;
تفریح و سرگرمی

اگر حیواناتی که در تصویر کوهنورد مخفی اند را پیدا کنید، چشم هاتون مثل عقاب تیزه!

آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان: این تست یا چالش تصویری نیازمند قدرت دید و تمرکز بسیار بالاست. آمارها نشان می دهد که تنها کسانی که از تمرکز بالایی برخوردار بوده اند، موفق به یافتن 7 حیوان نشان داده شده در تصویر شدند. بر همین اساس مجله خبری چشمک آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان را برای شما آماده کرده است تا شما نیز میزان دقت و تمرکز خود را محک زده و آزمایش کنید. به عبارت دیگر توانائیهای شناختی خود را در تلاش برای یافتن 7 حیوانی که در تصویر حضور دارند را امتحان کنید.

با دقت به تصویر نگاه کنید و سعی کنید تمام اهداف را پیدا کنید. با مجله خبری چشمک همراه باشید. حتی برخی از کاربران معتقدند که آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان، علاوه بر دقت و تمرکز، نیازمند هوش بالایی است تا همه حیوانات در تصویر شناسایی شوند! پس با آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان همراه شده و توانائیهای شناختی خودتان را ارزیابی کنید.

شاید بپسندید:معما: چگونه یک فیل را داخل یخچال جا می کنی!؟

آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان

برای این نوع چالش، نکته کلیدی این است که به تصویری که در زیر به شما نشان خواهیم داد با دقت نگاه کنید. به هر قسمت از تصویر آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان با دقت نگاه کنید و جزئیات را بررسی کنید. جزئی ترین چیزها می تواند شما را برای حل این چالش کمک کند.

برای افزودن سختی بیشتر به این معمای تصویری، فقط 8 ثانیه فرصت خواهید داشت تا تمام حیواناتی که در تصویر آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان، حضور دارند را شناسایی کنید. اما مطمئن باشید که یافتن تمام حیوان ها در این زمان کم، برای چشمان عادی ممکن نیست. مجله خبری چشمک تصویر زیر را برای شما به اشتراک گذاشته است. با دقت به تصویر آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان زیر نگاه کنید!

شاید بپسندید: تست هوش: زن جادوگر را بین شاهدخت ها پیدا کن!

آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان

شاید بپسندید: تست هوش: اشتباهات تصویر برفی رو تو 3 ثانیه پیدا کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید:  آیا همونطور که رئیس میگه دختر خانمه دیر اومده سر کار!؟

 

.

.

.

احتمالا بپسندید: تست قدرت بینایی:پاندا را میان سگ ها پیدا کنید!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان

اگر پاسخ آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان را پیدا نکردید، می توانید راه حل زیر را مشاهده کنید. به واقع اگر به این قسمت از متن رسیده اید به این معناست که شما نتوانسته اید مکان حیوانات را پیدا کنید. نگران نباشید، همانطور که اشاره کردیم، حل این معمای تصویری برای همه ممکن نیست. لذا اگر می خواهید مکان هر حیوان را بدانید، در ادامه به شما پاسخ خواهیم داد.

.

.

.

.

.

 

.

.

بیشتر بخوانید: تست قدرت بینایی: دزد اسب کجا قایم شده!؟

پاسخ آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان: حیوانات در تصویر زیر علامتگذاری شده اند. شما چند حیوان را پیدا کردید؟به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید:حکایت پادشاه و دختر کشاورز | داستان جالب شرط کشاورز برای ازدواج پادشاه با دخترش!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی 7 حیوان پنهان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:اگر با جابجایی 1 چوب کبریت عبارت ریاضی را اصلاح کنی نابغه ای!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل باد آورده را باد می برد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بگم متوجه شوید که آدم متعهد و مسئولیت پذیری یا خیر!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت دید: تفاوت های موجود میان دو تصویر زن دهه شصت میلادی آمریکا را پیدا کنید!

احساساتی هستی یا منطقی!؟ | یکی از گل ها را انتخاب کن تا بگم!

حکایت مرد سه زنه | آخر و عاقبت مردی که چند زن گرفته بود و آنها را فریب می داد!

تست قدرت دید: گلی که با بقیه فرق داره رو پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا