;
تفریح و سرگرمی

اگر چشمات مثل عقاب باشه در 10 ثانیه ساعت را در جنگل پیدا می کنی!؟

آزمون شناسایی ساعت در جنگل: وب سایت چشمک این بار هم با یک پازل تصویری مهمان شما شده است. این پازل یا آزمون شناسایی ساعت در جنگل فوق العاده است. شما تصویر جالبی از حنگل آفربقا و حیوانات متعددی همچون فیل و زرافه و تعدادی توریست را مشاهده می کنید.

اما اگر خوب دقت کنید متوجه می شوید که در تصویر یک ساعت پنهان شده است. این تصویر خیره کننده مطمئنا بینایی و صبر شما را آزمایش خواهد کرد. در این بازی تصویری با عنوان آزمون شناسایی ساعت در جنگل، شما باید به دنبال ساعت مخفی باشید. برای این کار تنها 10 ثانیه فرصت دارید؟ با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی ساعت در جنگل همراه باشید.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود. پس آزمون شناسایی ساعت در جنگل مجله خبری چشمک را نیز انجام دهید.

شاید بپسندید: کدام یک از این دو زن احتمال دارد توسط کوسه صید شود!؟

آزمون شناسایی ساعت در جنگل

تصاویری شبیه تصویر آزمون شناسایی ساعت در جنگل می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود. برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر آزمون شناسایی ساعت در جنگل نگاه کنید. رکورد یافتن این تصویر 15 ثانیه بوده است. اما طراحان این تصویر معتقدند که افراد چشم عقابی در 10 ثانیه می توانند ساعت تصویر را شناسایی کنند.

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند.

آماده اید! شروع کنید به یافتن ساعت!

شاید بپسندید: چیستان: اسم شهری است که بخش اول ان نام یک خواننده و بخش دومش یک ماده معطر است!؟

آزمون شناسایی ساعت در جنگل

شاید بپسندید: حکایت حلال و حرام از سری داستان های هزار و یک شب | جادوی پول حلال

.

.

.

.

شاید بپسندید: پاسخ عبارت 8÷2(2+2)=؟ چند می شود | فکر نکن ساده است!؟

.

.

.

شاید بپسندید:داستان انگیزشی دو مرد ماهیگیر | فرصت ها مانند ابر بهار در گذرند!

جواب آزمون شناسایی ساعت در جنگل

اگر نتوانستید موجودات زنده گفته شده را بیابید ما آن را علامت زده ایم. تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خود این سه موجود را بیابید.

شاید بپسندید: جمیل و جمیله: ماجرای تلخ پسری که عاشق دختر طلسم شده بود+بخش دوم

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان دو غلام | هیچگاه از روی ظاهر افراد قضاوت نکنید!

پاسخ آزمون شناسایی ساعت در جنگل: ساعت در این تصویر علامتگذاری شده است.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که کدامیک از این دو زن، مادر دختر بچه است!؟

شناسایی ساعت در جنگل

امیدوارم از آزمون شناسایی ساعت در جنگل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

مجموع ارزش عددی میوه ها را در عبارت آخر پیدا کنید | فقط 15 ثانیه وقت دارید!

روح و روان‌تان تشنه چیست؟ | یک نماد را انتخاب کنید تا متوجه شوید!

ماجرای مرد هیزم شکن و فرشته و جنیفرلوپز | چرا مردها مجبور به دروغ گفتن می شوند (آخر خنده)

 چیستان: کدام حیوان است که بخش آخرش یک عدد یک رقمی است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا