;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل: اگر در 5 ثانیه اشتباهات موجود اتاق عمل را پیدا کنی، واقعا تیزبینی!

آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل: امروز هم مجله خبری چشمک با یک معمای تصویری جالب با شما همراه است. شما باید بتوانید که اشتباهات موجود در اتاق عمل را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای شناسایی کنید. این محدودیت زمانی میتواند سختی آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل و آزمون های مشابه را دو چندان کند. از سوی دیگر سبب رشد و توسعه مهارت های شناختی شما، به خصوص قدرت تمرکز و دقت شما شود.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

همان گونه که بارها اشاره کرده ایم مغز و ذهن شما همانند جسم تان، نیازمند تمرین و ورزش کردن است. اگر اخمیتی به ورزش مغز خود ندهید، این عضو حساس دچار رکود شده و حتی ممکن است در بلند مدت شما با بیماری هایی همچون ضعف حافظه و فراموش و … مواجه شوید. اما کارشناسای معتقدند که ورزش دادن مغز به صورت روزانه می تواند تا اندازه زیادی از این بیماری ها در کهنسالی و میانسالی پیشگیری کند. به باور این پژوهشگران، بازی های فکری همانند آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل بهترین گزینه برای تمرین مغز هستند.

آزمون شناسایی زامبی: زامبی تصویر کجاست؟ |95 درصد از مردم در این چالش تصویری شکست خوردند!

آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل

در این مطلب از سری مطالب بخش تفریح و سرگرمی چشمک، شما یک آزمون نسبتا ساده اما چالش برانگیز را مشاهده خواهید کرد. آیا می توانید اشتباه یا اشتباهات را در تصویر آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل پیدا کنید؟ فقط18 % از کاربران در امتحان اول، این چالش را انجام داده اند.

احتمالا بپسندید: بگین چی جوری دستتون رو مشت می کنید، تا بگم چه شخصیتی دارید!؟

در تصویر آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل، شما یک اتاق عمل را مشاهده می کنید. در نگاه اول بیماری توسط تیم جراحی یک بیمارستان در حال جراحی شدن است. در نگاه اول شاید چیز غیرطبیعی دیده نشود. اما اگر شما از جمله افراد نکته سنج و تیزبین باشید، بلافاصله اشتباه یا اشتباهاتی را در تصویر مشاهده خواهید کرد. آیا می توانید همه آنها را در زمان 5 ثانیه شناسایی کنید.

اگر آماده هستید با دقت به تصویر آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل نگاه کنید وتلاش کنید تا اشتباهات تصویر را پیدا کنید.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی قاتل در سینما: قاتلی در سالن سینما حضور دارد، آن را شناسایی کنید!

 

آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن در تصویر: یک زن در این تصویر حضور دارد، او را پیدا کن!

.

.

.

.

 

این ازمون را نیز امتحان کنید: آزمون: کدام بازیکن فوتبالی در رختکن دچار حمله قلبی شده و فوت کرده است!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده: تیزبینی‌ات رو با پیدا کردن انسان شبیه سازی شده امتحان کن!

.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل

ایا همه اشتباهات آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل را پیدا کردید؟ اگر به دنبال شانس دوم هستید، می توانید به بالا برگشته و 5 ثانیه دیگر جزئیات تصویر آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل را بررسی کنید. فراموش نکنید که تمام جزئیات را بررسی کنید، زیرا هر سرنخی می تواند شما را مستقیماً به پاسخ برساند. به یاد داشته باشید که اگر حواس شما پرت شود، بازنده خواهید شد!

 

برایتان جالب خواهد بود:آیا روانشناس خوبی هستی؟ کدام زوج دارن طلاق می گیرن؟؟

.

.

 

 

شاید بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل: تمام اشتباهات علامت گذاری شده اند. اگر به بیمار توجه کنید، متوجه ناهماهنگی اعضای بدن او خواهید شد. بله بیمار یک عروسک است. در صورتی که موارد دیگر را هم اسم ببریم، می توانید این موارد را بازبینی کنید:

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد: چه کسی بچه گربه دزدیده است!؟

به دستکش معمولی پرستار نگاه کنید. چاقوی دکتر شبیه کارد آشپزخانه است. این یک کار آزمایشی است و نیازی به پاک کردن عرق نیست. عرقی نیز وجود ندارد که پرستار از روی پیشانی دکتر پاک کند. در آخر باید گفت که این صحنه بیشتر شبیه فیلمبردای برای یک فیلم تبلیغاتی است تا صجنه واقعی از یک بیمارستان.

 

برایتان جالب خواهد بود: اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

 

پاسخ آزمون اشکال اتاق عمل

 

برایتان جالب خواهد بود: اشتباهاتی که در تصویر وجود داره رو پیدا کن!

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر بی خیال استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه کودک گم شده زن تصویر را پیدا کنی، یک چشم عقابی تمام عیار هستی!

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی انسان سالم:تیزبین‌ها در یک نگاه، فرد سالم را در میان زامبی ها شناسایی می کنند!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: کدوم یکی دزده و بهش نمی خوره پدر باشه؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: اگر تیزبین باشی در 5 ثانیه ارواح سرگردان را در میان پانداها پیدا می کنی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال اتاق بیمار: اگر فکر می کنی خیلی تیزی، در 5 ثانیه اشکال تصویر را پیدا کن!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالا بپسندید: آزمون شناخت خون آشام: اگرتیزبینی فوق العاده داری، جوان خون آشام را شناسایی کن!

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

آزمون شناخت تصمیم دزد: یک سوال تحلیلی|دزد تصمیم دارد کدامیک از اشیای این گالری را بدزدد!؟

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

پبرایتان جالب خواهد بود: اگر تیزبین باشید، عدد گم شده تصویر را در کمتر از 3 ثانیه تشخیص خواهید داد!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

آزمون شناسایی مقصر: کدامیک از افراد تصویر، شیشه های ساختمان را شکسته است!؟

شاید برایتان جالب باشد

 

با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

با پیدا کردن اشکال تصویر در 3 ثانیه، هوش بالا و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

آزمون شناخت مادر بی فکرتر: کدامیک از دو مادر تصویر بی فکر و حواس پرت است!؟

شناسایی قاتل زن: اگر در یک نگاه قاتل را در این تصویر پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون شناسایی مرد تصویر: اگر فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، مرد تصویر را پیدا کن!

شناخت راستگویی همسر: آیا مرد راست می گوید یا آنکه به همسرش خیانت کرده است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یازده =

دکمه بازگشت به بالا