;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناخت فرد راستگو: کدامیک از افراد تصویر زنده نیستند!؟

آزمون شناخت فرد راستگو: سوالات و معماهای تصویری از جمله مطالبی است که طرفداران زیادی در اینترنت و شبکه های اجتماعی دارد. در ازمون شناخت فرد راشتگو شما با یک سوال جالب روبرو خواهید شد. سوال این است: به نظر شما کدامیک از افراد تصویر راستگو هستند؟ کدامیک زنده هستند؟ مجله خبری چشمک تلاش می کند هر روز جذاب ترین و چالشی ترین سوالات را به اشتراک بگذارد.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

به باور طراح آزمون شناخت فرد راستگو تنها افراد نکته سنج و تیزبین خواهند توانست این ازمون را در زمان مشخص شده رمزگشایی و حل کنند. زمان محدود 5 ثانیه برای حل این آزمون، درجه سختی و چالشی این سوال را چند برابر کرده است. پس اگر آماده یک معمای تصویری چالشی دیگر هستید با مجله خبری چشمک همراه باشید و تلاش کنید پاسخ آزمون شناخت فرد راستگو را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

آزمون شناخت فرد راستگو

برای پاسخ دادن به آزمون شناخت فرد راستگو ، داشتن مهارت های شناختی قدرتمند ضوری است. دقت، تمرکز و تیزبینی حرف اول را برای رمزگشایی آزمون شناخت فرد راستگو در زمان مشخص شده می زند. این سه عامل از جمله مواردی است که کارآگاهان توانسته اند با تمرین و توجه در خود قوی نگه دارند. ذر واقع برای بهیود مهارت های شناختی لازم است مغز و ذهن همواره در حال فعالیت و تمرین باشد.

آزمون شناخت فرد راستگو به دلیل زمان محدود برای پاسخگویی می تواند به خوبی ذهن و مغز شما را وادار به فعالیت کند. شما مجبورید بیشتر دقت و تمرکز کنید، حواس خود را جمع کنید تا بتوانید در زمان 5 ثانیه ای پاسخ را بیابید. همین مسئله سبب می شود که ذهن و مغز شما بیشتر فعال شود. چنین رویکردی در بلند مدت به رشد و بهبود مهارت های شناختی شما کمک زیادی می کنند.

فکر می کنی باهوشی، پس تو 6 ثانیه زندانی تازه وارد را شناسایی کن!

در آزمون شناخت فرد راستگو، شما با صحنه جالبی روبرو هستید. پیرمرد تصویر معتقد است که دو جوان حاضر در تصویر زنده نیستند. اما دو جوان تصویر معتقدند که پیرمرد دیگر زنده نیست! به نظر شما کدامیک درست می گویند؟ کدامیک واقعا زنده نیستند!؟ برای شناسایی این موضوع باید به تصویر خوب دقت کنید. اما فقط 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت کودک ربا:یک چشم تیزبین در یک نگاه،بچه دزد را در این تصویر پیدا می کند!

آزمون شناخت فرد راستگو

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد: با توجه به شواهد تشخیص دهید که مادر بچه کیست؟

.

.

 

احتمالا بپسندید: تا خانم سکته نکرده بگین کی گردنبندش رو دزدیده؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل: کدام یک از این دو دندانپزشک قاتل است؟

.

پاسخ آزمون شناخت فرد راستگو

آیا به زمان بیشتری برای رمزگشایی آزمون شناخت فرد راستگو نیاز دارید؟ نگران نباشید، در اینجا ما به شما یک فرصت دوباره می دهیم تا بتوانید هر یک از مهارت های خود را به خوبی استفاده کنید. اما برای اینکه از سختی آن کاسته نشود، فقط 3 ثانیه فرصت خواهید داشت.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی زندانی زرنگ: کدام زندانی،در حال اقدام عملی برای فرار از زندان است!؟

.

.

 

جالب است: همسر زن کدوم یکی مرد هست؟ اینو باهوشا سریع می فهمند!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت خدمتکار قاتل:نکته‌سنج‌ها در یک نگاه،خدمتکار قاتل را در این تصویر پیدا می‌کنند!

.

بله درست گفتید. پیرمرد راست می گوید. او یک روح نیست. تصویر او در آینه دیده می شود. دارای سایه است. اما جوانان با توجه به نوری که در صحنه وجود دارد باید سایه می داشتند. اما آنها فاقد سایه هستند. پس احتمالا انان دیگر زنده نیستند.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده: تیزبینی‌ات رو با پیدا کردن انسان شبیه سازی شده امتحان کن!

 

اگر در یک نگاه کودک گم شده زن تصویر را پیدا کنی، یک چشم عقابی تمام عیار هستی!

 

پاسخ آزمون زنده ها

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی گدای پولدار: چه کسی واقعا فقیر نیست؟

امیدوارم از آزمون شناخت فرد راستگو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

براتیان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی اشکال اتاق بیمار: اگر فکر می کنی خیلی تیزی، در 5 ثانیه اشکال تصویر را پیدا کن!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت همسر واقعی: در کدامیک از این تصاویر، زن و شوهر واقعی حضور ندارند!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 

برایتان جالب خواهد بود: بگو چطور دستا رو را بهم قلاب می کنی، تا بگم چقدر تو زندگی صداقت داری!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جالب است: آزمون شناخت خانواده ثروتمند: اگه باهوشی سریع بگو کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

جالب است: قابل توجه باهوشا: با دلیل و منطق بگوئید کدامیک از والدین تصویر، احمق تر و بی فکرتر است!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

 احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک : اگر باهوشی، فرد مرده را در تصویر شناسایی کن!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود:  شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

 اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

آزمون شناخت بابانوئل زن: با یک نگاه سریع بگو که کدام بابانوئل یک زن است!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

شاید برایتان جالب باشد:

بهم بگو وقتی چای می خوری، لیوان رو چه جوری نگه می داری تا بگم نقاط قوت و ضعف ات چیه!؟

آزمون پیدا کردن قاتل: میزان هوش کارآگاهی ات را با پیدا کردن قاتل در خانه، اثبات کن!

شناسایی نامزد زن: نابغه ای اگر در 3 ثانیه، نامزد زن را در میان 3 مرد شناسایی کنی!

آزمون شناخت قاتل در رستوران: اگر هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که قاتل کیست؟

شناسایی جادوگر: کدامیک از زنان زیر می تواند یک جادوگر باشد!؟

اگر بینایی‌تان مشکلی نداشته باشد باید در 3 ثانیه نوشته تصویر را تشخیص دهید!

آزمون شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

شناخت تفاوت تصویر پیرزن:اگر تیزبین باشی،تفاوتها را در دو تصویر پیرزن پیدا می کنی!؟

شناسایی دکتر واقعی آزمایشگاه: اگر نکته سنج و تیزبنی،دکتر واقعی آزمایشگاه را شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا