;
تفریح و سرگرمی

اگه خرس عروسکی رو تو این تصویر پیدا کردی،حتما بخاطر تیزبینی ات برا خودت اسپند دود کن!

آزمون شناسایی خرس عروسکی: این بازی فکری فقط برای افراد تیزبین با ضریب دقت و تمرکز بالا ست. فقط آنها می توانند خرس عروسکی پنهان را در 5 ثانیه پیدا کنند. تیزبینی و قدرت دیدتان را اینجا تست کنید. شما در اینترنت با انواع و اقسام تست‌های IQ اغلب برای تعیین اینکه آیا فردی دارای ضریب هوشی بالا یا پایین (IQ) است، روبرو هستید، اما آزمون شناسایی خرس عروسکی امروز میزان توانایی های شناختی شما را اندازه گیری می کند، یعنی میزان دقت، تمرکز و قدرت دید شما!

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص خدمتکار قاتل: یکی از این سه تا زن کسی رو تو هتل کشته، اگه باهوشی پیداش کن!

بازی های فکری احتمالاً سرگرم کننده ترین و هیجان انگیزترین راه برای اندازه گیری تفکر منطقی و توانایی های حل مسئله یک فرد است. و ما یکی را برای اندازه گیری توانائیهای شما آماده کرده ایم. آیا آماده اید تا خود را به چالش بکشید و در طول مسیر کمی سرگرم شوید؟ پس با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی خرس عروسکی همراه شوید.

شاید بپسندید: یکی از خرسا رو انتخاب کن تا بگم، میزان بلوغ عاطفی و فکری ات چقده!؟

آزمون شناسایی خرس عروسکی

بیایید نگاهی به بازی فکری امروز بیندازیم. در این پازل تصویری، می‌توانید گروهی از کودکان را مشاهده می کنید که گویا در حال مسابقه دو و میدانی هستند. دقیقا شش کودک در حال مسابقه با یکدیگر هستند. اگر به تصویر دقت کنید، متوجه خواهید شد که چیزی در تصویر وجود دارد که نباید وجود داشته باشد.

به طور دقیق، یک خرس عروسکی در جایی در تصویر آزمون شناسایی خرس عروسکی پنهان شده است. می توانید بفهمید کجاست؟ طبق معمول برای این بازی فکری محدودیت زمانی داریم. شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا خرس عروسکی را پیدا کنید. آیا می توانید خرس عروسکی را در 5 ثانیه پیدا کنید؟بیایید امیدوار باشیم که بتوانید!

احتمالاً بپسندید: افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

چشمان خود را آماده کنید. فقط افرادی با چشمان بسیار تیز می توانند در 5 ثانیه در آزمون شناسایی خرس عروسکی موفق شوند. زمان شما از الان شروع می شود! به یاد داشته باشید، 5 ثانیه و نه بیشتر.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت: فقط نابغه ها میتونن پاسخ بدن: گرگینه تصویر کیه!؟

آزمون شناسایی خرس عروسکی

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد بی پول، کدام فرد فقیر و بی پول است!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:اگه قدرت تمرکزت بالا باشه تو یه نگاه، ماری که میون زرافه هاست رو شناسایی کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

پاسخ آزمون شناسایی خرس عروسکی

زمان 5 ثانیه ای به پایان رسید. آیا هنوز خرس عروسکی را پیدا کرده اید؟ ما اکنون پاسخ را فاش می کنیم! اما قبل از آن بهتر است بار دیگر تصویر آزمون شناسایی خرس عروسکی را مورد بررسی قرار دهید.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس تعداد گرگ:بگو تو تصویر چند تا گرگ دیدی تا بگم چقدر آدم منطقی هستی!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: اگر 12 اشتباه تصویر را پیدا کنی، دیگه یه لحظه صیر نکن، بخاطر اینکه چشم نخوری اسپند دود کن!

.

.

.

شاید بپسندید: فقط هرکول پوآرو تو یه نگاه تونست مجرم تحت تعقیب را تو این تصویر شناسایی کنه!|خودتو امتحان کن!

پاسخ آزمون شناسایی خرس عروسکی: بازی های فکری تقویت کننده خلق و خوی عالی هستند و از نظر علمی ثابت شده است که توانایی های شناختی و مهارت های استدلال منطقی شما را بهبود می بخشد. به طور خلاصه، بازی های فکری شما را باهوش تر و دقیق تر می کند. بنابراین، مطمئن شوید که آن را در برنامه روزانه خود قرار می دهید. خرس عروسکی در تصویر علامتگذاری شده است. ایا آن را قبلاً دیدید!؟

شاید بپسندید: آزمون شناسایی کارمند: میخای ببینی چقدر تیزبینی، پس کارمند واقعی شرکت را شناسایی کن!

پاسخ آزمون خرس عروسکی

امیدوارم از آزمون شناسایی خرس عروسکی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها: فکر می کنید تیزبین مثل عقابید، پلنگ استتار شده را تو 3 ثانیه پیدا کنید!

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: کسی که با شما ازدواج می کنه، خوشبخت میشه!؟| یه دسته گل را انتخاب کن تا جوابش رو بفهمی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: از چه چیز واقعاً نگرانی!؟ اگه میخای بدونی کافیه به عکس نگاه کنی و یکی از حیوونای خاص را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: فقط کسایی که دقت و تمرکز بالا دارند 6 تفاوت تصویر مزرعه را پیدا می کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت فقیر پرخور و هیزم فروش از سری داستان های حکمت آمیز مثنوی معنوی

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. اما همگی برای افزایش دادن فعالیت های مغزی مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگر دقت و تمرکزت 20 باشه، خیلی راحت 10 تا تفاوت اسب سمت راست و چپ را پیدا می کنی!

برایتان جالب خواهد بود

کدوم یکی از این خانما تو چشم و هم چشمی دست همه رو بسته و این بار خودشو شاهزاده جا زده!

آزمون شناسایی مسافر زمان: یه آدم از آینده در این تصویر حضور داره، کجاست!؟

چی تو تصویر دیدی تا بگم چه جور آدمی هستی! | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

اگه قدرت دیدت مثل شاهینه، پس تفاوت های این تصویر زیبا را در 5 ثانیه پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا