;
تفریح و سرگرمی

کدوم یکی از این خانمای ظاهراً باردار، همسر مرد بیمار است!

آزمون تصویری شناخت همسر باردار: مجله خبری چشمک هر روز با چندین سوال و معمای تصویری باشماست. باید گفت که سوالات هوش تصویری به یک بازی سرگرم کننده در فضای مجازی تبدیل شده اند. آنچه علاقمندی به این سوالات و معماها را افزایش داده است، میزان سنجی سطح دقت، تمرکز و حتی بینایی شماست. به واقع این سوالات دقت و تمرکز و جزئی نگری شما را مورد سوال قرار می دهند. باید گفت که افراد نکته سنج و تیزبین می توانند به آسانی، این سوالات و معماهای تصویری را در زمان بسیار محدود تجزیه و تحلیل قرار داده و پاسخ دهند. شما در آزمون تصویری شناخت همسر باردار مجله خبری چشمک با یکی از همین سوالات مواجه هستید.

معماها، سوالات هوش و دیگر بازی های فکری می توانند به خوبی ساعات پایانی یک روز را برای شما دلپذیر و جذاب کنند. این سوالات به شما کمک می کنند تا خود را بیشتر مورد ارزیابی قرار دهید. در آزمون شناخت همسر باردار شما با یک معمای تصویری بسیار چالش برانگیز روبرو هستید. شما باید بتوانید این چالش را در کمتر از 7 ثانیه پاسخ دهید. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناخت همسر باردار همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت موش آهن خوار، حکایتی شنیدنی از کلیله و دمنه!

آزمون تصویری شناخت همسر باردار

با توجه به آنچه در بالا اشاره شد، برای پاسخ به سوالات مختلف هوش، شما باید از تمام قوه بینایی، دقت و تمرکز خود استفاده کنید. در آزمون امروز، شما باید بتوانید در یک نگاه همسر واقعی چارلز را که باردار است را شناسایی کنید.

درباره سوال آزمون شناخت همسر باردار آمده است: چارلز یکی از سرمایه داران معروف شهر خود است. رویدادی باعث گردید که او دچار ضربه مغزی شود. قبل از این اتفاق او به همراه همسرش در بهترین نقطه شهر زندگی می کردند. همسر او در شرف زایمان بود که حادثه ضربه مغزی شدن او اتفاق افتاد. چارلز به بیمارستان منتقل شد، اما خوشبختانه، عملکرد کادر پزشکی جواب داد و او خیلی سریع به هوش آمد.

چارلز از مرگ نجات یافت. پس از اینکه اجازه ملاقات با او داده شد، 3 زن باردار در اطراف تخت او آمدند.  هر کدام از این سه زن مدعی است که زن واقعی اوست؟ چارلز چیزی را به یاد نمی آورد. آیا شما بر اساس نشانه ها می توانید بگوئید همسر واقعی چارلز چه کسی است؟ شما حتما می توانید به او کمک کنید تا به یاد بیاورد که همسر باردارش، کدامیک از زنان اطراف تختش است. با هم عکس آزمون تصویری شناخت همسر باردار را مرور می کنیم. فقط یادتان باشد برای پاسخ دادن فقط 7 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید:اگر بینایی ات مشکلی نداشته باشه به راحتی اعداد مخفی تصویر را می بینی!

آزمون تصویری شناخت همسر باردار

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر سنجاب بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

.

 

 

 

.

 

 

 

شاید بپسندید: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

پاسخ آزمون تصویری شناخت همسر باردار

شاید توانسته باشید که معما یا آزمون تصویری شناخت همسر باردار را رمزگشایی کنید. اگر نتوانستید، باید بدانید که زمان شما به پایان رسیده است. نگران نباشید. همانطور که بارها اشاره کرده ایم، همه این آزمون ها، وسیله ای برای ورزش مغز شماست. می توانید از زمان دوم خود برای رمزگشایی این آزمون استفاده کنید.

شاید بپسندید: یکی از پروانه ها را انتخاب کن تا بهت بگم بهترین ویژگی ات چیه!؟

 

 

.

 

.

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان است که اگر از آخر بخوانیش، شوم و بد یُمن می شود!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت همسر باردار: کافی است به عکس کمی بیشتر نگاه کنید. زن در سمت چپ به نظر نمی رسد که به زودی زایمان کند. زن وسطی کفش پاشنه بلند پوشیده است، بنابراین ممکن است باردار نباشد و بارداری را جعل می کند. بند کفش های زن سمت راستی، پاشنه ندارد و همچنین بندهای آن باز است، به این معنا که او نمی تواند آنها را ببندد و احتمالا روزهای آخر بارداری اوست.شاید هم وقتی خبر بیدار شدن چارلز را به او دادند او از شدت هیجان فراموش کرده که بند کفش خود را ببندد. سریع به بیمارستان آمده تا همسرش را ببیند. لذا او همسر چارلز است.

شاید بپسندید: داستان مرد حکیم و حاکم شهر!

پاسخ آزمون تصویری شناخت همسر باردار

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت همسر باردار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چشات عقابی باشه در 10 ثانیه تفاوت های دو آووکادو را پیدا می کنی!

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چشات تیز باشه توستر متفاوت را در یک نگاه شناسایی می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدوم خرس با بقیه فرق داره!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: یک واژه بگوئید که همه حروف در آن باشد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از دو زن عصبانی، همسر این آقای بیچاره است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: این معادله را در 10 ثانیه حل کن و اثبات کن در حل معادلات ریاضی رو دست نداری!

 

شاید برایتان جالب باشد

تست قدرت دید با عدد 36: آیا می توانید عدد 36 را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

درونگرایی یا برون گرا!؟ فقط بگو بعد از دیدن تصویر، اول چی دیدی تا بهت بگم!

چیستان: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست!؟

یکی از کوله پشتی ها را انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی، کینه توز یا مهربان!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا