;
تفریح و سرگرمی

اگه چشات تیز مثل عقابه، پلنگ استتار شده را تو 3 ثانیه پیدا کن!

آزمون شناخت پلنگ مخفی: اگر بتوانید پلنگ مخفی شده را در این آزمون تصویری ببینید، چشمان عقابی دارید. آیا می توانید پلنگ کاملا استتار شده را که در این عکس طبیعت پنهان شده است، ببینید؟مطمئناً پس از تلاش برای یافتن حیوان وحشی، سر خود را می‌خارانند. به واقع شکارچی استتار شده باعث شده است که بسیاری سر خود را بخارانند.

به گفته مجله سودهیر عکاس هندی، پلنگ‌های بومی بخش‌هایی از هند هستند. این عکس در ابتدا به نظر می رسد یک منظره صخره ای در کورا، هند است که توسط عکاس مشتاق Sudhir Shivaram گرفته شده است. اما اگر دقت کنید، می‌توانید شکارچی یا پلنگ استتار شده را ببینید که در کمین است و به دنبال غذای بعدی خود می‌گردد. اگر می توانید این حیوان را در آزمون شناخت پلنگ مخفی شناسایی کنید. با مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: قبل از اینکه گرگ بتونه گوسفندی را بخوره، سریع شناسایی اش کن!

آزمون شناخت پلنگ مخفی

سودهیر، 43 ساله، امیدوار بود یکی از پلنگ های عظیم را ببیند، زیرا کورا به خاطر حیات وحشش شناخته می شود. سودهیر گفت: “این مکان به دلیل زمین های صخره ای خودش، برای پلنگ ها بسیار محبوب است. پلنگ از لانه خود بیرون آمده بود و در حال استراحت بود.

عکاس مشتاق حیات وحش اطمینان حاصل کرد که او فاصله خوبی از گربه دارد. او گفت: من عکس پلنگ را کمی خارج از مرکز گرفتم، بنابراین پیدا کردن آن واقعاً دشوار است. سودهیر در ادامه می نویسد: آنها سازگارترین حیوانات هستند و می توانند به راحتی به پستانداران کوچکتر، پرندگان و گاهی اوقات گاوهای محلی حمله کنند. تا زمانی که مزاحم آنها نشویم، آنها در زندگی ما دخالت نخواهند کرد و با هم زندگی خواهند کرد.

آیا می توانید این پلنگ را در زمین های صخره ای پیدا کنید؟ در صورتی که بتوانید در کمتر از 5 ثانیه پلنگ را شناسایی کنید دارای چشمانی چون عقاب هستید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دو قورت و نیمش باقی مانده!

آزمون شناخت پلنگ مخفی

 

شاید بپسندید:اگه بتونی تو 10 ثانیه این معادله را حل کنی، نابغه ریاضی هستی!.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: قدرت دید و تمرکزت قوی باشه در 10 ثانیه همه خرس ها را شناسایی می کنی!

پاسخ آزمون شناخت پلنگ مخفی

پلنگ در کوه های برفی کاملاً ترکیب شده است. دیدن آن سخت تر از آنچه فکر می کنید است. در توضیح این عکس نوشته شده بود: «برخی از پلنگ‌های برفی خود را در برف می‌پوشانند تا یک استتار تقریباً عالی مانند این را داشته باشند».یک نفر توصیه هایی در مورد چگونگی پیدا کردن آن به اشتراک گذاشت: “خیلی نزدیکتر/بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کنید.” پس قبل از دیدن پاسخ آزمون شناخت پلنگ مخفی می توانید بیشتر دقت کنید.

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از این خرگوش ها می تونی اطلاعات جالبی را درباره خودت و اطرافیانت بفهمی!

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل فلک همیشه به کام یکی نمی گردد!

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش: با توجه به ترتیب رنگ ها، کدام دایره رنگی با آن مطابق است!؟

پاسخ آزمون شناخت پلنگ مخفی: باور نکردنی است که چقدر خود را استتار کرده اند.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: کدومیکی از این سه نفر بزودی یک قرار عاشقانه دارد!؟

پاسخ آزمون شناخت پلنگ مخفی

امیدوارم از آزمون شناخت پلنگ مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام خوراکی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: داستان جالب و شنیدنی ضرب المثل ماست​ ها را کیسه کردن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: از آسمان به زمین می آید و اگه حرف اولش رو برداریم اسم یک حیوان می شود!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: داستان جالب و شنیدنی مرد سنگ تراش!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: با حل معادله در کمتر از 10 ثانیه اثبات کن که ریاضی ات خوبه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: جانوری خطرناک است که اگر اسمش را وارونه کنیم، یک واحد اندازه گیری می شود!

در کمتز از 10 ثانیه مجموع عددی میوه ها را در معادله آخر پیدا کن!

کدومیکی از این 3 زن، کودک خودش رو بغل نکرده!؟

اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی تیزبین و نابغه ای!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا