;
تفریح و سرگرمی

با پیدا کردن 5 تفاوت دو تصویر دخترک، اثبات کن که دقیقی!

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر دخترک چالشی سرگرم کننده است که مهارت های مشاهده شما را آزمایش خواهد کرد! ببینید آیا می توانید 5 تفاوت بین دو تصویر دخترک سمت راست و چپ را در کمتر از 8 ثانیه تشخیص دهید. ما اطمینان داریم که این آزمون بسیار چالش برانگیز و در عین حال سرگرم کننده است. آزمون شناخت تفاوتهای تصویر دخترک به خوبی دقت، بینایی و تمرکز شما را مورد آزمایش قرار می دهد. در صورتی که در زمان مشخص شده بتوانید تفاوت ها را شناسایی کنید، شما یک نابغه هستید. این آزمون ها روشی خوبی برای ورزش دادن مغز شماست.

همانطور که اشاره شد، این بازی مهیج شما را ملزم می کند تا در کمتر از 8 ثانیه 5 تفاوت بین دو عکس دخترک را پیدا کنید. هدف شما این است که همه اختلافات را در اسرع وقت شناسایی کنید و در این فرآیند لحظات خوب و خوشی را در کنار خانواده و دوستان سپری کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت تفاوتهای تصویر دخترک همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت شنیدنی نه خانی آمده نه خانی رفته | داستان مرد فقیری که در خیالاتش هم فقیر بود!

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر دخترک

باید بدانید که این بازی فقط برای بچه ها نیست. همه می توانند از آن لذت ببرند! در واقع، برای بزرگسالان و کودکانی که به دنبال یک فعالیت سرگرم کننده و جذاب هستند، عالی است. و همان طور که اشاره کردیم یک راه عالی برای ورزش دادن مغز و تمرین بینایی و تقویت مهارت های مشاهده ای است.

برای پذیرش چالش آماده اید؟

آیا برای چالش آماده ای؟ قدرت چشم خود را آزمایش کنید و اولین کسی باشید که 5 تفاوت بین تصویر این دخترک را در کمتر از 8 ثانیه تشخیص می دهد! این یک بازی هیجان‌انگیز است و برای همه سنین سرگرم‌کننده است. بنابراین، دیگر وقت خود را تلف نکنید. همین حالا چالش را انجام دهید برای پیدا کردن 5 تفاوت بین تصویر دو دخترک باید تمرکز کنید و بسیار با دقت مشاهده کنید. زمان شما شروع شد.

شاید بپسندید: چیستان: کدام کلمه پنج حرفی است که با اضافه شدن دو حرف به آن کوتاه تر می شود!؟

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر دخترک

شاید بپسندید:تست مغز: چند زن در این تصویر وجود دارد!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:با شناسایی پلنگ برفی در تصویر کوهستان، ثابت کن که چشمات مثل شاهین تیزه!

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای تصویر دخترک

زمان شما به پایان رسید. اگر خسته شدید به پاسخ مراجعه کنید. اما اگر علاقه دارید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید. مطمئن شوید که تمرکز و دقت کافی دارید. با تمرین و حوصله کافی، می توانید تمام تفاوت ها را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید!

شاید بپسندید: چیستان: نام استانی است که اگر حرف اولش را برداریم اسم یک رودخانه بدست می آید! 

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای تصویر دخترک: تبریک می گویم! شما 5 تفاوت بین دو تصویر دخترک را  پیدا کردید! برای کسانی که این کار را نکردند، نگران نباشند. شما می توانید بیشتر تمرین کنید تا مهارت های مشاهده ای خود را افزایش دهید.

شاید بپسندید: عددی که باید جایگزین علامت سوال شود را پیدا کن!

جواب آزمون شناخت تفاوتهای تصویر دخترک

 

امیدوارم از آزمون شناخت تفاوتهای تصویر دخترک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: استخری کوچک است با دو دیوار دور آن، یکی سفید و نرم و دیگری تیره و سفت!

آزمون تمرکز: عدد 1822 را بین اعداد 1823 پیدا کنید!

یکی از پروانه ها را انتخاب کن تا بگم آدم منطقی هستی یا خیال پرداز!؟

سوال هوش: کدومیک از این چهار زن باردار است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا