;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی حقیقت: کدام یک از افراد تصویر در مورد دو نوزاد حقیقت را می گوید؟| دکتر یا پدر نوزاد!؟

آزمون شناسایی حقیقت: در آزمون امروز شما می توانید با توجه به نوع پاسخی که به آزمون ارائه می دهید، روحیات خود را شناسایی کنید. در این آزمون تنها کاری که شما باید انجام دهید، شناسایی حقیقت است!؟ اینکه که کدامیک از افراد تصویر در حال گفتن حقیقت است. بنا به تشخیص شما و پاسخی که ارائه می دهید، شما می توانی روحیات خود را بهتر بشناسید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی حقیقت همراه باشید.

اگر خود را  یک نابغه در حل معماها و انواع پازل های تصویری می دانید در جای خوبی قرار گرفته اید تا ادعای خود را اثبات کنید. تصویر آزمون شناسایی حقیقت تصویر از جمله تصاویر معمایی است که در شبکه های اجتماعی به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این پازل توانسته است به خوبی ذهن و فکر کاربران را به چالش بکشد. بسیاری از کاربران در تلاش اول نتوانسته اند این معما را رمزگشایی کنند. پس با آزمون شناسایی حقیقت همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت زن راستگو: به نظر شما کدامیک از این سه زن در حال دروغگویی است!

آزمون شناسایی حقیقت

به این ترتیب در چند ساعت اخیر چالش تصویری جدیدی که در شبکه های اجتماعی در حال ترند شدن و همرسانی های فراوان است، در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است. این تصویری است که در آن شما باید در آن فردی که حقیقت را می گوید را شناسایی کنید. 85 درصد از شرکت کنندگان در نگاه اول قادر به رمزگشایی آزمون شناسایی حقیقت نیستند و پس از امتحان در بار دوم و سوم توانستند آزمون را رمز گشایی کنند.

پس اگر آماده هستید با دقت به تصویر آزمون شناسایی حقیقت نگاه کنید. این آزمون، تمرکز و دقت زیادی لازم دارد. لذا تلاش کنید ذهن خود را آرام کنید. چشمان خود را برای چند ثانیه ببندید و سپس به تصویر نگاه کنید.

در صحنه ای که در زیر مشاهده خواهید کرد، متوجه خواهید شد که اتفاقات زیادی همزمان در جریان است و اگرچه به نظر می رسد که همه در حال ریسک کردن هستند، اما فقط یک نفر است که واقعاً اهل فکر نیست. این فرد کدام است. فردی که می توانیم به او خنگ ترین فرد تصویر لقب دهیم.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اظهارات درست: کدامیک از این دو زن درباره کودک تصویر راست می گوید!؟

آزمون شناسایی حقیقت

احتمالاً بپسندید: تست هوش ریاضی: اگه تو ریاضی فرز و چالاکی باید بتونی 10 ثانیه ای حلش کنی!

.

.

.

 

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشای نابغه: در 3 ثانیه قاتل پرنسس را در تصویر شناسایی کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست حسادت با ماهی: یکی ماهی را انتخاب کن تا بگم چه کسی به شما حسودی می کنه!؟

پاسخ آزمون شناسایی حقیقت

زمان شما به پایان رسید. ایا موفق شدید که فرد راستگوی تصویر را پیدا کنید؟ اگر چنین است، شما هم جزو نابغه هایی هستید که می توانند به راحتی معماها و سوالات تصویری را حل کنند. اما اگر موفق نشدید شما بخشی از افرادی هستید که هنوز نتوانسته اید مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را در احاطه خود بگیرید. می توانید بار دیگر امتحان کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب گل: یکی از گل ها را انتخاب تا بگم آیا واقعاً فرد شادی هستی یا خیر!؟

.

.

 

در صورتی که تیزبین باشی در 3 ثانیه فردی که تکه نان را برداشته، شناسایی می‌کنی!

 

 

.

شاید بپسندید: آزمون هوش شناخت دروغگو: اگر باهوشی سریع بگو کدومیکی داره دروغ میگه!؟| زنه با بچه!

پاسخ آزمون شناسایی حقیقت: حقیقت این است که این زن دو نقطه نسبتاً مشکوک روی گردن خود دارد، اینها به وضوح تأیید می کنند که او یک خون آشام است. در این زمینه، تنها چیزی که باقی می ماند این بود که با دقت به ویژگی های کوچولوها نگاه کنید و اگر بسیار چابک باشید، علاوه بر رنگ مو متوجه چشمان خون آشام قرمز نوزاد واقع در سمت چپ شده اید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پرستار مشکوک: کدامیک از این سه زن، تصمیم به ربودن نوزاد دارد!؟

پاسخ آزمون حقیقت

احتمالاً بپسندید: چه کسی دروغ می گوید؟|بتونی این معما را حل کنی در باهوش بودن دست هرکول پوآرو رو از پشت بستی!

امیدوارم از آزمون شناسایی حقیقت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مرد در میان زنان: کدامیک از این سه نفر تلاش کرده خودشو یه زن جا بزنه!؟

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

چند گردشگر در این تصویر حضور دارند!؟ضریب هوشی بالای خود را با سوالات آزمون اثبات کنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت فرد دروغگو در هواپیما: آیا مرد داخل هواپیما، واقعا یک زندانی فراری است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت زن نوزاد دار: اگه تو 3 ثانبه بگی کدومیک از این 3 تا زن یه نوزاد کوچیک داره، آخر نابغه هایی!

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

احتمالاً بپسندید: اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحت مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: شناخت خطای جالب: در این تصویر چند اشتباه وجود داره!؟ فقط تیزبینا همه رو تو 3 ثانیه پیدا می‌کنند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

  احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه زمین بسکتبال: اگه تیزبینی در یک نگاه اشتباه این تصویر را پیدا می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب ماسک:یک ماسک را انتخاب کنید تا بگم تو زندگی واقعاً دنبال چی هستی!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون هوش تصویری شناخت همسر:کدامیک از افراد تحت تعقیب، شوهر این زن است!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

برایتان جالب خواهد بود

تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

شناخت خون آشام مهمانی: در این مهمانی جالب، خون آشام را پیدا کنید!

آزمون شناسایی فرزندخوانده:با هوش کارآگاهیت،کودکی که به فرزندی پذیرفته شده است را شناسایی کن!

تست سنجش تمرکز با پیدا کردن ماهی: اگر ماهی را در تصویر گربه زبل و بامزه پیدا کنی، بینایی ات عالیه!

آزمون شناسایی زن باردار در تصویر: تنها یک نگاه نکته سنج می تواند در یک نگاه زنی را که باردار است شناسایی کنند!

احتمالاً بپسندید: آزمون پیدا کردن زن متظاهر: نکته سنجی‌ات را با شناسایی زنی که تظاهر به ثروتمندی می‌کند، اثبات کن!

نوشته های مشابه

15 دیدگاه

 1. این بار شما اشتباه گفتید، نوزاد سمت چپ فرزند آن زن است، به دندان و ناخن های دست و پای بچه سمت چپ دقت کنید

 2. آقا خوناشام که گردن خودشو گاز نمیگیره که، بعدشم چشمای زنه مشکیه😐بچه ای که دست بابا هستش لباس از قبل تنشه و لباس بیمارستان نیست ولی بچه ای که دست دکتره لباسش شبیه لباسای بیمارستانه

 3. به نظر من غلطه چون به هرحال یه خوناشام دندون نیش بزرگتری دارن، بچه سمت چپی با اینکه دهنش بیشتر از سمت راستی باره ولی دندون نیشش پیدا نیس ولی اگه به بچه سمت راستی دقت کنی دندون نیشش زده بیرون

  1. موافقم باهات علاوه بر دندون نیش که تایید کننده ماجرا هست دو مورد دیگه هم وجود داره یک سرخی غیر طبیعی گونه های بچه ی سمت راست که داخل تصویر فقط مادر پدر اونو دارند و دکتر خیلی کمشو داره و یه مورد دیگه که ناخن های بچه هست

 4. وات د… هرکی رو گردنش دوتا نقطه قرمز داره خون‌آشامه؟ آر یو کیدینگ می؟ اون توسط خون‌آشام گزیده شده در واقع:/ احمقانه بود!
  حق با مرد سمت چپه چرا که نگاه زن به دکتر جوری هستش که انگار از حرفش تعجب کرده اما نگاهی، اونم بدین شکل به شوهرش نداره پس یعنی از حرفش همچینم متعجب نشده.
  و اینکه نمیدونم بخاطر کیفیت عکسه یا چی اما نه چشم قرمز مشخصه نه دندون

 5. اشتباه میکنید بچه سمت راست دندان نیش داره. هم دست هاش و هم پاهاش ناخنای خیلی تیز و بلند دارن.

 6. اشتباه گفتید
  شما به ناخن های بچه ای که بغل دکتر هست نگاه کن
  اون بچه به خانم آسیب زده. دور دهنش خونیه و و دندون نیش داره
  اگر معمایی میذارید خودتون دقت بیشتری کنید
  بچه سمت چپ چشماش قهوه ایه نه قرمز

 7. سلام . بچه ای که بقل همسر مرد هست بچه واقعی شونه یعنی سمت چپ . علت اینکه بچه بقل دکتر با توجه به ناخن دست و پای بلند و دندون نیشش یک خون اشامه . ولی والدین هیچ کدوم خون آشام نیستن و زن هم گردنش توسط یک خون آشام سوراخ شده . پس بچه شون هم باید یه بچه عادی باشه . در ضمن هر دو از بچه خون آشام ترسیدن و با صورت سرخ و نگران بهش نگاه میکنن .

 8. لازمه ذکر کنم خون طبق افسانه ها خون اشام ها نمیتوانند بچه دار شوند
  و خون اشام خون خودشو نمیخوره که بخواد خون روی شاه رگش باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =

دکمه بازگشت به بالا