;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: آدم فضایی تصویر رو پیدا کن!

آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی: آزمون ها، پازل ها و سوالات هوش تصویری می تواند برای شما مفید باشد. از این جهت که این سوالات می تواند شما را سرگرم کرده و ذهن و مغز شما را ورزش دهد. در آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی، شما با یک سوال تصویری جذاب روبرو هستید. اگر فکر می کنید مهارت های شناختی شما برای شکست دادن این معمای تصویری شگفت انگیز عالی است، نمی توانید فرصت بررسی و حل آن را از دست بدهید.

وب سایت مجله خبری چشمک امروز معمای تصویری جدیدی را به شما معرفی می کند که به یکی از محبوب ترین سوالات و معماهای تصویری شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. بسیاری از کاربران در شبکه های مجازی پس از مواجه شدن با این آزمون دچار سردرد شدند و نتوانستند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای آن را حل کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی همراه باشید و تلاش کنید در زمان مشخص شده بر این آزمون غلبه کنید. شما باید بتوانید موجود بیگانه یا همان آدم فضایی را در تصویر آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی شناسایی کنید.

شاید بپسندید:تست شخصیت: انتخابتان در میان بوقلمون ها نشان می دهد که آیا آدم شکاک هستی یا خیر!؟

آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی

موجود فضایی یا بیگانه (به انگلیسی: Extraterrestrial life )، به شکل‌هایی از زیست یا یک موجود زنده با منشأ غیرزمینی، خارج از کرهٔ زمین گفته می‌شود. در آزمون امروز مجله خبری چشمک شما باید به دنبال موجود بیگانه باشید.

هزاران نفر برای غلبه بر این معمای تصویری مرموز تلاش کردند، اما تنها 5 درصد موفق به یافتن پاسخ در مدت زمان تعیین شده شدند، گروه دیگر پس از چندین بار شکست منصرف شدند. آیا شما اماده ای؟ توصیه می کنیم از هرگونه حواس پرتی پرهیز کنید و برای یافتن پاسخ موجود فضایی یا بیگانه (به انگلیسی: Extraterrestrial life )، به شکل‌هایی از زیست یا یک موجود زنده با منشأ غیرزمینی، خارج از کرهٔ زمین گفته می‌شود.، تمام جزئیات تصویر را بررسی کنید.

در تصویر آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی شما چند شخص را می بینید. در نگاه اول، همه این افراد عادی به نظر می رسند. اما اگر خوب دقت کنید از میان این افراد، یک موجود بیگانه حضور دارد. این فرد کجاست؟با دقت به تصویر آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی نگاه کنید.

شاید بپسندید:  آزمون قدرت دید: تمساحی که در کمین سنجاب ها است را پیدا کنید!

آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی

شاید بپسندید: حکایت مادر شوهر و عروس خل و چل | رازی که نباید فاش می شد!

.

.

.

 

 

بیشتر بخوانید: معما: چگونه یک فیل را داخل یخچال جا می کنی!؟

.

 

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت عاشقانه شاهزاده و دختر ابراهیم کش از داستان های کهن فارسی+ بخش اول

پاسخ آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی

آیا پاسخ صحیح آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی را پیدا کردید!؟ اگر پیدا نکردید، نگران نباشید، مجله خبری چشمک به همه چیز فکر می کند و تصویر حل شده را به شما نشان خواهد داد. اما قبل از دیدن پاسخ 5 ثانیه دیگر فرصت دارید!

شاید بپسندید: یکی از تصاویر کوه را انتخاب کن تا بگم آدم رک هستی یا اینکه رودربایستی داری!؟

.

.

.

.

.

شاید برایتان جالب باشد: حروف متفاوت را در میان Yها پیدا کنید | خیلی ها موفق نشدند!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی: آدم فضایی مادر و فرزند است که خودشان را شبیه یک زن حامله و کودک در آورده اند. این دو در صف خرید بلیط هستند. در حالی که زن حامله است و قطعا نمی تواند سوار چرخ فلک و … شود. از سوی دیگر کودک کم سن و سال را نیز اجازه نخواهد یافت که به تنهایی این وسایل را سوار شود. این دو فضایی هستند و با دیدن شهر بازی علاقمند شده اند که وسایل بازی را امتحان کنند. به خاطر اینکه از قوانین شهر بازی اطلاع ندارند خود را به شکل مادر و کودک در آورده اند که کمتر کسی شک کند. اما قطعا مسئول گیشه به آنها بلیطی نخواهد فروخت.

شاید بپسندید: داستان آموزنده پادشاه و سگ های وحشی اش! 

جواب آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی موجود فضایی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: حکایت حیله زن مکار: داستان زنی که شرط بست می تواند شوهرش را لب آب تشنه ببرد و بیاورد + قسمت اول

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:آزمون ریاضی: حاصل عبارت زیر چند می شود!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

بیشتر بخوانید: تست قدرت دید: مار را بین لاک پشت ها پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی خیاط دزد | داستان خیاطی که شیک و ماهرانه از پارچه‌هاي مردم مي‌دزدید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالا بپسندید: حکایت شنیدنی امتحان رفقا: داستانی برای شناخت رفیق از نارفیق!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: ریاضی ات خوب باشه تو 10 ثانیه جواب معادله را پیدا می کنی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

بزهای کوهی مخفی تصویر رو شناسایی کنی، قدرت دیدت مثل عقابه!

حکایت با کم عقل رفیق نشو!

عدد 696 را در تصویر پیدا کن | فقط نابغه ها موفق میشن!

اشکال اصلی تصویر رو پیدا کن | خیلی ها موفق نشدند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 14 =

دکمه بازگشت به بالا