;
تفریح و سرگرمی

اشکال اصلی تصویر رو پیدا کن | خیلی ها موفق نشدند!

آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک: با کمک بازی های فکری و سوالات هوش می توان، میزان قدرت توانائیهای تصویری و ذهنی خود را محک بزنیم. شما با کمک این بازی ها علاوه بر اینکه می توانید خود و اطرافیانتان را سرگرم کنید، ناخواسته در رشد و توسعه توانائیهای شناختی خود و اطرافیانتان می توانید موثر باشید. در این بازی ها زمان محدود سبب می شود که شما دقیق تر و جدی تر دقت و تمرکز کنید و این مسئله به افزایش فعالیت مغز شما کمک زیادی می کند.

در تصویر آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک نیز اشتباهی به وضوح دیده می شود. اما تنها یک چشم تیزبین و ذهن خلاق می تواند در کمتر از 5 ثانیه آن را شناسایی کنید. آیا شما می توانید این اشتباه را مورد شناسایی قرار دهید. با آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:تخم مرغ را قبل اینکه خرگوشا بشکنند پیدا کن!

آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک

با کمک آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک، اثبات کنید که توانائیهای ذهنی و تصویری شما بهترین است. این معمای تصویری را با هر کسی که این گونه معماها و سوالات هوش را دوست دارد به اشتراک بگذارید. مطمئن هستیم این آزمون می تواند یک جایگزین عالی برای اوقات فراغت شما باشد.

در تصویر آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک، شما بایک روز عادی در یک پارک روبرو هستید. مادربزرگی که به همراه نوه خود در پارک نشسته است. مردی که حیوان خانگی خود را به پارک آورده است و زوج جوانی. همه چیز عادی به نظر می رسد، اما یک اشکال در تصویر دیده می شود. به نظر شما آن اشکال چه می تواند باشد؟

اگر آماده هستید تصویر را با یکدیگر مرور می کنیم. فقط در خاطر داشته باشید برای حل این معما تنها 5 ثانیه فرصت دارید و شما باید خیلی سریع با دیدن تصویر به یک نتیجه گیری منطقی دست پیدا کنید. این شما و این هم تصویر آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک.

شاید بپسندید:چشمات مثل شاهین باشه میتونی 3 تفاوت تصویر سگ بامزه را پیدا کنی!

آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک

شاد بپسندید:عدد 696 را در تصویر پیدا کن | فقط نابغه ها موفق میشن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: این تصویر جنبه پنهان شخصیت شما را افشا می کند!

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: حکایت شنیدنی تاجر و مرد حمال: داستان تاجری که همراه زنش به خاک سپردنش!

پاسخ آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک

به باور سازندگان این معمای تصویری هر کسی ممکن است از نقطه نظر خود به این معما پاسخ دهد. پاسخ شما افق دید شما و حتی نوع نگاه شما را به عرف ها و عادت های معمول نشان می دهد. اگر به وقت بیشتر نیاز دارید 3 ثانیه دیگر فرصت دارید تا به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: اصطلاح یا ضرب المثل رفته آب خنک بخوره از کجا آمده!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت مرد شیاد و مردم بی سواد و معلم بیچاره!

به باور سازندگان این پازل، 90 درصد پاسخ دهندگان ممکن است بلافاصله خطای تصویر را در درخواست ازدواج دختر از پسر خلاصه کنند. عده ای هم ممکن است به انگشتر زنانه اشاره کنند. اما سازنده این پازل معتقد است که امروزه گاهی برخی زنان ممکن است بر خلاف سنت های رایج از یک مرد خواستگاری کنند. و به فیلم خواستگاری(The Proposal) با هنرپیشگی ساندرا بولاک اشاره می کنند که در آن زن قهرمان فیلم از نقش اول مرد فیلم خواستگاری می کند.

دو درصد پاسخ دهندگان هم اشکال تصویر را به استخوان گربه دانسته اند و معتقدند سگ ها به چنین استخوان هایی علاقمند هستند. اما واقعیت این است که گربه ها نیز تا اندازه ای به استخوان علاقمند هستند و حتی دیده اید که گربه های کوچه شما ساعت ها مشغول لیسیدن یک تکه استخوان هستند.

اشکال اساسی در پایه های نیمکت است که به نظر می رسد فقط یک پایه دارد. سازنده این معما معتقد است که کمتر کسی متوجه این اشکال بزرگ در تصویر شده است. این معمای تصویری در واقع یکی از چالش برانگیزترین معماها بوده که عده کمی قادر به پاسخگویی به آن شدند.

شاید بپسندید:تست شخصیت: ابر انتخابی تان نشان می دهد که آیا انعطاف پذیری یا سرسخت؟

پاسخ آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک

بیشتر بخوانید: تست هوش: زن جادوگر را بین شاهدخت ها پیدا کن!

امیدوارم از آزمون شناخت اشتباه تصویر پارک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگر مداد مخفی را بین هویج ها پیدا کنی قدرت دیدت مثل شاهینه!

 

 

 

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:حکایت طلبه جوان و دختر فراری شاه | داستان طلبه ای که دختر فراری شاه را به خانه اش راه داد!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

بیشتر بخوانید: تست قدرت دید: مار را بین لاک پشت ها پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تست هوش: با دلیل بگو که کدوم خانواده ثروتمندتره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالا بپسندید: حکایت شنیدنی امتحان رفقا: داستانی برای شناخت رفیق از نارفیق!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: ریاضی ات خوب باشه تو 10 ثانیه جواب معادله را پیدا می کنی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود:

تست هوش: کدومیکی به همسرش خیانت کرده!؟

با پیدا کردن گوزن استتار شده تصویر اثبات کن چشمات مثل عقاب تیزه!

حکایت سلمان تنبل و دختر پادشاه یمن | آیا زن خانه را می سازد!؟

چشمات مثل شاهین باشه میتونی 3 تفاوت تصویر ماهیگیر جوان را پیدا کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یک =

دکمه بازگشت به بالا