;
تفریح و سرگرمی

آیا می توانید تفاوت های دو تصویر اتوبوس مدرسه را پیدا کنید!

آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه: چالشی سرگرم کننده است که مهارت های مشاهده شما را آزمایش خواهد کرد! ببینید آیا می توانید 3 تفاوت بین دو تصویر سگ گوش دراز را تشخیص دهید. ما اطمینان داریم که این آزمون بسیار چالش برانگیز و در عین حال سرگرم کننده است.

باید بدانید که آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه به خوبی دقت، بینایی و تمرکز شما را مورد آزمایش قرار می دهد. در صورتی که در زمان مشخص شده بتوانید تفاوت ها را شناسایی کنید، شما یک نابغه هستید. این آزمون ها روشی خوبی برای ورزش دادن مغز شماست.

همانطور که اشاره شد، این بازی مهیج شما را ملزم می کند تا در کمتر از 8 ثانیه 3 تفاوت بین دو عکس اتوبوس مدرسه را پیدا کنید. هدف شما این است که همه اختلافات را در اسرع وقت شناسایی کنید و در این فرآیند لحظات خوب و خوشی را در کنار خانواده و دوستان سپری کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت راز ازدواج دختر چوپان با پادشاه | دختر چوپانی که در شیطنت دست شیطان را از پشت بست!

آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه

باید بدانید که این بازی فقط برای بچه ها نیست. همه می توانند از آن لذت ببرند! در واقع، برای بزرگسالان و کودکانی که به دنبال یک فعالیت سرگرم کننده و جذاب هستند، عالی است. و همان طور که اشاره کردیم یک راه عالی برای ورزش دادن مغز و تمرین بینایی و تقویت مهارت های مشاهده ای است.

برای پذیرش چالش آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه آماده اید؟

آیا برای چالش آماده ای؟ قدرت چشم خود را آزمایش کنید و اولین کسی باشید که 3 تفاوت بین دو تصویر اتوبوس مدرسه را در کمتر از 8 ثانیه تشخیص می دهد! این یک بازی هیجان‌انگیز است و برای همه سنین سرگرم‌کننده است. بنابراین، دیگر وقت خود را تلف نکنید. همین حالا چالش را انجام دهید برای پیدا کردن 3 تفاوت بین دو تصویر اتوبوس مدرسه باید تمرکز کنید و بسیار با دقت مشاهده کنید. زمان شما برای آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه شروع شد.

شاید بپسندید: آزمون ریاضی: مجموع وزنی 3 حیوان در معادله آخر را پیدا کنید!

آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه

شاید بپسندید: آزمون قدرت تمرکز: عدد 88 را در تصویر پیدا کنید!

.

.

.

.

 

 

 

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه بزهای کوهی تصویر را پیدا کنی، قدرت دیدت مثل عقابه!

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه

زمان شما به پایان رسید. اگر خسته شدید به پاسخ مراجعه کنید. اما اگر علاقه دارید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید. مطمئن شوید که تمرکز و دقت کافی دارید. با تمرین و حوصله کافی، می توانید تمام تفاوت ها را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید!

شاید بپسندید:در کابین خلبان چه کسی در حال تبدیل شدن به یک زامبی است!؟

 

 

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: آزمون هوش: فقط باهوش ها قادر به پیدا کردن مجموع ارزش عددی عبارت آخر هستند!

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه: تبریک می گویم! شما 3 تفاوت بین دو تصویر اتوبوس مدرسه را  پیدا کردید! برای کسانی که این کار را نکردند، نگران نباشند. شما می توانید بیشتر تمرین کنید تا مهارت های مشاهده ای خود را افزایش دهید.

شاید بپسندید: آیا می توانید مهندس راه و ساختمان متفاوت را در تصویر پیدا کنید!

جواب شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه

امیدوارم از آزمون شناخت تفاوتهای اتوبوس مدرسه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان ضرب المثل کینه شتری داشتن | ریشه این ضرب المثل از کجا آمده است!؟

دقت ات خوب باشه تو یه نگاه اشکال تصویر اتاق مطالعه را پیدا می کنی!

نابغه ها جواب بدن: اگر 2+2=2 و 3+6=3 باشد عبارت 8+8=؟ چند می شود!؟

 تست هوش: کدامیک از این دو آشپز، یک قاتل حرفه ای است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. خیلیییییی راحت بود
    اینم بگم که تصویر پاسخ یکی از جواب ها را ثبت نکرده اگر دقت کتنید اینه های راننده ها سیاه و سفید است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا