;
تفریح و سرگرمی

اسلحه پلیس گم شده است، به او کمک کنید تا از نگرانی خلاص شود!

آزمون شناسایی اسلحه گمشده : پر کردن اوقات فراغت از طریق بازی های مختلف فکری همیشه دلچسب و جالب است. طرفداران این بازی ها در شبکه های اجتماعی بیشتر از هر مطلبی است. شاید دو عامل در این مسئله نقش اصلی و اساسی داشته باشد: این بازی ها از یک سو به خوبی می توانند اوقاغت قراغت افراد را پر کنند و از سوی دیگر زمینه خوبی را برای رشد و پرورش مهارت فردی و شناختی افراد فراهم می کنند.

به باور کارشناسان برای بالا بردن مهارت های شناختی، بالا بردن عملکرد و فعالیت مغز از طریق ورزش دادن آن بسیار مهم است. ورزش مستمر و منظم مغز می تواند علاوه بر بهبود عملکرد این عضو اساسی بدن، مانع از مبتلا شدن انسان در سنین کهنسالی و میانسالی به بیماری هایی همچون ضعف حافظه، فراموش و … شود. بنابراین آزمون شناسایی اسلحه گمشده مجله خبری چشمک و نیز دیگر بازی های فکری بهترین تمرین ورزشی برای مغز هستند.

مجله خبری چشمک با عنایت و درک این موضوع نلاش می کند روزانه معماها و سوالات تصویری بسیاری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. شما می توانید با مراجعه به این وب سایت از جدیدترین و به روزترین مطالب در موضوعات مختلف به خصوص بازی های فکری مطلع شده و با حل کردن آنها، یک تمرین عالی برای مغزتان داشته باشید. با آزمون شناسایی اسلحه گمشده با مجله خبری چشمک همراه باشید. در صورتی که تیزبین باشی و دقت و تمرکزت بالا باشه، می تونی به راحتی ابه پلیس کمک کنی تا اسلحه گمشده خود را پیدا کند.

شاید بپسندید: چیستان: می توانی آن را بگیری و به دیگران بدهی، ولی نمی توانی پرتابش کنی!

آزمون شناسایی اسلحه گمشده

در تصویر آزمون شناسایی اسلحه گمشده، شما با یک سوال هوش تصویری جالب روبرو هستید. تیزبینی و نکته سنجی شما حرف اول را برای رسیدن به پاسخ آزمون شناسایی اسلحه گمشده می زند. شما باید بتوانید با کمک توانایی های شناختی خود در کمتر از 5 ثانیه اسلحه گمشده را پیدا و شناسایی کنید.

آزمون شناسایی اسلحه گمشده از آن جهت خاص و جالب است که بسیار ساده به نظر می رسد، اما تنها یک نگاه نکته سنج و تیز می تواند، این آزمون را رمزگشایی کند. در تصویر آزمون شناسایی اسلحه گمشده مجله خبری چشمک شما با یک روز عادی در یک پارک روبرو هستید. افرادی در این پارک حضور دارند. پلیسی که در تصویر آزمون شناسایی اسلحه گمشده حضور دارد بسیار نگران است، چرا که اسلحه خود را گم کرده است. شما باید به این پلیس کمک کنید تا اسلحه خود را پیدا کند. با دقت به تصویر نگاه کنید! زمان 5 ثانیه شما از اکنون شروع شد!

شاید بپسندید: با توجه به شخصیت‌ات، بهترین راه حل برای مقابله با مشکلات را شناسایی کن! | کدوم پرنده جذابتره!؟

آزمون شناسایی اسلحه گمشده

شاید بپسندید:کدومیک همسر این مرد متعجب است!؟ زن پلیس یا زن خانه دار!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط نابغه ها میتونن تو 10 ثانیه معادله (44+4- 4÷4×4=؟) را حل کنند!

 

 

 

.

.

بیشتر بخوانید:چیستان: کدام کشور است که دو حرف آخرش اشاره به “خود” است!؟

آزمون شناسایی اسلحه گمشده

اگر هنور  نتوانستید آزمون شناسایی اسلحه گمشده را رمزگشایی کرده و منتظر یک فرصت دیگر هستید، 5 ثانیه دیگر به شما وقت داده می شود.

شاید بپسندید: چیستان جالب: دارا آن را ندارد و ندار آن را دارد، آن چیست!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: استخری کوچک است با دو دیوار دور آن، یکی سفید و نرم و دیگری تیره و سفت!

 

 

 

 

.

شاید بپسندید:چه کسی در این مسابقه دو و میدانی در حال تقلب کردن است!؟

پاسخ آزمون شناسایی اسلحه گمشده: بیشتر کاربران به مرد تصویر که کمی مشکوک به نظر می رشد ظنین بودند. اما باید گفت هیچ نشانه ای دیده نمی شود که او اسلحه را برداشته باشد. به کودکانی که مشغول بازی هستند دقت کنید. یکی از کودکان تفنگ آب پاش به دست دارد و دیگری چیزی شبیه یک کلت. طراح معتقد است که این کودک اسلحه پلیس را پیدا کرده است. گاهی پاسخ سوال در مقابل چشمان شماست.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدوم زن عصبانی همسر این مرد بیچاره است!؟

شناسایی اسلحه گمشده

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: آیا به زن بیمار پای جدید پیوند کرده اند!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی اسلحه گمشده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:فقط یه نابغه میتونه “بابانوئل قلابی” را که در واقع یک دزد است را شناسایی کند!

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگه باهوشی با حرکت دادن دو تا چوب کبریت یه معادله صحیح، درست کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت، داستانی پندآموز و طنز از ادبیات عامیانه!

برایتان جالب خواهد بود

از هر رنگ ماهی در تصویر دو تا هست فقط یکی از ماهی ها تک است، پیداش کنید!

داستان دختر زیرک و پیرمرد رباخوار، داستانی آموزنده و شنیدنی!

چیستان جالب: کدام کلمه پنج حرفی است که با اضافه کردن دو حرف کوتاه تر می شود؟

در این تابلوی نقاشی قرن 19 یک اشتباهه فاحش وجود دارد، آن چیست!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا