;
تفریح و سرگرمی

دخترک فضایی را بین آدم‌های فضایی پیدا کنید!

آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز: ببینید آیا می توانید در کمتر از 10 ثانیه دخترک سبز را بین هیوالها و یا آدم فضایی های سبز ببینید یا خیر! مهارت های خود را آزمایش کنید و ببینید چقدر سریع می توانید دخترک سبز را که متعلق به این تصویر نیست را پیدا کنید. آیا اماده چالش یا آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز هستید؟

اگر بله، پس شما در جای درستی هستید.  این نوع بازی در شبکه های اجتماعی در سراسر جهان بسیار محبوب بوده است و اکنون نوبت شماست که مهارت های تصویری خود را آزمایش کنید. پس با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز همراه شوید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر نگاهی بیندازید و متوجه شوید که دخترک سبز پوش در کجا قرار دارد. پس به تصویر زیر نگاهی بیندازید و ببینید که آیا می توانید دخترک را پیدا کنید. این بازی فکری تصویری می تواند یک چالش بزرگ برای هر کسی باشد که عاشق پازل است . برای شناسایی دخترک سبز در کمتر از 10 ثانیه، تمرکز و مشاهده دقیق صحنه ضروری است.

شاید بپسندید: پسر پارچه فروش و زن هوس باز | حکایت پسر پارچه فروشی که بر شهوت خود غلبه کرد و مردی نامی شد!

آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز

مهم است که به جزئیات هر حیوان، مانند شکل، رنگ و اندازه آنها توجه شود. همچنین ممکن است بخواهید شباهت ها و تفاوت های بین آنها را با هم مقایسه کنید تا به راحتی تشخیص دهید که به کدام یک تعلق ندارد. سعی کنید از زوایای مختلف به تصویر نگاه کنید و از تفکر خلاق خود نیز استفاده کنید. به عنوان یک نکته اضافی، چند ثانیه مکث کنید و قبل از شروع به جستجوی ناهماهنگی تصویر نفس عمیق بکشید.

بازی های مشاهده ای روشی موثر برای تقویت مهارت های شما در توجه به جزئیات هستند. توجه به چیزهای کوچک در زندگی می تواند دشوار باشد، اما نتیجه آن می تواند بسیار زیاد باشد. می تواند چشمان شما را به زیبایی و پیچیدگی دنیای اطراف باز کند. برای شروع، با نگاه کردن به یک صحنه یا شی شروع کنید و زمان بگذارید تا واقعاً تمام عناصر آن را بپذیرید. رنگ ها، شکل ها، بافت ها و هر جزئیات دیگری را که برجسته می شود در نظر بگیرید. انجام این کار به طور منظم می تواند به شما آموزش دهد که در همه زمینه های زندگی توجه بیشتری داشته باشید.

همانطور که تمرین می کنید، متوجه خواهید شد که جزئیات و نکات ظریف زندگی اغلب نادیده گرفته می شوند، اما اغلب مهم ترین هستند. پس تلاش کنید دخترک سبز را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید.

شاید بپسندید: قدرت بینایی‌ات رو با پیدا کردن عدد 219 تصویر اثبات کن! | فقط 5 ثانیه وقت داری!

آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز

شاید بپسندید: یک کور، لال و کر جایی میرن، کر به قتل میرسه لال چطور به رفیق کورش بفهمونه که کر مرده!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن چهره دوم در تصویر راهب بودایی، اثبات کن که چشمات مثل عقاب تیزه!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز

آیا تا به حال دخترک سبز را پیدا کرده اید؟  تبریک به همه کسانی که در کمتر از 10 ثانیه دخترک سبز را مشاهده کردند! اگر نتوانستید آن را پیدا کنید، نگران نباشید. این آزمون می تواند یک تمرین خوب برای ذهن و فکر شما باشد.

شاید بپسندید: کدام زن قصد آدم ربایی داشته!؟ | تست هوشی که FBI از حل آن عاجر است!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز: در اینجا تصویری از دخترک سبز وجود دارد تا بتوانید ببینید که آن چه بوده است. این تمرین و بازی‌های مشابه به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های تمرکز و مشاهده خود را بهبود ببخشید، بنابراین بیشتر از آن‌ها استفاده کنید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام شهر ایران است که اگر حرف‌ اول و آخرش را برداریم، جز اصلی در خانه‌سازی می‌شود!؟

آزمون شناسایی دخترک سبز

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی دخترک سبز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: کدامیک از این 3 معلم به شوخی برای همکارش، عینک و سبیل کشیده است!؟

برایتان جالب خواهد بود

نابغه ها در یک نگاه، نامزد مرد جوان را بین این سه زن شناسایی می کنند!؟

آزمون قدرت دید: آیا چشمات آنقدر قوی هست که قورباغه استتار شده میان برگ‌ها را ببیند؟

استعداد بالقوه که باعث میشه آدم موفقی بشی چیه؟ | فقط یک پرنده را انتخاب کن تا بفهمی!

داستان مرد ماهیگیر و ماهی جادویی | حکایتی جالب از زیاده طلبی آدمها که تمام نشدنی است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا