنچه در بالا گفته شد باید گفت که اگر شما ذهن خارق العاده و تیزبینی همچون عقاب داشته باشید، می توانید رکوردی جدید در رمزگشایی تصاویر معمایی را از خود به جا بگذارید. باید بدانید که سوالات و معماهای تصویری توانسته اند محبوبیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی به دست آورند. از این نظر، ما شما را تشویق می کنیم که این تمرین یا آزمون جدید را که به دلیل سطح دشواری بالای آن در مدت کوتاهی به شدت مورد توجه قرار گرفته است را رمزگشایی کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد همراه شوید.

شاید بپسندید:اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی تیزبین و نابغه ای!

آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد

اگر فکر می کنید جزو افراد نابغه در حل معماهای تصویری هستید و همواره به هوش بالای خود افتخار می کنید، امروز آزمونی جدید را با شما به اشتراک می گذاریم که می تواند ادعای شما را ثابت یا رد کند. پس آیا شما جزو سریع ترین کاربران هستید؟ اگر اینطور فکر می کنید، پس تحت فشار قرار می گیرید تا آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد را رمزگشایی و حل کنید. سعی کنید این تصویر را به خوبی مرور کنید، زیرا پاسخ در جزئیات است.

شما در تصویر آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد باید به دنبال پاسخ این سوال باشید که کدامیک از این 3 زنان، فرزند زن دیگری را به بغل گرفته است؟ شما در تصویر سه زن را مشاهده می کنید که هر کدام یک کودک را به بغل گرفته است. شما باید به تصویر دقیق نگاه کنید و بگوئید کدامیک بچه دیگری را در آغوش گرفته است؟ به عبارت دیگر کدامیک مادر واقهی فرزندی که در بغل دارد نیست؟ طراح آزمون معما معتقد است که تنها 2 درصد از مردم در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای توانسته اند این آزمون را رمزگشایی کنند. اگر آماده اید تصویر را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید:اگه میخای نقاط ضعف خودت را شناسایی کنی، یکی از خانه ها را انتخاب کن!

آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از این خرگوش ها می تونی اطلاعات جالبی را درباره خودت و اطرافیانت بفهمی!

.

 

 

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل فلک همیشه به کام یکی نمی گردد!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آیا می توانی این معمای ریاضی را در 5 ثانیه حل کنی!؟

پاسخ آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد

پاسخ آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد را فهمیدی؟ آیا به زمان بیشتری نیاز دارید؟ سعی کنید به «ژن‌هایی» که بین مادر و کودک به ارث می‌رسند فکر کنید، این امر در یافتن اینکه کدام نوزاد متعلق به مادر دیگری است، بسیار مهم است.

شاید بپسندید: در کمتز از 10 ثانیه مجموع عددی میوه ها را در معادله آخر پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: در مواجه با شرایط سخت، چیکار می کنی!؟

پاسخ آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد: پاسخ در دسترس شما بود! شما فقط باید زنی را پیدا می‌کردید که تقریباً هیچ ویژگی مشترک نزدیک با نوزاد در آغوشش ندارد، بنابراین زن شماره 1، کودک زن دیگری را در آغوش دارد. او فک مثلثی دارد که با کودک کاملا متفاوت است. رنگ چشمان این زن نیز با رنگ چشم نوزاد کاملاً متفاوت است. اما دیگر زن ها حداقل در یک مورد ویژگی های مشترک با نوزاد دارند. از سوی دیگر دو زن دیگر دوتا دستاشون رو دور بچه‌ گرفتن که یه وقت از بغلشون نیوفته ولی زن سمت چپ نه. او به مانند بقیه حس مادرانه به بچه را نداره و بچه خودش نیست. پس دو زن دیگر مادر واقعی هستند.

این معماها تلاش دارند توانائیهای شناختی شما (دقت، تمرکز و بینایی و جزئی نگری) را افزایش دهند. لذا ممکن است گاهی چندان با منطق همراه نباشد.

شاید بپسندید: توانایی محاسباتی خودت رو با حل این معادله ارزیابی کن!

پاسخ آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگه تو 6 ثانیه تفاوت دو تصویر زرافه را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: آدم ساکتی یا پرحرف | یکی از مترسک ها را انتخاب کن تا بفهمی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: از آسمان به زمین می آید و اگه حرف اولش رو برداریم اسم یک حیوان می شود!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آیا ساقدوش راست میگه و عروس خانم قبلاً با کسی ازدواج کرده!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: نام کشوری است که سه حرف اولش نام یکی از سبزیجات است!

 

برایتان جالب خواهد بود

یکی از گل ها را انتخاب کن تا بگم که در کارها وظیفه شناسی یا یک آدم زیرکار در رو!

تست قدرت بینایی: اگه زرافه را بین ببرها پیدا کنی، چشات مثل عقاب تیزه!

داستان شنیدنی شیطان و زن مکار !

 تست قدرت دید: 3 تفاوت تصویر شتر دو کوهان را پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا