;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی قاتل در شهربازی: اگر قاتل را در 3 ثانیه شناسایی کنی، باید بگم فوق العاده باهوشی!

آزمون شناسایی قاتل در شهربازی: چه کسی او را به قتل رساند؟ فقط یک نابغه واقعی می تواند این معما تصویری یا سوال  ذهنی را تنها در 3 ثانیه حل کند. آیا شما از جمله کسانی هستید که به تیزهوشی و تیزبینی خود اعتماد زیادی دارید. اگر این گونه است آزمون شناسایی قاتل در شهربازی را از دست ندهید. با حل و رمزگشایی این آزمون به خود و اطرافیان خود اثبات کنید که یک نابغه واقعی هستید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی قاتل در شهربازی همراه باشید.

آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زن کودک ربا را شناسایی کنید!

سوالات، معماها، پازل های تصویری و دیگر اقسام بازی های فکری در شبکه های اجتماعی مانند TikTok، Twitter، Facebook و YouTube بسیار محبوب هستند. فکر می کنید چرا این گونه است؟ چرا همه به دنبال بازی های فکری هستند؟ باید در جواب گفت که به باور پژوهشگران آزمون ها و تست های ذهنی سطح تمرکز را بهبود می بخشد و به بالا بردن توانایی های شناختی هر فردی که سعی در حل آن در چند ثانیه دارد ،کمک می کند. آزمون شناسایی قاتل در شهربازی نیز یکی از همین آزمون هاست. آزمونی که شما را به یک چالش جدی دعوت می کند.

آزمون شناسایی درب زندان: به شاهزاده خانم کمک کنید تا از برجی که زندانی شده، فرار کند!

آزمون شناسایی قاتل در شهربازی

اگرچه معماها و تست های هوش و … که در مجله خبری چشمک به اشتراک گذاشته می شود، از نظر برخی ممکن است ساده به نظر بیایند، اما ما معتقدیم که مخاطبان این آزمون ها به دلیل بالا رفتن سطح توانائیها به این جمع بندی می رسند. تمرین و انجام منظم این سوالات به رشد مهارت های شناختی شما کمک می کند، بدون آنکه خود متوجه باشید. اما بعد از مدتی در برخورد با پدیده ها و … متوجه می شوید که دقیق تر و نکته سنج تر شده اید.

اگر فکر می‌کنید می‌توانید کارآگاه FBI باشید، اکنون زمان آن است که آن را در آزمون شناسایی قاتل در شهربازی ثابت کنید.

آزمون شناسایی زن احمق: کدامیک از این دو زن با توجه به فعالیت خود، می تواند یک احمق باشد!

در تصویر آزمون شناسایی قاتل در شهربازی را که برای شما به اشتراک گذاشته ایم،  چهار نفر را خواهید دید که سوار یکی از وسایل شهر بازی شده اند. ماموریت شما به عنوان یک کارآگاه FBI، پیدا کردن قاتلی است که یکی از کارکنان شهربازی را به قتل رسیده است.

یک کمک، اگر فکر می کنید این مرد ریش دار با کیفی در دست است، کاملا در اشتباه هستید. ما فقط 3 ثانیه به شما فرصت می دهیم تا به این آزمون شناسایی قاتل در شهربازی پاسخ صحیح بدهید.

 

شاید بپسندید: اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

آزمون شناسایی قاتل در شهربازی

.

شاید بپسندید:چالش سخت: اگر باهوش و زیرکی بگو کدام بچه را از مرگ نجات می دهی؟!

.

.

.

.

 

شاید بپسندید: تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: بگین چی جوری دستتون رو مشت می کنید، تا بگم چه شخصیتی دارید!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی قاتل در شهربازی

چطور گذشت؟ اگر نتوانستید پاسخ صحیح آزمون شناسایی قاتل در شهربازی را بیابید، 3 ثانیه دیگر به شما فرصت می دهیم تا تمام جزئیات را تجزیه و تحلیل کنید و حقیقت را کشف کنید. اگر هنوز نمی توانید، به پایین صفحه بروید  تا راه حل را بیابید.

احتمالاً بپسندید:با توجه به علائم و نشانه ها،کدامیک از افراد فروشگاه تصمیم به خودکشی دارد!؟

.

.

 

جالب است: آزمون تشخیص فرد ثروتمند: نکته سنجی خود را با شناسایی فرد ثروتمند تصویر اثبات کنید!

 

.

.

برایتان جالب خواهد بود: ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

پاسخ آزمون شناسایی قاتل در شهربازی: اگر دقت کنید، پسر سمت راست تصویر زیر جلیقه اش لکه خون دارد. در حالی که پسر دیگر یک دینامیت در دست دارد که اگر پلیس برای دستگیری آنها مراجعه کند آن را پرتاب کند. بنابراین قاتل، این دو کودک هستند. آنها کسانی بودند که به زندگی خدمه شهربازی پایان دادند و شما به موقع متوجه آن نشدید.

 

شاید بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

پاسخ شناسایی قاتل

چالشی که عجیبه: کدوم معلم وضع مالیش بهتره؟!

 

امیدوارم از آزمون شناسایی قاتل در شهربازی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

معمای چالشی حق با کیه؟ سخته بفهمی کدوم داره راست می گه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آزمون شناخت بیمار در حال مرگ: کدام بیمار با توجه به بریدن لوله سرم ها، اول خواهد مرد!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: اگر می کنی خیلی تیزبینی، پس اشتباه تصویر اتاق نشیمن را در عرض 5 ثانیه پیدا کن؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آزمون شناسایی قاتل شاهزاده: از هوش کارآگاهی خودت استفاده کرده و قاتل را شناسایی کنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آزمون شناسایی افراد بینا: فردی را که ادای نابینایان را در می‌آورد را شناسایی کنید!

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناخت خون آشام: اگرتیزبینی فوق العاده داری، جوان خون آشام را شناسایی کن!

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

عملکرد کدامیک از دو نفر درباره کسی که توسط مار نیش زده شده، درست نیست!؟

برایتان جالب خواهد بود

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

تست قدرت بینایی نوشته مبهم: قدرت بینایی خود را با شناسایی نوشته درون تصویر بسنجید!

شناسایی دزد: چه کسی بچه گربه دزدیده است!؟

 آزمون شناسایی اشکال در تصویر: اگر احساس می کنی خیلی تیزبین هستی اشکال تصویر را پیدا کن!

شناسایی فرد مرده بوتیک : اگر باهوشی، فرد مرده را در تصویر شناسایی کن!

نکته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا