;
تفریح و سرگرمی

3 اختلاف میان تصویر دو شاهزاده مصری وجود است، آنها را پیدا کنید!

آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون: چالش های تصویری که در آن ها باید تفاوت ها را شناسایی کنیم، برای ورزش مغز بسیار مفید هستند. آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون نیز از جمله این آزمون هاست و شما برای افزایش قدرت و تمرکز خود باید 3 تفاوت تصویر دو تصویر فرعون را در تصویر چپ و راست را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید. لازم به ذکر است که اگر بتوانید در آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون، اختلافها را در زمان مشخص شده شناسایی کنید ذهنی متمرکز و چشمانی تیزبین دارید.

موفقیت شما مستلزم دقت کافی، تمرکز و قدرت بینایی کافی است. بنابراین برای سنجش میزان توانائیهای شناختی خود با آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون مجله خبری چشمک همراه شوید. مشخص است که برای حل آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، باید تمام حواس خود را فعال کنید. 38 درصد از اشتراک کنندگان توانستند در تلاش اول تمام 3 تفاوت موجود میان دو تصویر را شناسایی کنند. با آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:کدومیک همسر این مرد متعجب است!؟ زن پلیس یا زن خانه دار!؟

آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون

اکنون که آماده هستید به تصویر آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون دقت کنید. شما در آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون با دو تصویر مشابه از تصویر فرعون روبرو هستید. وظیفه شما در آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون پیدا کردن 3 تفاوت میان تصویر فرعون راست و چپ است. در کمتر از 10 ثانیه 5 تفاوت میان این دو تصویر را پیدا کنید.

برای موفقیت در آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون تمام حواس خود را فعال کنید و با غلبه بر آزمون نشان دهید که متخصص هستید. همه جزئیات آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون را به دقت تجزیه و تحلیل کنید زیرا تنها در این صورت است که می توانید 3 تفاوت را پیدا کنید. همان گونه که اشاره شد شما فقط 10 ثانیه فرصت دارید تا پیروز شوید! زمان شما از هم اکنون شروع شد.

شاید بپسندید:چه کسی در این مسابقه دو و میدانی در حال تقلب کردن است!؟

آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون

شاید بپسندید: چه کسی مرد داخل رستوران را به قتل رسانده است!؟ زن جوان یا مرد جوان!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط نابغه ها میتونن تو 10 ثانیه معادله (44+4- 4÷4×4=؟) را حل کنند!

 

 

 

.

.

بیشتر بخوانید:چیستان: کدام کشور است که دو حرف آخرش اشاره به “خود” است!؟

جواب آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون

در صورتی که توانسته باشید 3 تفاوت دو تصویر را در آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون را در 10 ثانیه پیدا کنید به شما تبریک می گوئیم. باید بدانید که فقط افراد تیزبین تشویق می شوند تا این چالش تصویری را انجام دهند. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، طبیعی است. می توانید دوباره تلاش کنید تا تفاوت ها را پیدا کنید. مشخص است که آزمون به این راحتی نبود، اما مهم این است که شما تلاش کردید.

شاید بپسندید: چیستان جالب: دارا آن را ندارد و ندار آن را دارد، آن چیست!؟

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: چیستان: استخری کوچک است با دو دیوار دور آن، یکی سفید و نرم و دیگری تیره و سفت!

 

 

 

 

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان است که قسمت اولش یک ساز موسیقی و قسمت دومش مایه‌ حیات است!؟

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون: 3 تفاوت موجود میان فرعون سمت راست و چپ تصویر در تصویر ذیل علامتگذاری شده است. آیا شما در زمان مشخص شده توانستید همه اختلافات را پیدا کنید؟

شاید بپسندید:اسلحه پلیس گم شده است، به او کمک کنید تا از نگرانی خلاص شود!

آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: آیا به زن بیمار پای جدید پیوند کرده اند!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی تفاوت تصویر فرعون استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن کدام میوه است!؟ میوه ای که دو حرف اولش یک عدد دو رقمی است!

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگه باهوشی با حرکت دادن دو تا چوب کبریت یه معادله صحیح، درست کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: در نگاه اول به این تصویر چی دیدی!؟ | پاسخ نکات جالبی را درباره‌ات افشا می کنه!

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: می توانی آن را بگیری و به دیگران بدهی، ولی نمی توانی پرتابش کنی!

با توجه به شخصیت‌ات، بهترین راه حل برای مقابله با مشکلات را شناسایی کن! | کدوم پرنده جذابتره!؟

باهوشا بگن: کدوم زن عصبانی همسر این مرد بیچاره است!؟

از هر رنگ ماهی در تصویر دو تا هست فقط یکی از ماهی ها تک است، پیداش کنید!

شاید بپسندید:فقط یه نابغه میتونه “بابانوئل قلابی” را که در واقع یک دزد است را شناسایی کند!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا