;
تفریح و سرگرمی

قابل توجه تیزبین ها: به زن قبل از سوار شدن به هواپیما نگاه کنید: 5 تفاوت دو تصویر را پیدا کنید!

آزمون شناخت تفاوت زن و هواپیما: اکثریت قریب به اتفاق افرادی که می خواستند این چالش تصویری را حل کنند، شکست خواهند خورد، زیرا آنها مهارت های بسیار پیشرفته خاصی نداشتند. اکثریت قریب به اتفاق افرادی که می خواستند این چالش تصویری را حل کنند، شکست خوردند، زیرا آنها مهارت ها و توانائیهای شناختی بسیار پیشرفته خاصی نداشتند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت تفاوت زن و هواپیما همراه باشید.

آیا دیگر نمی دانید برای تقویت توانایی های ذهنی خود به بهترین شکل ممکن چه کاری انجام دهید؟ نگران نباشید، زیرا در اینجا یک چالش تصویری باورنکردنی را برای شما به ارمغان می‌آوریم که تمام توانایی‌های شناختی شما را به سطح بعدی می‌برد. چه کاری باید انجام دهید؟ ساده است، به تصویری که ظاهراً یکسان هستند نگاه کنید و سپس در 7 ثانیه تفاوت بین دو تصویر را بیابید، آیا فکر می کنید در آزمون شناخت تفاوت زن و هواپیما موفق باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی شخص زامبی: نکته سنج ها در یک نگاه زامبی را شناسایی خواهند کرد!

آزمون شناخت تفاوت زن و هواپیما

حل این چالش تصویری بسیار آسان به نظر می رسد، اما باور کنید وقتی به شما می گوئیم به ظاهر فریبنده دقت نکنید، بسیاری از چالش های تصویری آسان به نظر می رسند اما در واقع بسیار مشکل است. شما با کمک این آزمون می توانید به این نتیجه برسید. هزاران کاربر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک هم می توانند این موضوع را تایید کنند که چگونه در این آزمون به شدت شکست خوردند و تصور کردند که این آزمون از جمله سخت ترین آزمون های تصویری است.

به همین دلیل، آنچه امروز به شما نشان می‌دهیم دو نقاشی دقیقاً مشابه است، هر دو یک زن را نشان می‌دهند که لباس سفید پوشیده است، با کلاهی همرنگ و دستکش‌های رنگ روشن، که روی یک چمدان مسافرتی نشسته و کیفی در دست دارد. در دستان او؛ در حالی که پشت سرش یک هواپیما منتظر اوست تا پرواز کند. با این حال، باور کنید یا نه، حقیقت این است که 5 تفاوت بین این دو تصویر وجود دارد که تقریباً برای چشم انسان نامحسوس است و وظیفه شما این است که همه آنها را در 7 ثانیه پیدا کنید.

شاید بپسندید: آزمون هوش تصویری شناخت همسر:کدامیک از افراد تحت تعقیب، شوهر این زن است!؟

آزمون شناخت تفاوت زن و هواپیما

شاید بپسندید:آزمون شناسایی یافتن حرف Y: این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، پنج Y را بین X ها پیدا کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: شناخت خطای جالب: در این تصویر چند اشتباه وجود داره!؟ فقط تیزبینا همه رو تو 3 ثانیه پیدا می‌کنند!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست هوش شرلوک هلمز: فقط افراد دارای هوش کارآگاهی می توانند پدر واقعی نوزاد را در تصویر پیدا کنند!

پاسخ آزمون شناخت تفاوت زن و هواپیما

خیلی خوب، به انتهای یادداشت رسیدیم، زمان شما هم به پایان رسیده است. می توانید 5 تفاوت در تصویر زن را پیدا کنید؟ نه هنوز؟ استراحت کنید، باید به یاد داشته باشید که اکثریت قریب به اتفاق بار اول این کار را انجام ندادند، فقط 6 درصد از کاربران ادعای پیروزی کردند.

شاید بپسندید: تست هوش با شناسایی قاتل: اگر خیلی باهوشی تو 5 ثانیه قاتل را بین این سه نفر پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون هوش شناخت دروغگو: اگر باهوشی سریع بگو کدومیکی داره دروغ میگه!؟| زنه با بچه!

پاسخ آزمون شناخت تفاوت زن و هواپیما: بنابراین، اگر بیش از یک بار امتحان کرده اید و جستجوی شما نتایج مورد انتظار را به همراه نداشته است، از شما دعوت می کنیم برای یافتن پاسخ صحیح به پایین صفحه بروید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی حقیقت: کدام یک از افراد تصویر در مورد دو نوزاد حقیقت را می گوید؟| دکتر یا پدر نوزاد!؟

پاسخ آزمون تفاوت زن و هواپیما

شاید بپسندید: تست حسادت با ماهی: یکی ماهی را انتخاب کن تا بگم چه کسی به شما حسودی می کنه!؟

امیدوارم از آزمون شناخت تفاوت زن و هواپیما استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مرد در میان زنان: کدامیک از این سه نفر تلاش کرده خودشو یه زن جا بزنه!؟

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت فرد دروغگو در هواپیما: آیا مرد داخل هواپیما، واقعا یک زندانی فراری است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحت مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی 5 تفاوت دخترک: با پیدا کردن 5 تفاوت این دو تصویر، دقت و تیزبینی خود را اثبات کنید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب گل: یکی از گل ها را انتخاب تا بگم آیا واقعاً فرد شادی هستی یا خیر!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:آزمون هوش شناخت فرد عادی در زندان: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تست بینایی کاکتوس متفاوت رو پیدا کن، همه کاربران متعجب شدند!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناخت زن راستگو: به نظر شما کدامیک از این سه زن در حال دروغگویی است!

شناسایی اظهارات درست: کدامیک از این دو زن درباره کودک تصویر راست می گوید!؟

آزمون شناسایی پرستار مشکوک: کدامیک از این سه زن، تصمیم به ربودن نوزاد دارد!؟

تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

شناخت خون آشام مهمانی: در این مهمانی جالب، خون آشام را پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا