;
تفریح و سرگرمی

کدام پیرزن در واقع یک سوپرقهرمان است!؟

آزمون شناخت سوپر قهرمان: مجله خبری چشمک هر روز با جدیدترین و به روزترین سوالات و معماهای تصویری با شماست. مطالب مربوط به سرگرمی ها و سوالات هوش طرفدارن زیادی دارند و به خوبی توانسته اند جای خود را در اینترنت باز کنند. وب سایت های مختلف هر روز مطالب سرگرمی چشمک را در وب سایت های خود همرسانی می کنند. چرا که این سوالات در عین جذاب بودن، به خوبی ذهن و مغز شما را به چالش می کشند.

شما می توانید با انجام این بازی ها، ذهن خود را فعال نگه دارید. مجله خبری چشمک نیز با انتشار مرتب بازی های فکری تلاش می کند به بخشی از نیازهای افراد به بازی های فکری، پاسخ دهد.

در آزمون شناخت سوپر قهرمان نیز با یک آزمون جذاب و در عین حال چالش برانگیز روبرو هستید. شما باید بتوانید در تصویر، سوپر قهرمان را شناسایی کنید. این آزمون به خوبی می تواند ذهن شما را درگیر کند. حل این معمای تصویری زمان مشخصی دارد و شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه آزمون شناخت سوپر قهرمان را رمزگشایی کنید. آیا جرات حل این معمای تصویری را در عرض 5 ثانیه دارید؟ با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت سوپر قهرمان همراه باشید.

شاید بپسندید: اگه همه تفاوت های تصویر ساحل استوایی را در 40 ثانیه پیدا کنی، دقت و تمرکزت 20 هست!

آزمون شناخت سوپر قهرمان

آیا شما نیز از طرفداران معماها، سوالات و پازل های تصویری هستید؟ اگر پاسخ مثبت است، شما جای درستی هستید. ما به توانایی های شما اعتماد داریم و مطمئن هستیم که می توانید آزمون تصویری را با موفقیت رمزگشایی کرده و به این ترتیب اثبات کنید که یکی از بهترین ها هستید.

به یاد داشته باشید که آزمون شناخت سوپر قهرمان و آزمون های مشابه برای کمک به تمرین ذهن افرادی است که جرات حل آن را دارند. در پایان مطلب آزمون شناخت سوپر قهرمان، ما پاسخ تصویری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. تنها باید “حالت کارآگاهی” خود را فعال کنید تا فردی که یک سوپر قهرمان واقعی است را پیدا کنید.

برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، فقط 5 ثانیه فرصت دارید، ما مطمئن هستیم که می توانید رکورد جدیدی را ثبت کنید. شما چند پیر زن را در یک فضای باز می بینید. هر کدام در حال انجام کاری است. به نظر شما کدامیک از افراد زیر یک سوپر قهرمان واقعی است؟

شاید بپسندید:یکی از این زنبورها را انتخاب کن تا بفهمی آیا در زندگی استرس داری یا نه!؟

آزمون شناخت سوپر قهرمان

شاید بپسندید: چیستان: نام دو شهر که سه حرف اول آن، نام دو حیوان شکارچی و شکار است!

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: قاتل تصویر را پیدا کنی دست شرلوک هولمز رو در باهوشی از پشت بستی!

.

.

.

 

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که ورزشکاران برای شکستنش جایزه می گیرند!؟

پاسخ آزمون شناسایی سوپر قهرمان

برای ارائه پاسخ به آزمون شناخت سوپر قهرمان باید از قدرت ادراک و منطق خود به خوبی استفاده کنید. اگر نتوانستید به پاسخ قطعی برای آزمون شناخت سوپر قهرمان برسید می توانید بیشتر به تصویر نگاه کرده و پاسخی مناسب ارائه دهید.

شاید بپسندید:ویژگی اصلی شخصیتی خودت رو با انتخاب یکی از تصاویر گل های بنفش شناسایی کنید!

آزمون شناسایی سوپر قهرمان

شاید بپسندید: دقت‌ات بالا و تیزبینی‌ات مثل عقاب باشه، تفاوتهای تصویر دخترک تو ساحل را پیدا می کنی!

 

 

.

 

 

شاید بپسندید: در صورتی که قدرت دیدت بالا باشه در 10 ثانیه 5 تفاوت دو پنگوئن را پیدا می کنی!

 

 

.

.

شاید بپسندید: اگه همه تفاوت های تصویر ساحل استوایی را در 40 ثانیه پیدا کنی، دقت و تمرکزت 20 هست!

ممکن است هر کسی پبرزنی که از درخت بالا رفته است را سوپر قهرمان معرفی کند، اما خوب شما می توانید در مخیط عادی شاهد افراد کهنسالی باشید که از درخت بالا می روند. یا پیرزنی که توانسته دزدی را دستگیر کند. یعنی این دو غیر طبیعی نیست. اما پیرزنی که با یک دست اتومبیل را بلند کرده است، یک سوپر قهمران است. به نظر شما کدامیک سوپر قهرمان است؟ با ما نظر خود را به اشتراک بگذارید!

شاید بپسندید: حکایت ملانصرالدین و زن ایده‌آل!

پاسخ آزمون شناخت سوپر قهرمان

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن پلنگ کوهستان ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

امیدوارم از آزمون شناخت سوپر قهرمان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:حکایت خرگوش پير و دسته فيلها!

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:   اگه تو یه نگاه گربه سیاهگوش تصویر را پیدا کردی چشات مثل شاهین تیزه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگه پرنده های استتار شده میون برف رو تو تصویر تشخیص بدی، چشات مثل شاهینه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بیشتر بخوانید:چیستان: کدام حیوانی است که وارونه اش در حمام وجود دارد!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: چیستان: دو مادر و دو دختر در یک خانه مشغول آشپزی هستند اما سه نفر در خانه حضور دارند؛ چطور ممکن است؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چقدر خودت یا اطرافیانت رو می شناسی، با انتخاب یکی از این پرنده ها نکات جالبی رو می فهمی!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:کدوم یکی از این افراد اولویت دارند که درمان شوند!؟ | پاسخ تان نکات جالبی را درباره تان روشن می کند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت مرد نابینای نکته سنج که قماربازان شهر را ضربه فنی کرد!

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: من یک حیوان آبزی هستم؛ قسمت دوم اسم من نام یک ساز است، من چه هستم!؟

شاید برایتان جالب باشد

یه چشم تیزبین میتونه، دخترک سبز رو بین آدم فضایی ها پیدا کنه!

چیستان: کدام دو شهر است که بخش اول اسم آن هم نام خاک است!؟

اگه نابغه ای در 10 ثانیه معادله غلط تصویر را اصلاح کن!

نقطه ضعف ات چیه!؟ یکی از دسته گل ها را انتخاب کن تا بهت بگم!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا